Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Annemle(Aşk Tanrıçası Afrodit) İlk Buluşmam(Görev 1)

YazarMesaj
London Williams

London Williams

Annemle(Aşk Tanrıçası Afrodit) İlk Buluşmam(Görev 1) Empty
MesajKonu: Annemle(Aşk Tanrıçası Afrodit) İlk Buluşmam(Görev 1)   Annemle(Aşk Tanrıçası Afrodit) İlk Buluşmam(Görev 1) Icon_minitimeSalı Ocak 25, 2011 7:44 am

Sahip edineli daha 3 gün oldu ama hala kutsanmam devam ediyordu.Saçlarımdaki bukleler Pes pembe kurdalelerle süslenmiş üstümde Pamuk Şeker renginde bir elbise ve ayaklarımda topuklu ayakkabılar vardı Annemin huzuruna böyle çıkmak istiyordum.Herneyse sabah saat 7 de sıcak yatağımdan kalkıp bir duş aldıktan sonra elbiselerimi giydim tabi kardeşlerimde bana yardım etti.Sırt çantama bir kaç dramhi 40 dolar biraz ambriosa ve nektar ve hançerimi attım ve pembe tüylü çantamı kaptım sırtıma astım ve artık gitmeye hazırdım.saat 9 olmadan hemen melez tepesine doğru koşmaya başladım argos beni tepede bekliyordu çilek dolu kamyonun ön kısmına geçtim 1-2 dakika sonra argos arabaya bindi ve birlikte Empire State Binasına doğru yola çıktık ve saat 10 buçuk falandı binaya varmıştık ama ben zamanın nasıl geçtiğini anlamamıştın müzik dinlemek bu kadar mı etkili?

Kamyondan inip Empire State Binasından içeri girdim bugün her zamanki gibi kalabalıktı keherionun dediğine uyarak görevliye gidip 600.katın anahtarını istedim o da -Konkumu almış olmalı- anahtarı verdi
asansöre tek binecektim asansöre binip tam anahtarı sokacaktımki yakışıklı bir çocuk asansöre girdi haydaa herneyse onla birlikte 20. kata çıktık sonra ben hemen anahtarı sokup 600. kata çıktım 1 dakikada falan yukarı çıktım asansörün kapıları açıldı ve karşımda kırmızı elbisesi ve sarı saçalrı olan bir kadın karşıma çıkı verdi kadın çok güzeldi ona bakmaktan olimpos dağına bakamadım kadın bana.

-Bende seni bekliyordum

dedi ve beni doğruca bir eve götürdü burası beyaz taşlarla süslenmüş pembe perdeli lüks bir evdi hemen içeri giedik ve ben kadına

-Siz Siz kimsiniz?
-Aaa ne kadar ayıp insan annesini tanımazmı yahu!
-A.. A.. Anne yani Tanrıça Afrodit
-Evet ta kendisi

Annemin önünde selam vermeye çalıştım sonra ayağa kalkarak

-Ama babam seni benim doğumumda öldün demişti
-Babanda benim bir Tanrıça olduğumu bilmiyordu da ondandır ve sana bir hediyem var

Bana bir kutu verdi kutunun içinde güzelmi güzel ikiside aynı olan ama birinin boyu farklı 2 kolye verdi 1.si tam bana göre ama 2.si çok büyüktü hemEN anneme sordum

-Bu kimin için?

-Aslında bunlar büyülü kolyeler hem taç oluyor hem kolye ve bide bu kolyeye sarıldınmı pegasusun olacak at senin yanına gelcek tabi bu 2. kolyeyi Pegasusuna takarsan
-ama bu çok güzel çok teşekkür ederim anne
-Bir şey değil Tatlım Elbiselerini beğendinmi
-Evet çok güzeller
- Zevkli bir kızsın
-Anne beni utandrıyorsun
-Güzellik tanrısı herkezi utandırır
-Very Happy
-Tatlım Ares birazdan burada olur Üvey kızını görmese iyi olur Şimdi gözlerini kapa ve melez kampında olduğunu düşün ve babana bunlardan sakın bahsetme olur mu?
-Tamam
Dedim ve Melez kampını düşündüm Gözlerimi açtığımda kardeşlerim tam karşımda duruyordu.

SON...

London Williams:Violet
Tanrıça Afrodit:Kırmızı
Anlatım:Gri

Yazı rengi kullanılmıştır.

Annemle(Aşk Tanrıçası Afrodit) İlk Buluşmam(Görev 1)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Annemle buluşmam
» Aşk Tanrıçası Afrodit ile Tanışma
» Annem Demeter'le Bulusmam
» Afrodit'e/Afrodit'ten armağan...
» Afrodit Kolyesi /72. görev