Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hakkim Olani Calmak Gorev-49

YazarMesaj
William Maxwell
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
William Maxwell

Hakkim Olani Calmak Gorev-49 Empty
MesajKonu: Hakkim Olani Calmak Gorev-49   Hakkim Olani Calmak Gorev-49 Icon_minitimePtsi Ocak 24, 2011 5:37 pm

Kampa geldigimden beri kilic kullanmada cok buyuk bir basari gostermis, hancer ok ve bilimum silahlarda da avarajdan daha yuksek bir basarim olmus olmasina ramen kimse bana silah vermemisti. Ormanin ortasinda karsilastigim harpyayi egitim kiliciyla haklamak zorunda kalmistim. Herkesin harika ozelliklerle dolu silahi vardi. Son kilic egitiminde yasananlar bardagi tasiran damla olmustu. Kilicini on metre uzaga dusurmesine neden oldugum melezin elini hafifce kipirdatmasiyla ona gelen kilici yuzunden ilk defa yenilmistim. Benimde kendime guzel bir silah almam daha dogrusu calmam gerekiyordu. Ogle yemegi zamaninda gazinoya gitmek yerine kosarak cephanelige gittim. Hephaistos cocuklarinin yemek molasinda oldugunu gormek icimi rahatlatti. Iceriye girecek uygun silahi alip rozetimle kulubeme gidecektim. Ya da oyle olacagini saniyordum. Hizli adimlarla iceri girdim. Iceriye duzgunce istiflenmis savas ganimetleri, yapilan silahlar alfabetik siraya dizilmisti. Sanki dunyanin en guzel hazinesini bulmustum. Odanin icersinde kosup, harika silahlarin arasindan secmeye calisiyordum.

Ilk buldugum silah harika bir yay ve uclari ilahi bronza batirilmis oklardi. Ozellligi yaydan firlayan okun hedef noktaya saplanmis olarak isinlanmasiydi. Bu cok kullanisli gibi gorunuyordu. Seceneklerimden birisi buydu.

Baska bir harika silah ise sirenlerden asirilmis. Buyulu bir hancerdi. Hancerin kabzasindaki buyulu siren tasi sayesinde suda yon bulabiliyordun bunun yani sira sirenlerin zehirine batirildigi icin olumcul olmasa bile her darbe dusmani yavaslatiyordu.

Son olarak gordugum silah ve iclerinden en guzeliydi belkide. Tamamen ilahi bronzdan yapilmis ozel bir silahti bu, antik yunan doneminde posidon tarafindan kikloplara yaptirilmis kikloplarin usta isciligi sayesinde dengeli ve hareket ettirmesi cok kolay bir silah olmustu, ancak buyuk bir savas sirasinda hades cocuklarindan birinin eline gecmis yeralti dunyasinda harpyalarin nefesiyle buyulenmisti bu sayede silah elinde degilken sahibi onu cagirdigi zaman eline dogru gelmektedir. Hades cocugu melez, Aresin verdigi bir gorevi yaparken oldugu icin Ares silaha el koymus 270 yil boyunca tapinaginda saklamistir. Daha sonra annem afroditle iliski kurdugunda ona hediye etmisti. Annem ise silahi iksir kazanina batirarak kilica mesafe yetenegini vermisti. Kilic firlatildigida sahibinin yetenekleri dogrultusunda elle veya gozlerle kontrol edilebiliyordu. Kilica Atesli Ask Denizi ismi verilmisti.

Bunu gorur gormez karar vermistim bu kilic benim olmaliydi. Hemen kilica uzandim. Elime alinca Lacivert yuvarlak bir madalyona donustu. Madalyonu boynuma taktim. Tam orayi terketmek icin hazirlanirken. Hephaistos cocuklarindan birkacinin sesini duydum. Istahli kopekler daha 15 dakika olmadan yemeklerini yeyip bitivermislerdi. Gozlerimi kapatarak, rozetimi aktif etmek icin dusundum...

[RP BITMISTIR]

Hakkim Olani Calmak Gorev-49
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Güneş Arabası'nı Çalmak..(Apollon ile ilk karşılaşma) Yon&Claire Angel Deeply
» Hermes'den Görev [Görev 56] (Ormanın devamı)
» Babamdan Görev Alıyorum [Görev]
» Hermes'ten görev/ 58. görev
» Hermes'ten görev-2/ 58. görev