Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Anna Blair Fackrell

2 posters
YazarMesaj
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

Anna Blair Fackrell Empty
MesajKonu: Anna Blair Fackrell   Anna Blair Fackrell Icon_minitimeSalı Mart 08, 2011 8:12 am

Uzun zamandır kendimi geliştirmek için dersliklere gitmiyordum. Kulübede kılıç çalışırken-evet yanlış duymadınız kulübenin ortasında kılıç çalışıyordum ve o sırada birkaç şeyde kırdım.- aklıma geldi ve dışarı çıktım. Ardından Sanat ve Zanaat Becerileri Sınıfı'na girdim. Lara bu derslikte eğitmendi ve bence bu ders girdiğim ve ileri de gireceğim tüm derslerden çok daha zevkli olacaktı. Sınıfa girdim "Selam! Kimse yok mu?"diye seslendim. Ardından Lara geldi, ona bakıp gülümsedim.
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

Anna Blair Fackrell Empty
MesajKonu: Geri: Anna Blair Fackrell   Anna Blair Fackrell Icon_minitimeÇarş. Mart 09, 2011 7:57 am

Birden odamda masada resim çizerken parfüm kokkusu koktuğunu farkettim.Bu benim parfümüm değildi.Kaliteliydi.Sadece Afrodit kızlarında olan bir türdençBuradan bir Afrodit kızı olduğunu anlamıştım. "Selam! Kimse yok mu?" Bu sesi işitince kim olduğunu anlamıştım.Bu Anna'ydı.Benim tatlı kardeşim.Tıpkı diğer kardeşlerim gibi.Mutlulukla kardeşimin yanına gittim.Beni bekliyordu.Elimi omzuna koydum. "Selam,kardeş." dedim olabildiğim en sevecen sesle.Bana bakıp gülümseyerek "Selam." diye mırıldandı.Onun yanına oturdum.Önce kamptaki dedikoduları konuşursak daha çok eğlenceli derse başlayabilirdik.Bunu derslere gire gire farketmiştim.Ve kardeşin ile ders yapmak çok eğlenceliydi.Bunu da Thalia sayesinde keşfetmiştim.Çok verimli ve eğlenceli bir ders yapacağzız gibi görünüyordu.
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com

Anna Blair Fackrell
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lucianna Fackrell
» Anna Blair Fackrell#Afrodit Kızı
» Anna Blair Johnsson(Genel Kurgu)
» Cornelia Fackrell
» Cornelia Fackrell