Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Berbat bir gün...Görev 34.

YazarMesaj
Miley Bieber
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Miley Bieber

Berbat bir gün...Görev 34. Empty
MesajKonu: Berbat bir gün...Görev 34.   Berbat bir gün...Görev 34. Icon_minitimePerş. Ocak 27, 2011 3:32 am

O gün New york'a Annemlerin yanına gittiğimde çok güzel başladığım günün güzel bitmesini umuyordum.Yani her şey den habersizdim.Annemlerle yeni açılan alış veriş merkezine gitmek için yola koyulduk.Şans ya bir etek giymiştim.Alışveriş merkezinde gezerken gözüme bir şey çarptı.Yo yo olamaz bunlar harpyalar mıydı? Yoksa ben mi yanlış görmüştüm?Her neyse diyerek yoluma devam ettim.Derken tam bir harpya önümde durdu.Hemen dışarıya koştum ve bileklik gibi olan ok ve yayımı çıkarttım.Tabii hemen ateş açtım.Ama sürekli çoğalıyorlardı.Annemler anlamasın diye onları restoran'a sokmuştum.Ah annemler şu an küçük kızlarının şu anda bir harpya ile savaştığını görse kalpten giderler idi.Her neyse ben sonunda hepsini öldürmüştüm.Zaten hemen eve gitmiştik.Hay aksi burada da beni bulmuşlardı.Evimde bile rahat yoktu bana...

Berbat bir gün...Görev 34.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Berbat bir bayrak kapmaca yarışı(Görev 9)
» Hayatımın en berbat cezasıı.
» Bugün daha berbat olamaz!
» Hermes'den Görev [Görev 56] (Ormanın devamı)
» Babamdan Görev Alıyorum [Görev]