Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cornelia Fackrell

2 posters
YazarMesaj
Cornelia Fackrell
Poseidon'un Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Poseidon'un Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Cornelia Fackrell

Cornelia Fackrell Empty
MesajKonu: Cornelia Fackrell   Cornelia Fackrell Icon_minitimeC.tesi Mart 05, 2011 11:50 am

Okullardan fırsat bulup sonunda kampa gelebilmiştim ama henüz tanıdığım kimse ile karşılaşmamıştım. Aslında kimseyi de aramıyor, sadece yapacak bir şeyler bulmaya çalışıyordum. Kampta sakince dolaşırken etraftaki tanımadığım melezleri inceliyor, duyduklarıma göre kimler olduğunu tahmin etmeye çalışıyordum. Her şeyi bir kenara atarak derin nefes aldım ve etrafıma bakındım. Derssliklerin dikkatimi çekmesi ile oraya yönelmem bir oldu. Hafifçe gülümseyerek oraya doğru ilerlemeye başladım. Kendi sınıfıma geldiğimde beni aramış olan bir kaç melezin notlarını buldum ama henüz hiç biri şu an burada değildi. Bende iç çekerek gülümsedim ve notları alarak cebime koydum. Biraz daha sık dersliklere bakmaya özen göstereceğimi kendi kendime tekrarlarken birden gözüme kılıç dersliği çarptı. Aslında kılıçta artık kendimi iyi görüyordum ve çoğu kişiyi yenebileceğimi düşünüyordum. Ne de olsa kaç aydır kamptaydım ve o kadar çok canavar ile savaşmıştım ki artık alışmıştım. Yine de bunun dersine girmek istiyordum. Kılıç dersine girdiğimde etrafa bakınsam da kimseyi göremedim. Etrafı dolaşırken bir yandan da eğitmeni beklemeye başladım. Eğitmenimin kim olacağını bilmiyordum ama onun gelmesini sabırsızlıkla beklemeye başladım.
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

Cornelia Fackrell Empty
MesajKonu: Geri: Cornelia Fackrell   Cornelia Fackrell Icon_minitimeÇarş. Mart 09, 2011 8:13 am

Derslikte öğrenci beklemek ne kadar sıkıcıydı öyle. Sat, Lucy ve Mia çoktan öğrenci bulmuştu. Kimse öğrencim olmak istemiyordu galiba? Oturduğum yerden kalktım ve pratik yapan melezlere baktım. Hepsi gün geçtikçe ilerliyordu. Özellikle de kampa yeni gelen melezler bizim gibi olma yolunda ilerliyordu. Gülümsedim. Eskilerden biriydim ve artık kampta benimde fikirlerime önem veriliyordu. Bu duygu gerçekten harikaydı. Pratik yapan melezlerin arasında bekleyen kişiyi görünce kahkaha attım. Koşarak yanına gittiğimde onun Lia olduğunu anladım. Eğitmenini mi bekliyordu yoksa ziyarete mi gelmişti. ‘‘Hey Lia!’’ bana doğru kafasını çevirince gülümsedi. Onu burada gördüğüme daha önce hiç sevinmemiştim. O konuşmadan hemen sordum. ‘‘Ziyarete mi geldin yoksa derse mi söyle bakalım?’’ Lia gülümsedi ve zaman kaybetmeden cevap verdi. ‘‘Tabi ki de derse… Kendimi geliştirmem gerek galiba. Eğer beni öğrencin olarak kabul edersen çalışmalara başlayalım.’’ Benden önce davranan en yakın dostuma bir kez daha sarıldım ve heyecanla kafamı salladım. Kesinlikle harika olacaktı. Yanında kılıç getirdi mi bilmiyordum ama hemen çalışma alanımıza geçtim. ‘‘Hangi konuda gelişmek istiyorsun? Kılıç, hançer…’’ Cevabını beklerken derslikteki eşyaları düzenliyordum. Titizlik böyle bir şey olsa gerek.

Cornelia Fackrell
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cornelia Fackrell
»  Cornelia'yla Macera
» Cornelia'nın Odası
» Cornelia Scarlett
» Cornelia Scarlett