Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kamp İçi Macera (71/2)

4 posters
YazarMesaj
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

Kamp İçi Macera (71/2) Empty
MesajKonu: Kamp İçi Macera (71/2)   Kamp İçi Macera (71/2) Icon_minitimeSalı Ocak 04, 2011 1:16 am

Söyleyeyim. Bu başlıkta plan yapacağız. +10 post olacak.

Sonunda Thalia Ağacına, birbirimizi sinir ede ede gelmiştik. Kartopu savaşlarının yanı sıra, birbirimize de atıyorduk. Giderken kimi zamanda bir grup gibi üstümüze koşan gruplara kartopu atıyorduk. Güle, oynaya geldiğimiz Thalia Ağacı'nın çevresinde grup grup melezler vardı ve birbirlerine komik şeyler anlatıyorlardı. Ağacın etrafında neredeyse hiç yer yoktu. Ben, ağaca biraz uzak bir yerde boş bir alan buldum.
"Gelin kızlar!" diye bağırdım. Onların hepsi etrafa bakmasının yanı sıra şaşkındılarda. Yeni bir melez olduğu belli olan bir melez yanımdan geçti. Bir Sentor gördüğünde bayılacak gibi oldu. Elimi fotoğraf makinası gibi yaptım ve elimi yeni meleze çevirip "Uzaylı gören masum köylü! Koçum benim!" diye bağırmam üzerine bütün Thalia Ağacı yanındaki melezler kahkahalar ile görmeye başladı. Diğerleri beni bu espri üzerine tanımış gibi yanıma gelmişlerdi. Yere çömeldikten sonra konuşmaya başladım. "Evet. Şimdi size olayı anlatayım. Kamp Marketi Müdür'ü sağlıklı yiyecekler satıyor. Bunu hepiniz çok net biliyorsunuz elbet. Ama benim söz ettiğim konu başka birşey. Müdür'ün ofisine, peynir reyonunun yerini sormak için gittiğimde, elinin birinde çok yağlı cips, diğer elinde ise sosis vardı. Yani uzun sözün kısası; müdür, melezlere sebze yedirirken kendi sağlıksız, cips, kola, sosis gibi şeyler yediriyor. Yoksa o 50 kiloluk göbek nerden olacaktı?" dedim. Herkes bunu onayladıktan sonra tekrar konuşmaya başladım. Peki planımız ne olsun? Boş boş oturmayacağız ve o abur cuburlara el koyacağız. Ofisinin havalandırma gibi birşeyi yok ve girişte 2 adet melez var. Planımız ne?" dedim. Herkes birşey söyleyebilirdi her an. Bazıları ise bize dikkatle bakıyordu. 10 dakika evel yaptığım şaka, ün salmıştı adeta.
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Kamp İçi Macera (71/2)   Kamp İçi Macera (71/2) Icon_minitimePerş. Ocak 06, 2011 1:06 am

İstemeden sırıtıyordum. Kurallara aykırı bir şeyler yapmak ve onca zamandan sonra -bu iki gün olsa bile umrumda değildi, ben bir New York çocuğuydum- abur cubur yiyeceğim için mutluydum. ''Tamam o zaman, iki kişi nöbetçi melezleri halletsin, bir kişi eğer müdür oradaysa müdürü oyalasın, iki kişi de abur cuburları alsın.'' dedim. Planı halletmiştik. Sonra görev dağılımı yaptık. Afrodit kızlarını en önemli yerlere koyduk, onların etkileme becerilerine ihtiyacımız olacaktı. Sonucu Alex bildirdi. ''Yani, Kate ve Em iki melezi halledecek, Claire müdürü oyalayacak, Maya ve ben de abur cuburları kaçıracağız.'' Herkes başıyla onayladı. ''İyi plan.'' dedi Emily. Bizim grup dağıldı ve görev yerlerine gitti. Alex ve ben en son içeri girecektik.
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Kamp İçi Macera (71/2)   Kamp İçi Macera (71/2) Icon_minitimePerş. Ocak 06, 2011 9:26 am

''Yani, Kate ve Em iki melezi halledecek, Claire müdürü oyalayacak, Maya ve ben de abur cuburları kaçıracağız.''

Çok güzel bir plandı ama müdürü oyalama işi bana düşmüştü. Aslında bu göreev benim için çerezdi. Tabi bir aksilik çıkmassa. Abur cubur yemeyi canım çok istiyordum. Ama bir yandan da alacağım kiloları nasıl vereceğim diye kara kara düşünyordu. Amaan boşver. Bir kezden bir şey olmaz diyerek gülümsedim. Herkesin görev yerlerine gitmesi için dağıldık. Operasyon başlıyordu. Müdürü oyalamak için yürüdüm. Müdürün odasına girdiğimde müdür kameraları izliiyordu. Anlaşılan biraz zorlanacaktım. Ama üstesinden gelecektim. Kameradan Kate ve Em'i gördüm. Elimi çabuk tutmalıydım.
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

MesajKonu: Geri: Kamp İçi Macera (71/2)   Kamp İçi Macera (71/2) Icon_minitimeCuma Ocak 07, 2011 12:28 am

"Maya, bu fikir güzel ama bir aksilik çıkarsa ve bizi farkederse nasıl kaçacağız? Veya tam kaçarken yakalanmak üzereyiz. Ne yapacağız? Güç kullanmamız mümkün değil. Düşman değil onlar. Aksilik her halikarda çıkacak. Müdürün odasında alarm veya ona benzer birşey olma ihtimali %90 ve hatta %95. Alarmı engelleyecek bir gücü olan yok değil mi?" dedim. Herkes bu planı sevmiş ama olumsuz yönleri düşünmemişti. Biraz olsun bütün hususları göz önünde bulundurmuyordu kimse. "Bakın. Alarm olabilir ki var, onun sesini kesmek için çevresini birşey kaplamalıdır." dedim. Claira ordan atılarak "Bant" dedi. "Bant olabilir ama biz sararken çalar. Ne yapmamız gerek?" dedim. Aklına güzel bir fikir gelen yoktu.
Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Kamp İçi Macera (71/2)   Kamp İçi Macera (71/2) Icon_minitimeCuma Ocak 07, 2011 6:25 am

Alex'in söylediği sözlerler dudağımı büktüm. Harika Bay İyimser, bütün sevincim kursağımda kaldı, diye düşündüm. Gözlerimi kısarak homurdandım. ''İyi o zaman, sen de bütün planı mahvet!'' dedim Alex'e. Alex omuz silkti. ''Bunları düşünmemiz gerek ama değil mi?'' Ah! Zeus aşkına, o haklıydı. Omuz düşürdüm. Birden aklıma bir şey geldi ve sırıttım. ''Yanıma kılıcımı alsam? Onun bitkiye dönüşme özelliği var.'' dedim ona. ''Böylece bitkimle onu sarıp daha çalmadan oradan söksem?'' Bu fikre kendin kendime gülümsedim. Bakalım Alex efendi buna ne itiraz edebilecekti?
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

MesajKonu: Geri: Kamp İçi Macera (71/2)   Kamp İçi Macera (71/2) Icon_minitimeC.tesi Ocak 08, 2011 3:34 am

Maya,Alex ve kardeşim Claire konuşurken Katé'in elini tutup götürdüm.Market'in tam önüne gelmeden önce durdum ve Katé'in saçını düzeltmeye çalıştım.Kısa bür süre kavga ettikten sonra pes etti ve saçını tam bir Afrodit kızına uygun biçimde yaptım.Marketin önüne geldik.Daha önce görmediğim melez öne çıktı.Yüzüne çapkın bir gülümseme yayılmıştı.''Burada ne işiniz var kızlar?'' Elimi saçlarıma götürdüm ve önüme gelen saçlarımı arkaya attım.Yüzüme tatlı bir gülümseme kondurdum ve Katé'in konuşmasına izin vermeden konuşmaya başladım.''Biz mi?...Şey...Biz...canımız çok sıkılmıştı da.'' Katé de kafasını salladı.Önümüze çıkan melez geri çekildi ve yerini diğer ve birazda güçlü görünen melez aldı.''Sizin için ne yapabiliriz?'' Hımm...Kendine çeki düzen vermekle başlayabilirsin dememek için kendimi zor tutmuştum.Derin bir nefes aldım ve gülücük ile melezin cevabını yanıtlamaya çalıştım.Anlaşılan bu meleze güzellik işlemiyordu.
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

MesajKonu: Geri: Kamp İçi Macera (71/2)   Kamp İçi Macera (71/2) Icon_minitimePaz Ocak 16, 2011 8:13 am

"Tamam. Bizimkiler işe başlamış bile. Şimdiden gidersek bizede biraz iş düşer." dedim. Claire'nin Büyükonuş yeteneği yoksa işi oldukça zordu. Müdür'ü başkaları meşgul edemezdi. Dinlemekten acizdi zaten. "Claire şimdiden ne zorluklar ile karşılaşıyordur ki?" diye geçirdim içimden. Maya ile girişten içeri girdik. Claire'nin sesi, Müdür'ün ofisinden geliyordu ve girişte de Luna ve Katé vardı. Onlar güvenliği oyalarken, biz Maya ile havalandırma borularına doğru tüydük. Müdür'ün "Eee banane üzümden böcek çıktıysa?" gibisinden sözleri ile Claire'nin nefes alışının ilişkisi anlaşılıyordu. Ben önden, Maya arkadan havalandırmada dizlerimizin üstünden yürüyorduk. Müdür'ün ofisi biraz ileride kalıyordu. Claire, güzelliğini konuşturup Müdür'ü odadan çıkarmalı idi.

Müdür'ün Ofisi'nin üstünde duran boruya gelmiştik. Claire, onu bir türlü odadan dışarı çıkaramıyordu. Sessizce kapağı açtım. Aşağısı ile bizim aramızda 1 metre kadar aralık vardı. Maya, kılıcını atar atmaz bitkiye dönüştü. Ardından alarm sesleri yankılandı. Müdür, arkasına dönüp bize baktı ve birkaç Antik Yunanca küfürleri savurdu. Biz, havalandırmadan kaçarken Müdür Claire'yi tutmak için koşuyordu. Girişteki kızlara acaba ne olmuştu?
Claire Angel Deeply
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Kamp İçi Macera (71/2)   Kamp İçi Macera (71/2) Icon_minitimeCuma Ocak 21, 2011 10:23 pm

"Eee banane üzümden böcek çıktıysa?"

Müdüre ne anlattıysamda odadan birtürlü çıkartamıyordum. Al ile Maya çoktan tepemizde ki boruya gelmişlerdi bile. Al, sessiz bir şekilde kapağı açtı. Eyvah kesin yakalanacaktık. en müdürü çıkartmadan harekete geçecek gibi görünüyorlardı. Öfkeyle Maya ve Al'a baktım. Ne yapıyorsunuz siz? diye ses çıkarmadan dudaklarımla söyledim. Yalnız Maya beni dinlememişti. Kılıcını yere attı. Kılıç bitkiye düştü. Ama çok geç alarm çalmaya başlamıştı bile. Müdür bir hışınla tavana baktı ve Al'a Maya'yı gördü. Maya'yla Al hemen kaçmaya başladılar. Müdür ise bu arada küfür söylemekle meşguldü. Sonra bana baktı.

Lanet olsun aramızdada 1 metre vardı. Hemen arkamı dönüp koşmaya başladım. Deli gibi koşuyordum. Müdür ise benim arkamdan koşarken aynı zamandada bağırıyordu. Marketin içine girip bir rafın arkasına saklandım. Soluk soluğa kalmıştım. Nefesimin normale dönmesini bekledim. Rafların arasından müdüre bakıyordum. Müdür beni kaybetmiş gibi etrafına bakınıyordu. Acaba Maya'yla Al nerdeydiler? Lara'la Kate ne durumdalardı? Etradıma dikkatlice bakınmaya başladım. Bir rafın arkasından fısıltıyla sesler geliyordu. Müdüre baktım arkası dönüktü. O göremeden hemen sesin oraya doğru gittim. Bunlar Maya'yla Al'dı. Onları gördüğüme çok sevinmiştim.

" Ne yapacağız şimdi? " dedim merakla. Al mantıklı bir fikir söyledi;

" Cephaneliğe saklanabiliriz. Ama önce Lara'yla Kate'i bulmamız gerekecek. "

" Müdür onları bulmadan bizim bulmamız gerek. " Maya'nın dediği doğruydu. Ama müdür etrafta dolaşırken biz onlara gidemezdik. Bir şekilde onların bize gelmesi gerekiyordu.

Kamp İçi Macera (71/2)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  Kamp İçi Macera (71/3)
» Kamp İçi Macera ( 71/1)
» İlk Kamp Eğlencem
» Elveda kamp!
» Sat'le Kamp Marketinde