Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kamp İçi Macera ( 71/1)

5 posters
YazarMesaj
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

Kamp İçi Macera ( 71/1) Empty
MesajKonu: Kamp İçi Macera ( 71/1)   Kamp İçi Macera ( 71/1) Icon_minitimeSalı Ara. 21, 2010 5:17 am

Rp sırası yok. Burda 7 post yazacağız.

Kampta son günlerde hiç gülen suratlı biri bulunmuyordu. Kimse biraz olsun gülümsemiyordu. Aklımdan kampın içinde 3-4 tur atıp gülümsemek geliyordu. Afrodit kızlarından birkaçını yanıma almak ile başlayacaktım. Yanımda Maya ve bir Zeus kızı vardı. Hemen tur atıp bitecekti. Afrodit kulübesine gelince sanki bizi bekliyorlarmış gibi kapıda tünüyorlardı. Biraz güldükten sonra "Kampın içinde 3-4 tur atacağız kızlar. Gelir misiniz sizde?" diye sorduktan sonra "Tabii" dediler oflaya pufflaya. Emindim ki diğer kardeşleri de böyle idi. İçerden hiç kız kahkaha sesi gelmiyordu. Hermeslerden sonra en çok Afrodit kızlarının kıpır kıpır olması gerekiyordu. Bu belli olmayan sıkıcı konu herkesi derinden sarsmıştı adeta. Daldığımı gören Zeus kızı "Eee? Nereleri dolaşıyoruz?" diye sordu. "Thalia Ağacı, Market, Cephane. Buraları dolaşırız. Cephanelikte belki birkaç hırsız Hermes Çocuğu yakalayabiliriz. Thalia Ağacının Köşesinde oturur sohbet ederiz. Markette biraz yiyecek alıp ayaküstü atıştırırız. Ne dersiniz?" dedim. Açıklayıcı bir bilgi olmuştu. Biraz konuşmamız lazımdı önce. Neden böyle idi herkes? Sanırım herkesin aklında bu soru vardı. Afrodit kızı da "Neden birkaç gündür kampın havası bozuk? Ne güzel kar da var. Kartopu savaşı, kardan adam gibi çok güzel şeyler var." dedi. Bunu onaylarcasına kafamı aşağı-yukarı salladım.
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Kamp İçi Macera ( 71/1)   Kamp İçi Macera ( 71/1) Icon_minitimeSalı Ara. 21, 2010 5:39 am

Normal bir melez -opss, bir kız diyecektim, yine oldu işte- gibi hissetmeyeli uzun zaman olmuştu. Alex bu öneriyle bize geldiğinde çok sevinmiştim. Kulağa hoş bir şey gibiydi. Kampın nedense durgun olduğunun ben de farkına varmıştım, biraz gezmek bizi eğlendirir diye düşünmüştüm. Düşüncelerimden Claire'nin sorusuyla sıyrıldım. "Neden birkaç gündür kampın havası bozuk? Ne güzel kar da var. Kartopu savaşı, kardan adam gibi çok güzel şeyler var." O haklıydı aslında, kar vardı ama ben hiç kartopu savaşı yapamıştım. Dudak büktüm. ''Evet, öyle bir şey yapsak çok iyi olur. İnsan bazen sadece bir ölümlü gibi davranmayı özlüyor.'' dedim Claire'e bakarak. Emily sessizce elinde aynası kendine bakıyordu. Anlaşılan o hala bir ölümlü gibi davranabiliyordu. Şanslı Afrodit kızları, annelerinin umursamazlığını almışlar gibilerdi. Derin bir nefes aldım. ''Emily!'' Afrodit kızı irkildi ve bana baktı, aynası hala elindeydi. ''Upss, üzgünüm çocuklar, yine dalmışım.'' Alex'in de benim gibi sabretmeye çalıştığını görmüştüm. Zavallı Kate ise kampta daha yeni olduğu için hiç bir şey anlamamış gibi bakıyordu bize.
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Kamp İçi Macera ( 71/1)   Kamp İçi Macera ( 71/1) Icon_minitimeSalı Ara. 21, 2010 6:07 am

Emily'le canımız çok sıkılmıştı. Nedense kampın havası son günlerde çok bozulmuştu. Buda bizi çok etkiliyordu. Konuşacak dedikodu bile artık kalmamıştı. Emily'le birlikte kapımızın önüne çıktık. Belki biri gelir yada bir dedikodu buluruz diye. Bu isteğimiz duyulmuş olmalı ki Alex, yanında Maya ve Zeus kızı Kate ile birlikte yanımıza geldiler. İçimden " keşke başka bir şey isteseymişim " diye geçirdim. Emily'e baktım ve gülümsedim. Alex kampta birkaç tur atmayı teklif etti. Emily hemen atlayarak " Tabi " dedi. Thalia Ağacı, Market, Cephane'ye gidecektik.

Kapının önünde kampın neden bu kadar durgun olduğunu konuştuk. Güzelce eğlenmek varken kamp neden bu kadar sessizdi. Maya'nın her halinden ölümlü olmayı özlediği anlaşılıyordu. Emily biz konuşurken sohbete hiç katılımıyor , eline aldığı aynasıyla kendine bakıyordu. Maya birden
"Emily" diyince kardeşim irkildi. ''Upss, üzgünüm çocuklar, yine dalmışım.'' dedi. Kardeşimin bu aralar çok dalması dikkatimi çekmişti doğrusu. Ama ses etmedim. Kate kampa yeni gelmişti. Umarım kampı böyle durgun tanımazdı. Kampın çok geçmeden düzeleceğini umarak Kate'e baktım.
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

MesajKonu: Geri: Kamp İçi Macera ( 71/1)   Kamp İçi Macera ( 71/1) Icon_minitimeÇarş. Ara. 22, 2010 1:05 am

Yeni gelen Afrodit Kızı çok hareketli idi. Herşeye aşırı hızlı tepki veriyordu ancak birşeylere tepki ve cevap vermeden önce iyice bir düşünmek lazımdı. Aklımdan marketin sahibinin sırrı geldi. Onu organik olmayan cips yerken görmüştüm. Ondan cipsleri yürütürsek gayet iyi olurdu. Bunlar aklımdan geçerken hala konuşuyordu kızlar. Neden kızlar ile dolaşıyordum ki? Neredeyse bütün görev ve maceralarıma kızlar ile çıkıyordum ve çok konuşuyorlardı. Maya Zeus Kızı ve Afrodit kızları kadar konuşkan olmasada uzun bir sohbete elbet elinde sonunda girerdi. "Market müdürünün cips sırrını bilmiyorsunuz değil mi?" diye konuştum. Hepsi şaşkın ifadeler ile baktı. "Thalia Ağacına gidelim de size de anlatayım. Bir plan yapıp ondan cipsleri yürütüp yer, biraz olsun mutlu olabiliriz." demiştim. Herkez bunu beğenmişti ama Zeus Kızı tedirgin bir şekilde ağzını oynatıyordu. Cevap verecekti sanırım.
Vesilissa Ann Woll
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Vesilissa Ann Woll

MesajKonu: Geri: Kamp İçi Macera ( 71/1)   Kamp İçi Macera ( 71/1) Icon_minitimePerş. Ara. 23, 2010 12:46 am

Cips mi? Cipsi severdim ama bana yasaktı.Ah,niye yasaktı ki?Bende bilmiyordum.Alex tedirginliğimi farketmiş olacak ki bana soru soran gözlerle bakıyordu.Derin bir iç çekip konuşmaya başladım.''Kızlar...Ahh pardon birde Alex'' Dedim ve hafifce kıkırdadıktan sonra konuşmama devam ettim.''Bana cips yasak.'' Dedim üzgün bir sesle gözlerimle tüm arkadaşlarımdan özür diliyordum.Alex kısa süre düşündükten sonra kahkaha atmaya başladı.Ona şaşkın ifadeler ile bakmaya başladım.Gülümsedi ve konuşmaya başladı.''Benim aklıma birşey geldi.'' Kafamı salladım.Sözlerinin devamını bekliyordum.Kendimi tutamadan konuşmaya başladım tabi buna bağırmakta denilebilirdi.''Eeee!'' Alex bana baktı daha sonra derin nefes alıp konuşmaya başladı.''Sen bir melezsin.Zeus'un melezisin.Tanrı aşkına tam yağlı bir cipsten mi korkacaksın?'' Tanrım,cips için yanıp tutuşuyordum.Ama annem yüzünden hiç yemiyordum.Tamam...Belki gizlice yemişliğim olmuştur.Ama birden kafama dank etti.Annem burda değildi ki!Yediğimi görmezdi belki babam görürdü.Ama onun umrunda bile değildim.Gülümsedim.''Aslında haklısın.'' Kısa süre düşündükten sonra gözlerim Afrodit kulübesinden Emily'e çarptı.''Eee,sen ne dersin Afrodit kızı?''
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

MesajKonu: Geri: Kamp İçi Macera ( 71/1)   Kamp İçi Macera ( 71/1) Icon_minitimePerş. Ara. 23, 2010 3:27 am

Zeus kızının bana sorduğu soru ile kendime geldim.''Ne..Şey..Bir şey olmaz sadece cips.'' Demeye çalıştım.Claire yine bana kızgınca baktı.Tanrım!Bu kızdan çekeceğim vardı.Claire'ye bakmamaya çalışarak diğer arkadaşlarıma baktım.Gülümsedim.''Tamam,ozaman niye bekliyoruz?'' Diye sorduktan sonra ilerlemeye başladım.Birkaç adım attıktan sonra arkama döndüm.Beni izliyorlardı ama hareket etmiyorlardı.Kollarımı belime doladım ve konuşmaya başladım.''Ciddiyim.'' Herkez kafasını salladı ve peşimden gelmeye başladılar.

RP BİTMİŞTİR.
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com

Kamp İçi Macera ( 71/1)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  Kamp İçi Macera (71/3)
» Kamp İçi Macera (71/2)
» İlk Kamp Eğlencem
» Elveda kamp!
» Sat'le Kamp Marketinde