Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cornelia Fackrell

2 posters
YazarMesaj
Cornelia Fackrell
Poseidon'un Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Poseidon'un Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Cornelia Fackrell

Cornelia Fackrell Empty
MesajKonu: Cornelia Fackrell   Cornelia Fackrell Icon_minitimeC.tesi Mart 05, 2011 12:06 pm

Bugün kendimi eğitime vermiş ve sabahtan beri eski formumu kazanmak için çalışmalar yapmaya başlamıştım. Sabah koşu ile başlamış, ardından arena da iki düello ile devam etmiştim. Tabi iki düelloyu da yenmiştim ama bugün önemli bir şey daha fark etmiştim. Her ne kadar kılıcı iyi kullanıyorsam ok atmakta da o kadar kötüydüm. Yani kampın ilk zamanlarında öğrenmiş, ancak zaman ile kullanmayarak unutmuştum. Bu da benim sonunda onun eğitimini almamın zamanının geldiğini göstermişti. ok atma teknikleri dersliğine doğru ilerlerken gülümsedim ve etrafıma bakındım. Bugün baya eski formuma kavuşmaya başlamıştm ve hatta kendimi daha da geliştirmeyi hedeflemiştim. Bir süre ilerledikten sonra dersliğin önünde durdum ve kapıyı tıklatarak içeri girdim. Sınıfta birisinin olduğunu umarak gelsem de kimseninb olmadığını fark ederek üzüldüm. Acaba şimdi gidip sonra mı gelmeliydim? Buna emin olamasam da bir süre beklemeye karar verdim ve bir köşeye geçip eğitmeni beklemeye başladım. O sırada kapı açıldı ve henüz kim olduğunu göremediğim ama eğitmen olduğuımu tahmin ettiğim melez yavaşca sınafın içerisine doğru ilerlemeye başladı.
Tiffany Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Tiffany Trully

Cornelia Fackrell Empty
MesajKonu: Geri: Cornelia Fackrell   Cornelia Fackrell Icon_minitimeÇarş. Mart 09, 2011 3:47 am

Kulübemde oturmuş dinleniyordum ve halimden çok memnundum. Neredeyse öğle olmuştu. Dolayısıyla bu halim fazla uzun sürmedi. Yanıma Yon geldi ve "Burada ne oturuyorsun? Derslikte öğrenciler bekliyor." dedi. Ona kötü bir bakış attım ama Yon da aynı bakışı bana geri fırlattı. Mecbur koltuktan kalktım ve "Tamam gidiyorum." dedim. Sonra kulübeden çıktım ve kapıyı sertçe çarptım. Hava gayet güzeldi. En azından benim için. Okçuluğu seviyordum ve buna bağlı olarak ders vermeyi de seviyordum. Ancak rahatça otururken kaldırılmak hiç hoşuma gitmemişti ve sinirlenmiştim. Ancak bu siniri dersliğe girer girmez üzerimden attım. İçime bir mutluluk doldu. Hemen sınıfıma girdim. İçeride bir tek Lia vardı. Gülümseyerek "Hoş geldin!" dedim. Lia yanıma geldi ve "Hoş buldum. Ben ders almak istiyorum." dedi. Gülümsememi bozmadan "Tamam. Hadi gel, derse başlayalım." dedim ve Lia'nın koluna girdim. Beraber antreman yerine gittik.

Cornelia Fackrell
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cornelia Fackrell
»  Cornelia'yla Macera
» Cornelia'nın Odası
» Cornelia Scarlett
» Cornelia Scarlett