Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sat'le Kamp Marketinde

2 posters
YazarMesaj
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

Sat'le Kamp Marketinde Empty
MesajKonu: Sat'le Kamp Marketinde   Sat'le Kamp Marketinde Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 6:10 am

Kulübemde oturmaktan sıkılmış ve dışarı çıkmıştım.Yeni bir yere gitmek istiyordum.Sonra Kamp Marketine gitmeye karar verdim.

İçeri girdim,dolaşmaya başladım.İçerde biri daha vardı.Bu Sat'ti.

"Ahh,tanrılar aşkına Sat!Neler yapıyorsun burada?Görüşmeyeli uzun zaman oldu"dedim ve gülümsedim.

Sat'i görmeyeli gerçekten uzun zaman olmuştu.O'nu özlemiştim.

(Sat Wink )
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Sat'le Kamp Marketinde   Sat'le Kamp Marketinde Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 6:39 am

Ben de Anna'yı çok özlemiştim.Burada edindiğim çok iyi arkadaşlarımdan biriydi ve az sayıdaki çok yakın dostlarımdan biriydi.
Onu görünce koşarak sarıldım.Bana uzun zamandır görüşmediğimizi ve neler yaptığımı sordu.
"Aman Tanrım Anna!Seni ben de çok özlemişim!Ben de 5.temizlik denetlemesi için temizlik malzemeleri ve dekorasyonlar arıyordum.Sen ne yapıyorsun?" diye gülümsedim.Alışverişimiz eğlenceli geçeceğe benziyordu.

(Anna
Sat'le Kamp Marketinde Icon_cool )
http://www.platis.forummum.net
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: Sat'le Kamp Marketinde   Sat'le Kamp Marketinde Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 6:56 am

"Bende kulübede oturmaktan sıkıldım.Dolaşmaya çıktım,aklıma burası geldi.Bende girdim içeriye"dedim ve gülümsedim,o da gülümsedi.

Açıkçası bir Afrodit kızı olarak alış-verişe oldukça düşkündüm.Ama Sat'le alış-veriş yapmak daha eğlenceli olacaktı.

"O zaman bir Afrodit kızıyla alış-veriş yapmaya hazır ol Sat.Bakalım bu alış-verişten sağ çıkabilecek misin Artemis Avcısı?"dedim sinsi sinsi ve bir kahkaha attım.

Sat bu sözlerimden sonra sanırım gülme krizine girmişti.Sat'i sarstım ve neler söyleyeceğini merakla beklemeye başladım.

(Satellite Morgan sıra sizde Cool Very Happy )
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Sat'le Kamp Marketinde   Sat'le Kamp Marketinde Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 7:23 am

Ne diyebilirdim.Dostum komikti.
Beni sarstı ve ona bir sırrımı açıkladım:
"Birine çıkma teklif ettim ve cevap bekliyorum!Beni güzelleştir Afrodit kızı!"

Sonra tatlı bir gülümsemeyle Anna'ya baktım.Artemis bekaret yemini etse de ben etmemiştim ve birisine çıkma teklif etmiştim.Anna da güzel ve süslü olduğu için belki de beni kendisi gibi süslü yapabilirdi.Bunu şu anda herşeyden çok istiyordum.
"Makyaj reyonu mu kıyafet mi?" diyerek gülümsedim.

(Afrodit kızı sıra sende Smile )
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: Sat'le Kamp Marketinde   Sat'le Kamp Marketinde Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 12:37 am

"Ahh,Sat.İnanamıyorum.Artemis kızı Satellite Morgan birine çıkma teklifi etti."dedim ve gülümsedim.

"Hmm,bir düşünelim o zaman.İlk önce sen burdan alacaklarını al.Aldıklarını kulübeye bırakalım,sonrada bizim kulübede bir şeyler yapalım.Olur mu?"diye sordum.

Artemis kızı heyecanlı görünüyordu.Bende sakince beklemeye başladım.
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Sat'le Kamp Marketinde   Sat'le Kamp Marketinde Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 2:52 am

Bunu büyük bir memnuniyetle kabul ettim.Yanaklarımın ve yüzümün kızardığını hissediyordum.
"Kıyafetlerimi sen seç.Elbise mi,pantolon mu?Benim tarzım erkek gibidir." diyerek güldüm ve arabayı elbise reyonuna sürdüm.
Anna ile bu sırada havadan sudan konuşuyorduk.Okula gidince onu çok özleyecektim.Elbise reyonuna gelince:
"Hangi okula gidiyorsun ve haftasonu kampa gelecek misin?Bu arada hangisi yakışır." diye sordum.
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: Sat'le Kamp Marketinde   Sat'le Kamp Marketinde Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 9:58 am

"Hec'le birlikte San Fransisco'dayım.Ama bunu boşverelim."
dedim

"Hmm,şimdi bir bakalım.Aslında ben elbiseyi tercih ederim ama pantolon da dene bence."dedim ve beğendiğim kıyafetleri ona verdim.

Sonra Sat üstündekileri denemek için kabine doğru ilerledi.

(Satt Smile )
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Sat'le Kamp Marketinde   Sat'le Kamp Marketinde Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 8:22 pm

Bunlar güzeldi.Ama bir Afrodit'in üzerinde!Hayatımda bu kadar süslü şeyler giymemiştim.Önce elbiseyi denedim.Uzaktan bana yakışmayacağını düşündüm.Ama giyince ben bile beğenmiştim.Anna'ya gösterdim ve :
"Pantolon takımı da giyip,geliyorum." dedim.Ardından pantolonluyu da giydim.Bunu da beğenmiştim.Ben neden kendime bu kadar güzel elbiseler seçemiyordum ki?
"Hangisi sence?Ben giyinirken düşün." dedim.Koşa koşa kabine gittim.Kimsenin beni böyle görmesini istemezdim.Ben daha bunları almadan kimse beni göremezdi.Alınca ise "Vaayy." diyeceklerdi.

Anna bana elbisenin daha çok yakıştığını söylemişti.Ben de bunun üzerine elbiseyi aldım.Anna'nın zevkine güveniyordum.

Saate baktığımda geç kaldığımı farkettim.Hemen Anna'yı öpüp:
"Çok teşekkür ederim Anna.Benim hemen kulübeme gitmem gerek." dedim ve marketten ayrıldım.

Anna'yı kamptan gidince çok özleyecektim.

Rp Bitmiştir!!-okul başlıyor diye hemen bitirdim teşekkürler Anna Smile -
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: Sat'le Kamp Marketinde   Sat'le Kamp Marketinde Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 10:06 pm

RP UYGUN...

Sat'le Kamp Marketinde
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Artemis'in avcısı Satle tarlalara yolculuk..
»  Kamp İçi Macera (71/3)
» Kamp gezisi
» İlk Kamp Eğlencem
» Kamp Marketi'ne İlk Gidişim.