Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kamp İçi Macera (71/3)

4 posters
YazarMesaj
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

Kamp İçi Macera (71/3) Empty
MesajKonu: Kamp İçi Macera (71/3)    Kamp İçi Macera (71/3) Icon_minitimeC.tesi Ocak 22, 2011 1:28 am

Lara ve Kate'de yanımıza gelince ekip tamamlanmıştı. Şimdi sıra müdür bizi farketmeden cephaneliğe kaçmaktaydı. Eğer müdür bizi görürse ayvayı yerdik. Bu yüzden çok dikkatli olmalıydık. Ama cephaneliğe böyle toplu bir şekilde gidersek yakalanacağımız bariz belliydi. Bu yüzden bölünmeyi tercih ettik. Ben kardeşimle Lara'yla gidecektim. Maya, Kate ve Alex'de birlikte gidecekti.

" İyi şanslar size. Cephanelikte görüşmek üzere. " diyerek Lara'yla sessiz bir şekilde çömelerek ilerlemeye başladık. Lara'yla iyi gidiyorduk. Ama bi ara ben hapşurdum. Müdür direk arkasını döndü ama bizi raflardan dolayı göremedi. Bizde hemen ordan sıvıştık. Cephaneliğin kapısının önüne geldiğimizde Lara;

" Başardık sanırım. " dedi. " Sanırım " diyerek gülümsedim ve içeri girdik. Burası çok karanlıktı. Lara cebinden bir şey çıkardı ve ışık saçılmaya başladı. Artıık önümüzü görebiliyorduk. Kardeşimin çıkarttığı şeyin ne olduğunu anlayamamıştım ama şuan sessiz olmamız gerektiğimizden dolayı sormadım. Kardeşimle birlikte oturup Al, Maya ve Kate'i beklemeye başladık. Acaba onlar neredeydiler?
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

MesajKonu: Geri: Kamp İçi Macera (71/3)    Kamp İçi Macera (71/3) Icon_minitimeC.tesi Ocak 22, 2011 4:28 am

Maya 3. postta bitirme Rp'yi Very Happy

Maya, korkudan bayılacak bir biçimde koşuyor ve cinnet geçirdiğini belli eden çığlıklar atıyordu. Önce çığlığını duyunca Ed'in ona nasıl tahammül ettiğini şaşırsamda daha sonradan kulağım bu sese alışmıştı. Arkamızdan Kate, depar atmış yetişmeye çalışıyordu. Birkaç metre arkamızdaki korumalar da bize yetişmek için Çin Seddini yıkabileceklerini göstermişlerdi bile. Cephaneliğe nasıl tek parça halinde ulaşacağımız sorusu hala akıllara zarar bir biçimde idi. Kabartmalı
"Cephanelik" yazısını görür görmez Cephaneliğin içine uçarcasına girdim. Müdür, bizi görür görmez üzerimize koşmaya başladı. Şimdi sırada Cephanelikten tek parça halinde çıkma görevi vardı. Maya ve Kate içeri benden biraz sonra girmişler ve girmelerine rağmen hemen çıkmışlardı. Arkamızdan gelen korumalar ile önümüzden gelen müdür bizi sıkıştırmak üzere idi. Sırt sırta kalmışken yukarıdan Claire'nin sesi duyuldu: "Silah raflarına çıkın!" diye bağırdı. 2 Afrodit Evladı (Çok seviyorum Evladı demeyi Very Happy ) kızları yukarı çekmişlerdi. Ben aşağıda kalmışken kimse elini uzatmamıştı. Ayağıma Ateş yapıp ıçsam Cephanelik infilak ederdi. Hızla yana doğru koştum. Duvar atlar atlamaz duvardan hızla koşmaya başlamam ve dengeyi sağlamam ile duvarda yürümeye başladım. Duvardan atlamam ile Silah Raflarının en üstüne çıktım. Şimdi sırada buradan nasıl kurtulacağımız vardı.
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

MesajKonu: Geri: Kamp İçi Macera (71/3)    Kamp İçi Macera (71/3) Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 6:18 am

Alex'e baktım.Zor durumdaydı.Bizim gibi...Claire'ye baktım.''birşey yapmalıyız.'' Claire'nin aklına birşey gelmediği belli oluyordu.Birden aklıma bir fikir geldi.''Hey!'' Diye bağırdım.Müdür ile birkaç melezin dikkatini çekmiştim.Hepsinin gözlerine baktım.Onların duygularını kontrol etmeye çalışıyordum.Birden hepsi gülmeye başladı.Sesleri çok yüksekti.Melezler gürültüden burya gelebilirdi.Bu büyük macerayı tehlikeye atmaya değmezdi.Buyüzden hepsini ağlattım.Müdürün düştüğü durum berbattı.Bazı afrodit çocukları yüzünden dedikodusu çıkabilirdi.

En sonunda Alex onlardan kurtulmayı başardı.Gülümsedim.
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

MesajKonu: Geri: Kamp İçi Macera (71/3)    Kamp İçi Macera (71/3) Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 7:08 am

Ağlamaya başlayan güvenlik görevlisi ile berbat bir halde duran müdür sonunda kendine gelmek için kafasını sağa sola salladı ve hepside duygularını tekrar kontrol altına aldılar. "Kafalarını dağıtmamız gerek. Eğer kargaşanın içinde Lara'ya dikkatiin verirse elbet duygularını kontrol edemeyecek. Ne yapıp edip onları oyalayıp Lara'nın dikkatini çektirmeliyiz. Şimdilik rafların üstünde duralım ve ne olacağını bekleyelim." sözümü bitirir bitirmez çıktığım rafın en üst cam bölmesine yumruk attım ve bir çekiç aldım. Çekiç, bütün Hephaistos Çocukları'nın ve babamın favori silahı idi. Çekici raflara vurmaya başladım. Müdür ve güvenlik elleri ile kulaklarını tutarken, bir yandan da Maya ve Claire'yi raftan düşürmeye çalışıyordu. Diğerleri ise benim yaptıklarımı yapmaya çalışıyor, rafları kırarak silahlar ile raflara vurmaya başlıyorlardı.
Claire Angel Deeply
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Kamp İçi Macera (71/3)    Kamp İçi Macera (71/3) Icon_minitimePaz Şub. 13, 2011 6:36 am

Maya'yla birlikte bir rafın üstündeydik. O rafta sadece ikimiz vardık. Müdür ve güvenlikçi başka raf kalmamış gibi bizim rafımıza gelmişlerdi. Hızlı bir şekilde rafı sallıyorlardı. Biz Maya'yla düşmemek için elimizden geleni yapıyorduk ama her an raf devrilebilirdi. İşte o zaman işimiz tamamen biterdi. Daha fazlada böyle dayanamazdık. Alex, Lara ve Kate'nin acil olarak bir şeyler yapması gerekiyordu. Aslında onlarda bunun için çabalıyorlardı. Alex tüm gücüyle elindeki çekici raflara vuruyordu. Buna sallanırken bir mantık getirememiştim.

Bir yandan sallanırken bir yandanda çığlıklar atıyordum. " Maya bir şeyler yap. Yoksa düşüceğim. " Maya'da düşmemek için kendini zor tutuyordu.
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Kamp İçi Macera (71/3)    Kamp İçi Macera (71/3) Icon_minitimePaz Şub. 13, 2011 8:04 am

Claire dengesini kaybetmek üzereydi. Elimi durduğumuz rafın sabitlendiği duvara yapıştırdım. Bu biraz zor olacaktı. Demeter'e dua ederek gözlerimi yumdum. Birkaç saniye sonra duvardan kocaman bir dal çıktı. Dal hemen Claire'nin ince belini kavradı ve onu geri çekti. Claire nefes nefese dala baktı. Pek açıklayacak zaman yoktu. Gözlerimle cephaneliği taradım. Kate, Lara ve Alex'i sonunda bulabildim. Alex iki Afrodit kızını ve Zeus çocuğunu bulmuş ve onları müdürden korumaya çalışıyordu. Bayağı bir kahramancaydı bu yaptığı ama şu anda onlara müdür duymadan bir mesaj iletme yolunu düşünüyordum. Lara'yla göz göze geldik.Telaşla ona kaş göz işaretleri yaparak buraya gelmesini söyledim. Bu arada Claire bir çığlık attı. O arada bacağımda bir el hissettim. Hafifçe bir çığlık attım ve altıma baktım. Bir melez beni aşağı çekiyordu. ''Bırak beni!'' Elimle dala tutundum ama melez çok güçlüydü. Ellerim kaydı ve raftan aşağı kaydım. Gözlerimi yumdum. Aşağı düşeceğimi sandım ama havada duruyor gibiydim. Gözlerimi hafifçe araladım. Bir çocuğun kucağında duruyordum! Onun beni çeken çocuk olduğunu farkettim ama hala kıpkırmızıydım. Çocuk duraksadı. ''Maya?'' Gözlerimi kırpıştırıp ona baktım. ''Troy?'' Onu tanımıştım. Beni ilk gün gezdiren çocuktu. Daha sonraları Lotus Kumarhaneleri'nde de karşıma çıkmıştı. Beni hızla indirdi. ''Sen burada ne arıyorsun?'' Hızlı konuşmaya çalışıyorduk çünkü bir sürü melez bizimkileri yakalamaya çalışıyordu. ''Ceza almıştım, kamp marketinde çalışıyordum bir süre için. Tabii müdür cips haberini verince...'' Başımı salladım. ''Senden bir şey isteyebilir miyim?'' diye fısıldadım. ''Tabii,'' dedi. ''Şu iki Afrodit kızı Zeus kızını gördün mü? Onların yanındaki kocaman Hephaistos çocuğuna -onu böyle tarif ettiğim için hiç memnun değildim ama Alex için en soru tanım buydu- kamp mutfağında buluşmamız gerektiğini söyleyebilir misin? Claire'yle -yukarıda yanıma gelmeye çalışan Claire'yi gösterdim- oraya gidiyoruz. Belki onları atlatırız. Kimse bizi orada aramayı tahmin edemez.'' Troy gitmek için hazırdı. ''Tamam, mesaj iletmek benim işimdir zaten.'' diye gülümseyip hızla melez kalabalığına karıştı. Bu arada Claire'ye elimi verip onu aşağı indirdim. ''Onları beklemeye zamanımız yok, kamp mutfağına gidelim hemen.'' Claire başını salladı ve görünmeden cephanelikten dışarı fırladık.

Kamp İçi Macera (71/3)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kamp İçi Macera ( 71/1)
» Kamp İçi Macera (71/2)
» Sat'le Kamp Marketinde
» Kamp gezisi
» Merhaba kamp!