Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Aşk Tanrıçası Afrodit ile Tanışma

3 posters
YazarMesaj
Edward J. F. Newgate
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Edward J. F. Newgate

Aşk Tanrıçası Afrodit ile Tanışma Empty
MesajKonu: Aşk Tanrıçası Afrodit ile Tanışma   Aşk Tanrıçası Afrodit ile Tanışma Icon_minitimeC.tesi Ocak 01, 2011 4:15 am

Empire State Binasına gitmeliydim.. Bu nedenle sabah erken kalkıp hazırlandım.. Pegasus ahırlarına doğru yürümeye başladım.. Her zamanki gibi kaybolduktan sonra pegasus ahırlarına normalden 3 kat daha uzun sürede vardım.. Ahıra girdiğimde dostum Güneşi gördüm.. Beni görüce mutlulukla kişnedi.. Her halde bana portakal getirdinmi diye soruyordur.. İyiki yanımda getirmiştim yoksa kesinlikle benimle beraber uçmayı reddederdi.. Çantamdan iki tane soyulmuş portakal çıkarıp önüne koydum.. İkisinide ultra pegasus ısırığı ile 2 seferde bitirdi.. Şimdi beni daha çok seviyormuş gibi gözüküyordu.. Hemen üzerine atladım.. Empire State binasına doğru yola çıktık.. Tanrılara şükür ki Athena kamptan çıkarken beni yakalamadı.. Uzun ve rahat bir yolculuğun ardından Empire State binasına vardım.. Bayağı büyük bir binaydı.. Hele üstünde olimpos olduğunu düşününce baya büyüktü.. Buraya daha önce gelmiştim.. Ama şimdi tek başıma değil yanımda iki arkadaşımla girecektim.. Step ile Summer da gelecekti.. Başka bir tanrıya rastlarsak beni öldüreceklerini biliyordum ama yinede güvenliğin yanına oturup beklemeye başladım.. Geçen sefer geldiğimde onu dövmüştüm.. O da beni ispitlemekle tehdit etmişti.. Ama herhalde ispitlemedi.. Naber dedim güvenlikçiye.. Benden 3-4 adım uzaklaştıktan sonra hiç sorun çıkarmadan kartı uzattı.. Şimdi bir tek Step ile Summer'ı beklemek ti.. Bu onlarla ilk göreve çıkışım sanırım ..

En son Yondaime Hokage tarafından Paz Ocak 02, 2011 8:17 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

MesajKonu: Geri: Aşk Tanrıçası Afrodit ile Tanışma   Aşk Tanrıçası Afrodit ile Tanışma Icon_minitimeC.tesi Ocak 01, 2011 4:36 am

Kulübemde aceleyle çantamı hazırlamaya başladım. Bugün Yon ve Step ile birlikte bir göreve çıkacaktık. Tanrıça Afrodit'in neden bizi çağırdığına anlam veremesek de bu görevi yapmak zorundaydık.
Eksik var mı diye çantamı son bir kez daha kontrol ettikten sonra kulübemden dışarı çıktım. Olimpos'a gitmek için pegasusum Nessie'ye ihtiyacı vardı. Bunun için ilk olarak pegasus ahırlarına gittim. Nessie beni görünce gülümsedi, ben de ona cebimden çıkardığım bir avuç dolusu kesme şekeri uzattım. Nessie hemen kaptı tabii.
Daha fazla oyalanmadan onu ahırdan çıkarttım ve beni Empire State binasına götürmesi için üstüne bindim. Uçmak her zamanki gibi yine bana huzur veriyordu...
Empire State Binası'na ulaştığımda hemen pegasusumdan indim ve binaya doğru yürümeye başladım.
İçeriye girdiğimde Yon'u bir sandalyeye oturmuş beklerken buldum. Gıcık güvenlik görevlisine dik dik baktıktan sonra Yon'a selam verdim. Elindeki kartı görünce güvenlik görevlisiyle konuşmamazı gerek olmadığını anlayıp gülümsedim ve yanına oturdum.
Afrodit'in bize vereceği görevin ne olabileceği konusunda Yon ile tartışırken kapıda Step göründü.
http://supernaturalrpg.yetkin-forum.com/
A. Raina Lindgren
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
A. Raina Lindgren

MesajKonu: Geri: Aşk Tanrıçası Afrodit ile Tanışma   Aşk Tanrıçası Afrodit ile Tanışma Icon_minitimeC.tesi Ocak 01, 2011 5:27 am

Sabah kalkıp hazırlandıktan sonra Kimseye gözükmeden bahçeye inip dün akşam hazırlık yaparken odaya Aleda'nın dalmasıyla aşağıya attığım çantamı büyük çaba ile arayıp buldum. Yon, Sum ve beni çağırmıştı Tanrıça Afrodit. Nedenini bilmesem bile merakımdan gidecektim. Kampın etrafından dolaşıp Pegasus ahırlarından Byul'u aldım. Ama tıpkı bir inatçı keçi gibi mızmızlanıyordu. Ofladıktan sonra çantamı yere atıp içini açtım ve kulübeden ayrılırken aldığım elmaları Byul'a verdim. 1-2 dakika içinde elmalardan eser kalmamıştı. Atıma yaklaştım ve onu sevmeye başladım. Ardından gecikmemek için son süratla Empire State Binası'na doğru yol aldık.

Binanın arkasındaki tenha sokakta indim ve hızlı adımlarla dar ve uzun sokaktan yürüyerek Empire State Binası'nın ön tarafına geçtim. İçeriye girip etrafı gözetlerken Yon ve Sum'u görüp gülümsedim. Güvenlik görevlisi engelini atlattıktan sonra yanlarına gittim ve soluklanmaya başladım. Birbirimize bön bön bakmayı bırakıp "Eee, ne zaman kalkmayı planlıyorsunuz? Yoksa sandalyeleremi yapıştınız." dedim hafif bir sırıtışla.
Edward J. F. Newgate
Edward J. F. Newgate

MesajKonu: Geri: Aşk Tanrıçası Afrodit ile Tanışma   Aşk Tanrıçası Afrodit ile Tanışma Icon_minitimePaz Ocak 02, 2011 7:35 am

Step'te geldiğine göre artık Afrodit'in Olimpos'ta ki evine gidebilirdik.. Beni niye çağırdı hiç anlamıyorum ki. Şimdi birde parfümleriyle uğraşacaktık.. Neyse asansöre bindik kartı taktıktan sonra 600 yazan o parlak düğmeye bastım.. Asansörde bir şarkı çalıyordu.. Kızlar seviyordu ki eşlik etmeye başlamışlardı bile.. Genellikle şarkı dinlemediğimden genlerime terste olsa şarkı söylemeyi pek sevmem.. 600. kata vardığımızda Step ile Summer başka bir şarkıda düet yapmaya başlamışlardı bile.. Olimpos'a 2. gelişimdi ama 500 kere gelsem bile hepsinde kaybolacağımı bildiğim için kızlara yolu göstermelerini rica ettim.. Athena çocuğu olan Summer bir şeyi gördüğü zaman unutmamak gibi sadece Athena ve Athena çocuklarına özgü yeteneğiyle şıp diye buluverdi Afrodit'in evini.. Gerçi buna tapınak desem daha doğru olurdu..

İçeri girdiğimizde Afrodit ortalarda yoktu.. İçerisi çok güzel kokuyordu.. Kendimi kaybetmemeye çalışıyordum. Ardından Afrodit'in sesini duydum.. Baya etkileyici bir sesi vardı. Hoşgeldiniz Kahramanlar.!.. Ve ardından bana bakıp göz kırptı..

(Bilgisayar'dan kaynaklanan bir sorun ile renklendiremiyorum kusura bakmayın)
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

MesajKonu: Geri: Aşk Tanrıçası Afrodit ile Tanışma   Aşk Tanrıçası Afrodit ile Tanışma Icon_minitimePaz Ocak 02, 2011 8:08 am

600. kata kadar Step ile şarkı söyleyerek çıkmıştık. Yon ise Apollon oğlu olmasına rağmen bize katılmamıştı. Sanırım şarkılarla arası pek iyi değildi.
Sonunda 600. kata çıkmıştık. Asansörden inince Yon bizden ona Afrodit'in evini göstermemizi istedi. Neyse ki ben hatırlıyordum. Bu yüzden Afrodit'in yerini hemen buldum ve içeri girdik. İçerisi gerçekten de çok görkemli ve ihtişamlıydı. Buranın yapısına hayran kalmıştım. Ayrıca da kokusu da muhteşemdi. İnsanın kokladıkça daha da koklayası geliyordu. Sonra içeriden çok melodik bir ses geldi: "Hoşgeldiniz Kahramanlar !"
Ardından Afrodit göründü. O kadar güzeldi ki resmen gözlerim kamaşmıştı. Hayatımda gördüğüm en güzel yüze sahipti. Tanrıların ona aşık olmasına şaşmamalıydı.
Etkilendiğimizi fark eden Afrodit "Sanırım sizi buraya niçin çağırdığımı merak ediyor olmalısınız." diyerek konuya girdi. Bu beni biraz olsun kendime getirdi. Hepimiz merak ve heyecanla başımızı salladık.
"Size çok önemli bir görev vereceğim." dedi ve açıklamaya başladı. "Sizden Ares'e bir hediye götürmenizi istiyorum." dedi ve eline çok ihtişamlı bir şekilde süslenmiş bir hediye paketini alıp bize doğru uzattı. Step hediye paketini almaya yeltendi ancak Afrofit ani bir hareketle hediyeyi geri çekip "Ama önce bu paketi asla açmayağınıza dair bana söz vermeniz gerek." dedi.
A. Raina Lindgren
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
A. Raina Lindgren

MesajKonu: Geri: Aşk Tanrıçası Afrodit ile Tanışma   Aşk Tanrıçası Afrodit ile Tanışma Icon_minitimePaz Ocak 02, 2011 10:12 am

Afrodit'in tapınağına girdiğimiz anda etrafımızı hemen güzel kokular sarmaya başlamıştı. Ama cidden, koku hoşuma gitmemişti. Zaten meyve kokusu gibi kokualar hariç beğenmezdim ki ben başka bir koku. Ardından Afrodit güzel sesiyle bizim olduğumuz odaya girdi "Hoşgeldiniz Kahramanlar !" diyerek. Ardından Yon'a göz kırptı. Summer'in fark ettiğini sanmıyordum bunu. Gözlerimi devirdim. Kabul etmeliyim ki, gerçekten çok güzeldi Afrodit. "Sanırım sizi buraya niçin çağırdığımı merak ediyor olmalısınız." dedi bir-kaç saniye sonra. Merakla başımızı salladık ve "Size çok önemli bir görev vereceğim." diyerek genel olarak konuya ayak bastı. Zaten başka neden çağırabilirdi ki bizi, beş çayı için mi? "Sizden Ares'e bir hediye götürmenizi istiyorum." dedi ve kenarda duran süslü paketi alıp bize uzattı. Tam elime alacaktım ki Afrodit paketi geri çekti ve "Ama önce bu paketi asla açmayağınıza dair bana söz vermeniz gerek." dedi.

Gözlerinin içine baktım ve "Merak etmeyin tanrıçam, paketi açmayacağız." dedim güvenle. 'Aslında bana güvenmemesi lazımdı, sonuçta ben Hermes kızıyım.' diye düşünürken paketi bana uzattı ve nazikçe elinden aldım. Afrodit'in evinden çıktık ve üçümüzde boş boş yürümeye başladık... Durdum ve "Eee? Paketi aldık ama, Ares nerededir kim bilir?" diye söylendim kafam karışmış bir biçimde Sum ve Yon'a.
Edward J. F. Newgate
Edward J. F. Newgate

MesajKonu: Geri: Aşk Tanrıçası Afrodit ile Tanışma   Aşk Tanrıçası Afrodit ile Tanışma Icon_minitimeÇarş. Ocak 05, 2011 7:25 am

Bana uzun bir ara gibi gelen sürede Afrodit'ten hediyeyi almış, Asla açmayacağımıza dair yemin etmiş ve nerede oduğunu bilmediğimiz Ares'i aramaya başlamıştık. Bunu düşünürken aynı asansörle aşağı iniyorduk. Bana sıkıcı bir görev gibi gelmişti. Kim bir hediye götürmek için 3 melez ister ki. Sanırım Ares tehlikeli bir yerdeydi. Acaba neredeydi. Bunu sürekli tartışıyorduk. Summer "Nereus'a gidelim" diye önerdi. "ama çok uzak" dedim. Step "bence de oraya gitmeliyiz eminim nereus nerede olduğunu biliyordur." dedi Ben bunun taraftarı değildim ama grupta demokrasi vardı. 2 kişiye karşı benim oyum geçersizdi. San Francisco buradan çok uzaktı. Ben ışınlanarak gidebilirdim ama onları götüremezdim. Bir şekilde uçağa bincek parayı bulmalıydık. Sesli bir şekilde söylendim " Eee uçak parasını nereden bulmaya başlıyoruz" ..
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

MesajKonu: Geri: Aşk Tanrıçası Afrodit ile Tanışma   Aşk Tanrıçası Afrodit ile Tanışma Icon_minitimeÇarş. Ocak 05, 2011 11:00 am

Sonunda Afrodit'in yanından çıkmıştık ama Ares'in nerede olduğu konusunda hiçbir fikrimiz yoktu. Ama bunu öğrenmenin bir yolu vardı. "Nereus'a gidelim." diye önerdim. Yon pek istekli değildi. "Ama çok uzak." diye sızlandı. Fakat Step de "Bence de oraya gitmeliyiz eminim Nereus nerede olduğunu biliyordur." deyip bana katılınca Yon da bu öneriyi kabullenmek zorunda kaldı. Ama hala bir sorun vardı.
"Eee uçak parasını nereden bulmaya başlıyoruz ?" diye bunu dile getirdi Yon. Step ise hemen atılıp "Uçak biz melezler için pek de güvenli bir ulaşım aracı değil. Hem, pegasuslarımız ne güne duruyor ?" dedi. Haklıydı, uçağa binmek tehlikeli olurdu. Pegasuslarla gitmek daha güvenli ve rahattı. Ayrıca bedavaydı. Bunun üzerine "Step haklı. En iyi ulaşım yolu pegasuslar." dedim. Yon da kafasını salladı. Böylece Empire State Binası'ndan çıktık. Zaten buraya pegasuslarımızla geldiğimiz için tekrar kampa dönmemize gerek yoktu. Ancak pegasusların biraz dinlenmeleri gerekiyordu. Ne de olsa uzun bir yolculuğa çıkacaklardı. Onlar dinlenirken biz de karnımızın acıktığını fark edip bir kafeye girdik ancak fazla oyalanmamamız gerekiyordu. O yüzden atıştırmalık bir şeyler sipariş edip yiyeceklerin gelmesini beklemeye başladık.
A. Raina Lindgren
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
A. Raina Lindgren

MesajKonu: Geri: Aşk Tanrıçası Afrodit ile Tanışma   Aşk Tanrıçası Afrodit ile Tanışma Icon_minitimeSalı Ocak 11, 2011 5:25 am

"Step haklı. En iyi ulaşım yolu pegasuslar." dedi Sum ve Yon'da kafasıyla onayladı bu fikri. Fakat Pegasuslarımız zaten buraya gelirken yeterince yorulmuştu. Tabii, onlarda birer canlıydılar ve dinlenmeleri gerekirdi. Ayrıca kısa bir mesafe gitmeyecektik. Pegasuslarımız ne kadar dinlenirse o kadar uzun seyahat edebilirdik. Bu arada sadece benim değil Summer ve Yon'unda karnı acıktığından dolayı kafenin birine geçip birşeyler sipariş ettik. Yiyecekleri bekliyorduk fakat içimde geç geleceği gibi bir his vardı çünkü kafe oldukça kalabalıktı. Benim ise karnım gitgide acıkmaya başlamıştı, kokudan ve etraftaki leziz manzaradan. Umudu kırılmış gözlerle "Sanırım geç gelecek siparişlerimiz." dedim Yon'a ve Sum'a bakarak. Beş-on dakika daha bekledikten sonra siparişlerimiz gelmişti. Açıkçası şu an dışarıdan ne kadar yıllardır aç kalmış birisi olarak gözüktüğümü tahmin edebiliyordum ama konu yemek olduğunda içimdeki canavar çıkıyordu. Elimde olan birşey değildi bu pek...
Edward J. F. Newgate
Edward J. F. Newgate

MesajKonu: Geri: Aşk Tanrıçası Afrodit ile Tanışma   Aşk Tanrıçası Afrodit ile Tanışma Icon_minitimeÇarş. Ocak 12, 2011 8:26 am

Pagasuslarımızın dinlenmeye ihtiyacı vardı. Bizim yemeğe ihtiyacımız vardı. Ne kadar çok şeye ihtiyacımız vardı. Sıkılmıştım. Yolculuk yapmayı pek sevmezdim. Hele Afrodit için yapıyorsak hiç sevmezdim. Yahu onlar bir şeyi ışınlayamıyor mu ? Kesin bizi gıcık etmek için yapıyordur. Her neyse bir süre oturduktan sonra yemeklerimiz geldi. Muhabbet ve kahkalar eşliğinde yemeğimizi yedikten sonra dışarı çıktık. Hepimizin işi vardı ve böyle saçma bir görevi hemen bitirmek işimize gelirdi. Küçük tatlı atışmalarla ki bunlar -Nereus'u kim yakalayacak, sen yakalayamazsın, benim babam-annem senden daha güçlü gibi klasik saçma şeylerdi. Dışarı çıktıktan sonra tiz birer çığlıkla Güneş'i yanıma çağırdım. Aynısını Summer ve Step'de yaptı. Fazla uzun sürmeyecekti. Yani en azından öyle umuyordum. Pegasuslara atladık ve yola çıktık.

( Bundan sonra ki Rp San Francisco'da Nereus'un limanında yazılsın Very Happy )

Aşk Tanrıçası Afrodit ile Tanışma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aşk Ve Güzellik Tanrıçası;Tanrıça Afrodit
» Annemle(Aşk Tanrıçası Afrodit) İlk Buluşmam(Görev 1)
» Afrodit'e/Afrodit'ten armağan...
» Bahar Tanrıçası...Anne!
» Bahar Tanrıçası'nın Kızı