Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni Melezi Kurtarmak

2 posters
YazarMesaj
Elena Martin
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Elena Martin

Yeni Melezi Kurtarmak Empty
MesajKonu: Yeni Melezi Kurtarmak   Yeni Melezi Kurtarmak Icon_minitimeSalı Ocak 25, 2011 9:30 am

Maya'yla buluşup beraber alışverişe gidecektik. Biraz eğlenmeye ve kıyafet almaya ihtiyacımız vardı. Bunun için erkenden kalkıp hazırlanmaya başladım. Üzerime rahat bir pantolonla mavi bir kazak giydim. Sonra da saçlarımı taradım. Bir süre saçlarımı ne yapsam diye düşündükten sonra açık bırakmaya karar verdim. Makyaj yapmaya gerek duymuyordum. Çünkü o kadar eğlenceli bulmuyordum ve kendimi çirkin görmüyordum. Aynanın karşısından ayrıldım ve çantamı hazırlamaya başladım. Dışarı gideceğimizden ne olur ne olmaz diye gereken tüm eşyaları aldım. Ne yalan söyleyeyim bir canavarın saldırmasını bekliyordum çünkü melez olduğumuz için her dışarı çıktığımızda canavarların saldırılarına uğruyorduk. Her şeyi koyduğumda çantamı boynuma astım. Hazır olduğumda kulübemden çıktım ve Demeter kulübesine gittim. Maya beni çok bekletmeden hazırlandı ve kulübesinden dışarı çıktı. Selamlaştıktan sonra beraber Thalia Ağacına doğru yürümeye başladık. Alışveriş merkezine taksiyle gitmeyi planlıyorduk. Tabii ki bu taksi Gri Kızkardeşler'di.
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Yeni Melezi Kurtarmak   Yeni Melezi Kurtarmak Icon_minitimeSalı Ocak 25, 2011 10:18 am

Hoplayıp zıplıyarak Elena'nın yanında yürümeye başladım. Bugün neşeliydim ve alışverişde bayağı bir azalmış giysi stoğumu yeniliyeceğim için mutluydum. Hiç bir zaman alışveriş, makyaj gibi şeylere meraklı olmamıştım, bu konuda Elena'yla aynı düşündüğümüz için beraber gidiyorduk zaten. Bir Afrodit kızıyla gitmek zorunda kalmadığım için şanslı sayıyordum kendimi. ''Eee Elena? İlk önce hangi mazaya gireriz? Manhattan'a gidiyoruz değil mi?'' Elena sadece gülümsedi. Beraber Melez Tepesine çıktık. Long Island kıyısına baktım hüzünle. Ne yapayım, burası benim evimdi ve 3 saat buradan ayrılsam bile özlüyordum Melez Kampı'nı. Hem de herşeyiyle.. ''Haydi Maya!'' dedi Elena ve kolumdan çekti. Ben de onunla gitmek durumunda kaldım.
Elena Martin
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Elena Martin

MesajKonu: Geri: Yeni Melezi Kurtarmak   Yeni Melezi Kurtarmak Icon_minitimeSalı Ocak 25, 2011 10:49 am

Maya yerinde duramıyordu. Bu durum günümüzü daha da eğlenceli yapıyordu. Güle güle Thalia Ağacına vardık. Maya ağacın etrafında bir tur attı. Dayanamadım bende bir tur attım. Sonra kahkaha atmaya başladık. Susmayı başardığımda "Hadi gidelim, zaman daralıyor." dedim. Maya da sustu ve espri yaptı. Bu durumda çok gitmeden ileride bir çocuğu ve bir satiri bize doğru gelirken gördük. Arkalarında da tam seçemesemde canavarlar vardı. Anladığım kadarıyla bu çocuk kampa ulaşmaya çalışan yeni bir melezdi. Satir en azından onu buraya kadar sağ salim getirmişti. Ancak arkalarındaki canavarlar büyük bir sorundu. Maya'ya baktım ve "Yardıma ihtiyaları var." dedim. Maya başıyla beni onaylayınca kılıcımı kınından çıkardım. Maya da savaşa hazırdı.
Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Yeni Melezi Kurtarmak   Yeni Melezi Kurtarmak Icon_minitimeSalı Ocak 25, 2011 9:29 pm

Ciddi bir şekilde Doğataşı'nı çıkardım ama mızmızlanmadan edemedim. ''Bir günümüz de canavarsız geçmeyecek mi? Alışveriş yine hayal oldu!'' Elena sadece güldü. ''Sonumuz hep aynı!'' dedi. Hemen canavarlara doğru koştuk. Kolaylıkla onları haklayabilirdim artık, çok tecrübeli bir melez ve kılıç ustasıydım. Yani, kılıçda ustalaşmıştım ama kılıç dersi bile almamıştım. Bu garipti, arkadaşlarım buna doğal bir yetenek diyorlardı. Elena da gayet iyi dövüşüyordu. Drakon ve Harpyalar arka arkaya yığılıyordu. Elena'ya sırıttım. Bu gayet eğlenceliydi, belki de alışverişden daha eğlenceli... Bu arada satirin yanındaki melez şoke olmuş bir şekilde bize bakıyordu. Daha da sırıttım. Yeni melezleri şaşırtmak çok eğlenceliydi.Son Harpya yere düşerken yorgun bir şekilde iç çektim.
Elena Martin
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Elena Martin

MesajKonu: Geri: Yeni Melezi Kurtarmak   Yeni Melezi Kurtarmak Icon_minitimeÇarş. Ocak 26, 2011 12:35 am

Bütün canavarları Maya'yla beraber hakladık. Gerçekten iyi iş çıkarmıştık. Maya'nın yanına gelerek "Çak bir beşlik." dedim. Maya'yla çakıştıktan sonra bize şaşırmış bakan yeni gelen melezin yanına gittik. Maya gülümseyerek "Buna alışmalısın." dedi. Ben de melezin saçlarını okşadıktan sonra satire döndüm ve "Kimin çocuğu?" diye sordum. Satir, meleze baktıktan sonra tekrar bize döndü ve "Daha belli değil." dedi. Maya bunun üzerine "Kamp ateşini sabırsızlıkla bekliyorum." dedi. Maya'ya baktım ve "Ee, şimdi ne yapıyoruz?" diye sordum. Maya yeni gelen meleze uzun uzun baktıktan sonra bana döndü ve "Yeni meleze kampı gezdirelim istersen." dedi. Onu onayladım. Hiç alışverişe gidecek havam kalmamıştı. Hep beraber kampa gittik. Meleze buradaki yaşamı anlatmaya başladık.

Rp Bitmiştir!

Yeni Melezi Kurtarmak
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Prensesi Kurtarmak
» Bir Melezi Kurtarıyorum~
» Genç Melezi Korkutmak.
» Anna Bianca Fackrell / Persephone Melezi Arıyor.
» Yeni Bir Hayat ve Yeni Gerçekler