Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kamp Savunması Önerisi

5 posters
YazarMesaj
Perseus Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Perseus Carter

Kamp Savunması Önerisi Empty
MesajKonu: Kamp Savunması Önerisi   Kamp Savunması Önerisi Icon_minitimeÇarş. Ocak 26, 2011 3:19 am

Kamp kurgusuna göre kitaptaki gibi kampça yapılan savunma savaşları olabilir burada da. Katılmak isteyenler önceden Athenaya ö.m atar. Liste belirlenir ve kitaptaki savunma gibi kamp savunması rp'si yazabiliriz. Mesela kamp Harpyaların istilasına uğrasın katılmak isteyenler(athenaya mesaj atanlar) bu rp'ye katılsın Kampı Savunma Rp'si yazsın. Karşılığında da drahmi ödülü verilsin rp kalitesine göre. Savaşlarda da bazı liderler olur gayet aksiyonlu olabilir. Belirli bir zamanda bir yazarım mesela 3 ayda bir veya her kurgu değiştiğinde başka bir kurguya geçerke falan.
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Kamp Savunması Önerisi   Kamp Savunması Önerisi Icon_minitimeÇarş. Ocak 26, 2011 4:03 am

Bence süper fikir. Smile Bunu yapmalıyız! Bir sürü kişinin katılacağı savunma rp'si harika olur.
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Kamp Savunması Önerisi   Kamp Savunması Önerisi Icon_minitimeÇarş. Ocak 26, 2011 5:13 am

Katılıyorum! İsimler rasgele seçilebilir, daha bir farklı olur diye düşünüyorum ^^
Edward J. F. Newgate
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Edward J. F. Newgate

MesajKonu: Geri: Kamp Savunması Önerisi   Kamp Savunması Önerisi Icon_minitimeÇarş. Ocak 26, 2011 8:28 am

Bence on-line olma süresi ve Rp yazma becerisi baz alınarak liderler seçilmeli Very Happy Kitapta her grubun yeteneklere göre bir lideri oluyordu.

Yani 1 okçu grubu. A-B-C-D. Grubun lideri B. Rpler yazılırken liderden emir bekleyerek yazılabilir Very Happy Merkezi bir teşkilatlanma bayağı karizma olur Very Happy Ben yedi grubun olmasından yanayım Very Happy Gruplar arası kavga bile olabilir vay be heyecanlandım Very Happy
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

MesajKonu: Geri: Kamp Savunması Önerisi   Kamp Savunması Önerisi Icon_minitimeÇarş. Ocak 26, 2011 10:17 am

Bu fikri ben de çok sevdim, hemen uygulayalım. Smile
Anlaşmalı rp'ler bölümünde katılmak isteyenler yazabilsin diye bir başlık açarız, katılacak kişiler arasından liderleri seçerim ben de yazmaya başlarsınız.
Öneri için teşekkürler Perseus. Smile

/başlık kilitleniyor.
http://olimpos.my-rpg.com

Kamp Savunması Önerisi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Oyun Salonu Onerisi
» Elveda kamp!
» Sat'le Kamp Marketinde
» Kamp İçi Macera ( 71/1)
» Kamp İçi Macera (71/2)