Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Anna Bianca Fackrell / Persephone Melezi Arıyor.

+7
Keith Matt McMillen
Peter Karl Bouveir
Alexandra Galibina
Stephan F. Canner
Hope Temple
Clara Thompson
A. Anna Bianca Sentius
11 posters
YazarMesaj
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

Anna Bianca Fackrell / Persephone Melezi Arıyor. Empty
MesajKonu: Anna Bianca Fackrell / Persephone Melezi Arıyor.   Anna Bianca Fackrell / Persephone Melezi Arıyor. Icon_minitimeSalı Haz. 21, 2011 8:54 am

Anna Bianca Fackrell 18 yaşında güler yüzlü ve her zaman gülmeyi seven fakat yeri geldiğinde gerçekten kötü şeyler yapabilecek olan bir Persephone melezidir. Annesini ve kardeşlerini çok sever. Sinirlendiği zaman yanına yaklaşılmaması en uygundur, onu sadece en yakın arkadaşları ve azı kardeşleri sakinleştirebilir. Kılıç antremanları yapmaya bayılır. Anna biraz da ukaladır, kolay kolay herkesin arkadaşı olmaz ama arkadaş olduğu zamanda arkadaşlarına bağlanır ve onlara her zaman yardım eder.

(Arkadaşlar herkesi kurgusunu yazarak ekleyeceğim, yani önceden belirli yerler yok. Siz kurguyu daha doğrusu yakınlık derecemizi yazın ben gerisini hallederim.)

Kurgular;

##Maria J. von Dorff* Benim bi tanecik teyzem. Bitkilerle ilgili bildiklerimin çoğunu ondan öğrendim. Ayrıca onu çok seviyorum, o her zaman benim için çok değerli olacak. <3
##Adyali Zenobia Carter* Eğer bir şeye üzüldüysem, sinirlendiysem kısacası dertliysem boş vuracağım kişilerden biridir Adya. Beni sakinleştirmeyi başarabilen nadir insanlardan biri, seviliyorsun Adyaa. <3
##Hope Temple* Hope tam bir iyilik meleği ve ukalalığıma katlanabiliyor. Bu onu sevmem için yeterli bir neden. (:
##Jill Violet Temple* Jill suç ortaklarımdan biri, hani böyle birlikte kötü şeyler yaptığım insanlardan. (:
##Stephan F. Canner* Stephan sevmediğim bir Ares oğlu. Anlaşamayız ama çok zor durumlarda birbirimize yardım ederiz.
##Alexandra Galibina* Herkesin küçük tanrıça olan bir dosta ihtiyacı vardır. Benimki Alexandra Galibina. <3
##Peter Karl Bouveir* Hephaistos'u pek sevmem, hatta ondan nefret ederim. Ama çocukları dostumdur, Peter'da o dostlarımdan biri. Smile
##Keith Matt McMillen* Bana bulaşmamanızı tavsiye ederim, çünkü Keith beni koruyanlardan biri ve o Aeolus'un çocuğu olan küçük tanrı. Smile
##Leonard L. Carter* O benim bi tanecik dayım. Çok seviyorum onu. O da beni seviyor. Dayı-yeğen geçiniyoruz öyle güzel güzel. Smile

En son A. Anna Bianca Fackrell tarafından Perş. Haz. 23, 2011 7:59 am tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Anna Bianca Fackrell / Persephone Melezi Arıyor.   Anna Bianca Fackrell / Persephone Melezi Arıyor. Icon_minitimeSalı Haz. 21, 2011 11:02 pm

Maria sever ki seni *-* Yeğeeeeeeeen <3
Adya'yla karakterleriniz uyuyor, şöyle bir dert ortağı falan olabilirsiniz onla Very Happy
Hope Temple
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Hope Temple

MesajKonu: Geri: Anna Bianca Fackrell / Persephone Melezi Arıyor.   Anna Bianca Fackrell / Persephone Melezi Arıyor. Icon_minitimeSalı Haz. 21, 2011 11:48 pm

Hope Temple iyilik meleği gibi, biliyorsun zaten. Ukalaları da çeker. dost olsunlar bence (:
Jule Valérie Temple agresif bir tip, çok fazla düşmanı var. sana bıraktım.
Jill Violet Temple kıskanç, eğlenceli ve kıl biri, suç ortağı mı olsalar? ^^
http://scythee.tumblr.com
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: Anna Bianca Fackrell / Persephone Melezi Arıyor.   Anna Bianca Fackrell / Persephone Melezi Arıyor. Icon_minitimeÇarş. Haz. 22, 2011 1:53 am

Ekledim. Smile Bu arada Hope Jule Valérie Temple'ı bulamadım. :/
Stephan F. Canner
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Stephan F. Canner

MesajKonu: Geri: Anna Bianca Fackrell / Persephone Melezi Arıyor.   Anna Bianca Fackrell / Persephone Melezi Arıyor. Icon_minitimeÇarş. Haz. 22, 2011 2:40 am

Hmm, sanırım düşman olabiliriz. Derecesini sen belirle, ondan sonra ben de seni kendi panoma eklerim. Smile
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: Anna Bianca Fackrell / Persephone Melezi Arıyor.   Anna Bianca Fackrell / Persephone Melezi Arıyor. Icon_minitimePerş. Haz. 23, 2011 3:36 am

Ekledim.^^
Alexandra Galibina
Küçük Tanrıça
Küçük Tanrıça
Alexandra Galibina

MesajKonu: Geri: Anna Bianca Fackrell / Persephone Melezi Arıyor.   Anna Bianca Fackrell / Persephone Melezi Arıyor. Icon_minitimePerş. Haz. 23, 2011 3:37 am

Kurgumuz dost idi. Dostuz seninle. Ekle bakalım <3
Peter Karl Bouveir
Hephaistos'un Çocuğu/Kulübe Lideri
Hephaistos'un Çocuğu/Kulübe Lideri
Peter Karl Bouveir

MesajKonu: Geri: Anna Bianca Fackrell / Persephone Melezi Arıyor.   Anna Bianca Fackrell / Persephone Melezi Arıyor. Icon_minitimePerş. Haz. 23, 2011 3:50 am

Dost olabiliriz. Veya onu korur filan Smile
Keith Matt McMillen
Herakles Savaşçısı
Herakles Savaşçısı
Keith Matt McMillen

MesajKonu: Geri: Anna Bianca Fackrell / Persephone Melezi Arıyor.   Anna Bianca Fackrell / Persephone Melezi Arıyor. Icon_minitimePerş. Haz. 23, 2011 4:14 am

Leo dayın sever seni onu eklersin. Keyt'de seni koruyor olabilir.
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: Anna Bianca Fackrell / Persephone Melezi Arıyor.   Anna Bianca Fackrell / Persephone Melezi Arıyor. Icon_minitimePerş. Haz. 23, 2011 7:59 am

Eklendiniiiiiiz. Smile
Philomela Morgenstern
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Philomela Morgenstern

MesajKonu: Geri: Anna Bianca Fackrell / Persephone Melezi Arıyor.   Anna Bianca Fackrell / Persephone Melezi Arıyor. Icon_minitimePerş. Haz. 23, 2011 8:05 am

Yani Annaşko, Işılışkoo Sat'i ve Phil'i ekleyinşko. k5
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Anna Bianca Fackrell / Persephone Melezi Arıyor.   Anna Bianca Fackrell / Persephone Melezi Arıyor. Icon_minitimeSalı Tem. 12, 2011 1:37 am

Annaaa benide ekle Smile zaten çok iyi anlaşıyoruz iyi bir şeyler yaz Very Happy
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

MesajKonu: Geri: Anna Bianca Fackrell / Persephone Melezi Arıyor.   Anna Bianca Fackrell / Persephone Melezi Arıyor. Icon_minitimePaz Tem. 17, 2011 6:07 am

Küçük kardeşim Very Happy Başka kulubeye gittin diye benden kurtulamazsın Very Happy
Ryden Molby
Küçük Tanrı Çocuğu
Küçük Tanrı Çocuğu
Ryden Molby

MesajKonu: Geri: Anna Bianca Fackrell / Persephone Melezi Arıyor.   Anna Bianca Fackrell / Persephone Melezi Arıyor. Icon_minitimePaz Tem. 17, 2011 6:49 am

Thay belli Very Happy
Christina sıradan arkadaşın olsun.takılmalık (=
ben de küçük bir melezim bana ablalık tasla,ben de sana kızayım tarzı? Very Happy

Anna Bianca Fackrell / Persephone Melezi Arıyor.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Anna Blair Fackrell
» Anna Blair Fackrell#Işıl (YeniResimGeldiii♥) :D
» Anna Blair Fackrell#Afrodit Kızı
» Bir Melezi Kurtarıyorum~
» Genç Melezi Korkutmak.