Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Oyun Salonu Onerisi

3 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Oyun Salonu Onerisi Empty
MesajKonu: Oyun Salonu Onerisi   Oyun Salonu Onerisi Icon_minitimeSalı Ekim 26, 2010 10:37 pm

Bircok kisinin buna sacma olur diyecegini biliyorum ama yine de bi paylasayim sizinle, dusunce benim hosuma gitti.
Bildiginiz gibi profillerde drahmi, yani para bolumu var. Ama su an icin pek ise yaramiyor gibi. Benim de bunu daha ise yarar bi hale getirmek icin aklima bi fikir geldi. Rp disi bolumune oyun salonu diye bi yer acsak, uyeler buradan okey, poker, batak, tavla gbi oyunlari int uzernden anlasmali olarak oynamak icn konular acsnlar. Bu oyunlrda miktar uyeler tarafndan belirlenck, miktar ne kadarsa kaybedenin o kadar drahmisi kazanana gitcek. Bunlardan sorumlu biri olur, (ki ben gonullu olurum Very Happy) bu kisi arada odullu turnuvalar duzenler, odul drahmi olabilecegi gbi guc veya kulube puani da olablr.
Bu hem drahmi sistemini daha etkin kilar, hem de uyeler arasndaki iliskileri guclendirir, hem de bu oyunlari yabanclarla oynamamis oluruz, vs vs. Ne dersiniz tanricam? Very Happy
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Oyun Salonu Onerisi   Oyun Salonu Onerisi Icon_minitimeSalı Ekim 26, 2010 10:39 pm

(Tanrıçama karışmak gibi olmasın da) Bence güzel bir fikir gibi
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

MesajKonu: Geri: Oyun Salonu Onerisi   Oyun Salonu Onerisi Icon_minitimeÇarş. Ekim 27, 2010 2:31 am

Drahmileri aktif kullanılabilir hale getirme işini bir süre erteleme kararı aldım Adrian, aklımda güzel fikirler var ama kış kurgusundayken uygulanabilecek gibi değiller pek. Dediğini gerçekten de gereksiz buldum biraz ama tabii ki fikrini beğenenler olacaktır, onun için oyunlar bölümümüzde bunun için bir başık açabilirsin, sorumluluk da sana ait olur. Zaten şimdi de bana pm atarak birbirinize drahmi nakledebiliyorsunuz, kazananlar ve alacakları drahmiyi bildirirsiniz, bir üyeden alıp diğerine yükleriz paraları Razz
http://olimpos.my-rpg.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Oyun Salonu Onerisi   Oyun Salonu Onerisi Icon_minitimeÇarş. Ekim 27, 2010 5:00 am

ya bence de gereksiz de bi aksiyon olsn o da profillerde bos bos durmasn bi ise yarasn die dmstm Very Happy eger ilerde kullanılıcaksa gerek yok zaten
Hermia Aigian Cocteau
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Hermia Aigian Cocteau

MesajKonu: Geri: Oyun Salonu Onerisi   Oyun Salonu Onerisi Icon_minitimeÇarş. Ekim 27, 2010 5:04 am

ya aslında denetimi nasıl yapılır bilmem ama işte kılıç tamiri için h. çocuklarına gittiğimizde drahmi verebilirz sonra kamp dışında ve ya markette harcadığımızda tuvalet eşyası falan
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Oyun Salonu Onerisi   Oyun Salonu Onerisi Icon_minitimeÇarş. Ekim 27, 2010 5:09 am

Yüze yakın melezin sürekli drahmi harcadığını, onları arkadaşlarına aktardığını falan düşünsene Mia, 20 admin olsa yetişemez Smile Dediğim gibi aklımda fikirler var ama kış uygulamasındayken yapabileceğimiz şeyler değil...

Adrian, yine de istiyorsan açabilirsin başlığı Wink
http://olimpos.my-rpg.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Oyun Salonu Onerisi   Oyun Salonu Onerisi Icon_minitimeÇarş. Ekim 27, 2010 5:24 am

ya bence olablr de soyle bsy var, smdi burada kac kisi bu oyunları biliyor ki? ve kac kisi buna zaman ayırabilir? bu soruların cevabının olumsuz oldugunu dusunmesem yine de baslatablrdm ama, nyse Very Happy

Oyun Salonu Onerisi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kamp Savunması Önerisi
» Dionysos Kulübesi Muhabbet Salonu
» Kirke'nin Lanet Güzellik Salonu
» İmkansız AŞK! (1.Oyun)
» Adil Oyun!