Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Babamla tanışma[görev-1)

YazarMesaj
Zack Care

Zack Care

Babamla tanışma[görev-1) Empty
MesajKonu: Babamla tanışma[görev-1)   Babamla tanışma[görev-1) Icon_minitimeÇarş. Ocak 26, 2011 8:55 am

Shooter,ordaki atlarlla dostluk kurmuştu.Onu ordan götürmem zor oldu.Neyse biz Empiper States Binasına doğru uçuyorduk.Ama tabiki Shooter bir Pegasus olduğundan dibine kadar giremedik.Onu Yüksek bir gökdelene bıraktım.ve yürüyerek devam ettim.Kapıdan içeri girmiştim içimden düşünüyürdum.Burasımı 600 katlı? diye.Asansörde ben ve yanımdaki görevli dışında kimse yoktu.600. kat dedim.Randevu gerek dedi.Ben ise sinirli biçimde''Ben Aresin Oğluyum''dedim.Yutkundu ve bazı tuşlara bastı.600. kat tuşu açıldı.Ve hızlı yukarı doğru çıkmaya başladık.Basınç yüzünden başım dönmüştü ama sonra geçti.Kapı açıldı.''OLİMPOS'A HOŞGELDİNİZ''yazıyordu duvarda demirden bir kapı vardı.Açtım ve karşıya geçmek için bir köprü vardı.Ben yüksekten korkuyordum içimden küfürler saydırarak geçtim.Etraf çok güzeldi ağaçlar,satirler,nemfler.Bazı küçük tanrılar etraftaydı.Antik Yunanca ''Ana Salon'' yazan yere girdim.Melez olduğum için okumam zor olmadı.İçeri girdim ağzım açık kaldı.Her tarafta tanrılar vardı.Babam Ares'i gördüm ve diyebildiğim tek şey.''Sen Ares misin?''oldu.Sonra babam insan boyutuna geldi ve bana baktı.''Merhaba oğlum.Seni uzun zamandır izliyorum''dedi.Babama olanları anlattım.Bana''Sana dedim a seni her zaman takip ediyorum''dedi.Ve ekledi.''Yakında Zack,olacaklar için güçlenmelisin.Gerçekten bu güce ihtiyacın olacak.''.''Ne olacak bana söyle Baba''.''Bunu bileneyiz ama hissediyorum''.''Ben korkmuyorum''.''Aferin,evladım olacaklarda sakın korkmamalısın çünkü korkanlar ozaman ölecek''dedi.Biraz durduktan sonra bana ''Gitmelisin zack,Athena'yı bilirim seni cezalandırabilir dedi''.Ben istemeye istemeye yola koyuldum.Arkamdan''Ha Zack sana vereceğim birşey var''.Ve kınını bana verdi ve ''Bu kının adı Extaklus'dur duşunduğun her silah içinde belirir''dedi vegeri döndü tahtına.Bende shooter'ı alıp kamapa doğru gitmeye koyuldum.

Babamla tanışma[görev-1)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Babamla tanışma
» Babamla Tanışma
» Babamla Karşılaşma(Görev 1)
» Babamla Tanışıyorum
» Babamdan Görev Alıyorum [Görev]