Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bahar Tanrıçası...Anne!

2 posters
YazarMesaj
Verfilius Heres Subduce
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Verfilius Heres Subduce

Bahar Tanrıçası...Anne! Empty
MesajKonu: Bahar Tanrıçası...Anne!   Bahar Tanrıçası...Anne! Icon_minitimePerş. Mayıs 05, 2011 2:52 am

Kulübesine doğru ilerlerken bu fikir aklına dank etti koşarak kıyıya gitti umudu Aether'in bir yere gitmemesiydi.Umduğu gibi de oldu Aether kayada oturmuştu Heres sevinçle bağırdı "Aether, senden bir isteğim var beni Olimpos'a ışınlar mısın?" Aether arkasını dönüp baktı ardından anlamış bir gülümsemeyle güldükten sonra şunları mırıldandı "Tekrar görüşürüz." Heres gözlerini kapatmıştı gözlerini açtıktan sonra etrafına göz gezdirdi.Altın renginde bir şehir bir birinden güzel ağaçlar ve ağaçların üstüne oturmuş gülüşüp şarkı söyleyen nemfler, etrafta mutluca gezinen küçük tanrılar ama amacı başkaydı annesini arıyordu.Aradığı şey çiçeklerle kaplı bir tapınaktı, bulması zor olmadı hemen oraya doğru hızlı adımlarla koştu sonunda kapıya vardığında derin bir nefes aldı ve tapınağa adımını attı.İçeri altın parıldayan eşyalarla dolu bir yerdi kimse buranın bir tapınak olduğuna inanamazdı.Hemen gözüne belini eğmiş çiçeklerle ilgilenen yeşil şeritli siyah bir elbise giymiş sarı saçlı kadına çarptı.Nefesi kesilmiş gibiydi nefes alış verişini kontrol etmeye çalışarak kadına seslendi "Tanrıça Persephone..?" Ardından kadın o güzel gülümsemeli yüzünü Heres döndü ve sıcak bir gülücükle cevap verdi.
Persephone
Tanrıça/GM
Tanrıça/GM
Persephone

MesajKonu: Geri: Bahar Tanrıçası...Anne!   Bahar Tanrıçası...Anne! Icon_minitimeCuma Mayıs 13, 2011 7:03 am

Çiçekler… Onların o hoş büyüsü beni bile etkiliyordu. Her dokunuşumda bir ileri bir geri giden bu hoş varlıklar beni mutlu etmeye yetiyordu. Çiçeklerim bugün güzel bir gün olacağını söylüyordu. Güzel ve rahatlatıcı bir gün… Hava oldukça hoştu. Fakat onlar bundan bahsetmiyordu. Bir ziyaretçi… Zihnime dolmuştu ziyaretçimin görüntüsü. Tanıyordum onu. Tanımamak mümkün müydü? Arkamdan gelen sese irkilerek gülümsedim. ‘‘Tanrıça Persephone?’’ Arkamı döner dönmez bana doğru bakan şirin çocuğu gördüm. Çocuğu demek hataydı belki de… Genç bir adamdı. Ancak benim gözümde hala çocuktu. Benim küçük oğlum… Gözlerimin dolduğu gerçeğini bastırarak gülümsedim ve oğluma doğru yaklaştım. ‘‘Heres… Oğlum. Hoş geldin.’’ Cümlemin sonuna yüzüme doğru yayılan mutluluğun tınıları da eklenmişti. Uzun süredir onu görememek bana acı vermişti. Ancak şimdi… Yakışıklı oğlum koskocaman olmuştu. Kampa alışmış, kardeşleri ile iyi anlaşıyordu. Şimdi ise beni görmeye gelmişti. Daha nasıl mutlu olabilirdim ki? Sessizce oğlumun vereceği tepkileri beklerken etrafımdaki çiçeklere su vermeye devam ediyordum.
Verfilius Heres Subduce
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Verfilius Heres Subduce

MesajKonu: Geri: Bahar Tanrıçası...Anne!   Bahar Tanrıçası...Anne! Icon_minitimeCuma Mayıs 13, 2011 7:03 pm

Heres'in yaşadığı sevinç duygusu ona fazla geliyordu sanki istemese de yüzünde çok geniş bir gülümseme vardı.Belki bir kaç dakika bakıştılar birbirlerine Heers ona baktıkça babasını hatırlamaya başladı.Sonunda sessizce konuşabildi "Anne." Persephone güven verici şekilde gülümsedi ardından buğday sarısı saçlarını arkaya atarak Heres'e yaklaştı ve o sıcacık kollarıyla onu sardı.Heres yüzünde ki mutluluğu o mutluluk göz yaşları yıkadı.Belki yıllarca bunu hayal etmişti, hep bunu istemişti annesine dair bir umut olmasını.Bu yüzden hep babasına karşı hırçınlaştı ama artık annesini buldu, capcanlı bir şekilde.Sonunda bir birlerinden ayrıldılar, Heres hızlı bir sağ elinin tersiyle gözlerinin altını sildi artık sırada ne var bilmiyordu.Sadece bekleyecekti.Ardından Persephone tekrar çiçeklerinin yanına gitti, Heres ise büyük bir çocuksu duyguyla aynısını yaptı.Bu çiçekler hiç bir çiçeğe benzemiyordu dünyada eşi benzeri olmadığına iddaaya bile girebilirdi.Bazıları sürekli renk değiştiriyordu.Bazıları fosforlu gibi üzerinde ki rengi parlatıyordu hatta yaklaşık bir metre boyunda ki bir çiçeğin meyvesi de mevcuttu.Persephone yavaşça doğruldu ve o mor çileğimsi meyvelerden bir adet alıp oğluna verdi.Heres biraz tereddüt etse de yemeden önce şöyle mırıldandı "Bunlar Rosaceae familyasından mı?" Persephone genişçe gülümsedi ve cevap verdi "Aslında buraya hiç bir botanik profesör gelmediği için şu an bunlar sadece Persephone'nin çiçekleri." Persephone gülümsemesi daha da arttı Heres'te bun aynı şekilde gülümseyerek cevap verdi.Birden Persephone birden unuttuğu bir şey aklına gelmiş gibi antik yunanca bir sözcükle haykırdı "Eureka!"

Bahar Tanrıçası...Anne!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bahar Tanrıçası'nın Kızı
» Lucianna *Bahar 2011*
» Ay Tanrıçası'yla Tanışıyorum
» Aşk Tanrıçası Afrodit ile Tanışma
» Anne,sen misin?