Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Annem Demeter'le Bulusmam

2 posters
YazarMesaj
Lupin Santana

Lupin Santana

Annem Demeter'le Bulusmam Empty
MesajKonu: Annem Demeter'le Bulusmam   Annem Demeter'le Bulusmam Icon_minitimePtsi Kas. 22, 2010 7:57 am

O gun heyecanli bir sekilde kamptan cikmaya hazirdim.Olimpos'a dogru yola cikmistim.Empire State binasina gidecektim. O gun ilk kez annem Demeter'i gorecektim.Heycanliydim.Empire State binasina gelmistim.Tam 600. kata gelmistim. Kapidan iceri girdim ve koltukta annemi beklemeye koyulmustum. Bir anda anneme olan sevgim aklima gelmisti.Ne de olsa annemdi degil mi?
Demeter
Tanrıça
Tanrıça
Demeter

Annem Demeter'le Bulusmam Empty
MesajKonu: Geri: Annem Demeter'le Bulusmam   Annem Demeter'le Bulusmam Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 3:27 am

Taht odasındaki aynadan oğlum Harexis'in vardığını görmüştüm. Yerimden doğruldum ve insan halime bürünerek oğlumun yanına gitmeye hazırlandım. İlk melez oğlum olacaktı sanırım. Tabi bu dönemlik, eskiden ne yiğitler doğrurdum ya, şimdi Apollon'la olan şey yüzünden korkuyorum. Ama zaten böyle bir planım yoktu. Kendi kendime saçma sapan şeyler düşünürken Zeus'un homurdanmaları duyuldu. "Artık gider misin oğluna?" dedikten sonra sinirle Zeus'a bakarak kapıdan çıktım. Arkası dönük biri koltuklarda oturmuştu. Simsiyah saçları vardı, uzundu. Yanına giderek kulağına fısıldadım. "Oğlum."

Annem Demeter'le Bulusmam
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Annem ile ilk buluşmam
» Annem'le tanışıyorum
» Annemle buluşmam
» Annemle(Aşk Tanrıçası Afrodit) İlk Buluşmam(Görev 1)
» Annem.