Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cerberus ile Mücadele

2 posters
YazarMesaj
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

Cerberus ile Mücadele Empty
MesajKonu: Cerberus ile Mücadele   Cerberus ile Mücadele Icon_minitimeC.tesi Ocak 22, 2011 10:59 pm

Kolay Ölüm'e gelmiştik ve arkamızda kocaman bir köpek duruyordu. Durumumuz pek de iç açıcı sayılmazdı doğrusu. Şu ana kadar kaçmıştık ama daha nereye kadar kaçabilirdik ki ? Bunun üzerine kılıcımı Cerberus'a doğrulttum. Aynısını Pers de yapmıştı. Canavar kırmızı gözleriyle bir bana bir Pers'e bakıyordu. Sonra sağır edici bir şekilde haykırdı ve pençesini benim az önce olduğum yere doğru savurdu. Neyse ki hızlı davranıp darbesinden kaçabilmiştim. Hatta kaçmakla kalmayıp kılıcımı da öbür pençesine saplamıştım. Canavar haykırırken Pers de başka bir pençesine sapladı kılıcını. Ama bu yeterli değildi. Kocaman canavarda bizim açtığımız yaralar pek de bir etki yapmıyordu. Bize asıl gereken şey ise Cerberus'un boynundaki o kolye idi. Ama onu almak da pek kolay bir iş değildi. Öncelikle onun boynuna yetişmemiz gerekiyordu. Fakat sanırım bunun için biraz daha savaşmamız gerekiyordu çünkü canavar şimdi bize dönmüş tekrar saldırıya hazır bir biçimde duruyordu. Bunun üzerine hemen kılıcımı gözüne doğru fırlattım. Kılıcım Cerberus'un gözüne isabet etti. Bu, gerçekten canını acıtmışa benziyordu. Öfke ve acıyla kılıcımı gözünden çıkardı Cerberus. Ama büyük ihtimalle artık bir gözünü kullanamayacaktı. Bunun bize canavarın görüşü kısıtlandığı için avantaj mı yoksa daha da öfkelendiği için dezavantaj mı olduğunu bilemiyordum. Tek bildiğim o kolyeyi canavarın boynundan almamız gerektiğiydi.
http://supernaturalrpg.yetkin-forum.com/
Perseus Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Perseus Carter

Cerberus ile Mücadele Empty
MesajKonu: Geri: Cerberus ile Mücadele   Cerberus ile Mücadele Icon_minitimeC.tesi Ocak 22, 2011 11:16 pm

Canavar öfkelenmişe benziyordu. Ne yapacağımı bilmiyordum son bir umut yüzüklerimi aktifleştirdim. Elimde 2 metrelik kılıcım belirdi. Bu kılıç bile Cerberus'un yanında ufacık kalıyordu. Kate Cerberus'a doğru koşmaya başladı. Bende canavara doğru bir ateş topu fırlattım. Canavar hangisinden kurtulacağını kestiremedi ve iki saldırıyı da savuşturamadı. Acılar içinde öfkeli bir şekilde kükredi. Artık yetmişti o kolyeyi hemen almalıydım. Gerildim ve kılıcımı Cerberus'un boynundaki kolyeyi kesmesi için canavara fırlattım. Havada uçan kılıcı gören Cerberus. Bunu bir oyuncak sanmış olmalıydı ki kılıcı havada kaptı. Öfke dolu olan yaratık birden mutlulukla kuyruk sallar olmuştu. Bu fırsatı kaçırmazdık. Kalkanımı ve yedek kılıcımı Cerberus'un boynuna doğru merdiven oluşturacak şekilde fırlattım. Canavar bunu hiç beklemiyordu biraz hayal kırıklığına uğramış gibiydi. Kate Cerberus'a doğru koştu ve fırlattığım savaş aletlerini basamak gibi kullanıp sıçraya sıçara Cerberus'un bedeninde yükseldi. Boynuna geldiğinde Cerberus'un kolyesini kesti ve aşağıya atladı. Cerberus öfke ile kükreyi vücuduna saplı olan kılıçları yere attı. Hemen savaş aletlerimi yerden topladım ve canavar bir ateş topu atıp dikkatini dağıttım. Canavar ne olduğunu anlayana kadar bir Asphodel Tarlalarına doğru koşmaya başlamıştık. Koşarken zihnimde bir ses:"Tarlalarda sizi kurtarıcak taşlar bulunuyor onları elde etmek için savaşın. Bunlar Styks Nehrinde aktif olan ve sizi istediğiniz yere götüren taşlar. Kolyeyi bana getirmek için onlara ihtiyacınız olacak" Bu Athena idi. Görevimizin son kısmınıda öğrendikten sonra peşimizde Cerberus ile Tarlalara doğru koşmaya başladık. Belli bir süre sonra Cerberus peşimizi bırakıp geri dönmeye başladı. Görev yerinden çok uzaklaşmış olmalıydı. Tabi bu bizim işimize gelmişti.

Cerberus ile Mücadele
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hırslı Bir Mücadele.
» Mücadele / Direnç
» Kıyasıya Mücadele
» Atlas İle Mücadele
» Halatla Mücadele / Halat