Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Athena Görevi

2 posters
YazarMesaj
Perseus Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Perseus Carter

Athena Görevi Empty
MesajKonu: Athena Görevi   Athena Görevi Icon_minitimeC.tesi Ocak 22, 2011 8:24 am

Kapıdan içeri girdik. Burası normal bir plakçılık şirketine benziyordu. Girşiteki adam kim olduğumuzu sorduğunda eline bir drahmi verdim. Hemen bizi arka odaya aldı. Burası çok korkunçtu. Bir kapının önünde insanlar sıralanmıştı ama bu insalar normal değildi. Yüzleri soluk, gözleri bitkindi. Hayattan çok çekmiş gibiydiler. İçeri girmeyi bekledikleri kapıdan da çığlıklar geliyordu. Anlaşılan burası Yer Altı dünyasının girişiydi. Tam Sıraya kaynamıştık ve kapıdan içeri girecektik ki bir alarm çaldı. "Canlı var, Canlı var! " diyordu alarım. Bizden bahsettiğini anlamıştım. Gizlenemezdikde bu yüzden savaşmalıydık. Bir anda içeri iri yarı bir adam girdi. Elinde kocaman bir kılıç vardı. Kate ile bende kılıçlarımızı çektik. Adam üstümüze atıldığında kenarlara çekildik ve iki taraftan adama kılıçlarımızın kabzası ile vurduk. Adamın sırtı kanamıştı ama bir süre sonra iyileşti anlaşılan adam ölümsüzdü. Korku dolu gözlerle adama bakıyorduk derken adam kalktı ve tekrar üzerimize atıldı. BU sefer adamın gelmesini bekledim. Tam adam geldiğimde saatimi açtım ve kalkan çıktı. Adam yavaşlayamayıp kalkana çarptı. Biraz homurdandıktan sonra kendini çekmesi ile birlikte kalkanıda alıp benden uzaklaştı. Kalkan adamın vücuduna saplanmış bir şekilde duruyordu ama adam kalkanı umursamadan bana doğru koştu ve bir tekme savurdu. Bu adamın yakın bir zaman 300 Spartalı'yı izlediği belliydi. Attığı tekme aynı filmdeki gibiydi. Tekmenin etkisi ile geri uçtum ve kapıdan içeri düştüm. Tam kapıdan plakçılığa doğru geri çıkacaktım ki görünmez bir duvar beni durdurdu. Adam kahkahalar ile " Oraya giren bir daha çıkamaz" dedi. En son görebildiğim Kate ile kavga edişiydi ardından kapı kapandı. Bir süre sonra kapı açıldı ve Kate'te içeri atıldı, adam Kate'in ardından kalkanımı attı. Eşyalarımı toplarken Kate'e sordum " Eee nereye ?". Kate önümüzdeki göndol'u gösterdi "Hiç ölüler diyarında Gondol'a bindin mi ?"
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

Athena Görevi Empty
MesajKonu: Geri: Athena Görevi   Athena Görevi Icon_minitimeC.tesi Ocak 22, 2011 9:58 pm

"Hiç ölüler diyarında Gondol'a bindin mi ?" diye sordum Pers'e. Bana kaygılı bir ifadeyle bakarak başını iki yana salladı. Demek ki bu ikimiz için de ilk olacaktı. Sanki her an kayığın bir yerinden bir tuzak vb. şeyler çıkacakmış gibi dikkatle kayığa bindik. Neyse ki burada tuzak falan yoktu. Kayık birden bizim bir şey yapmamıza gerek kalmadan yol almaya başladı. Aslına bakılırsa burası biraz ürkütücüydü. Eh, ölüler diyarına gidiyorduk ne de olsa. Kayıkla gittiğimiz süre boyunca Pers ile etrafımıza endişeyli bakışlar atıyordu. Açıkçası yer altından pek de hoşlandığım söylenemezdi. Buradayken hep içimde bir huzursuzluk vardı. Her an kötü bir şey olacakmış gibi hissediyordum. Sonunda kayık durdu. Biz de Pers ile yine temkinli adımlarla yavaşça indik kayıktan. Bir süre etrafı inceledik. Gerçi etraf karanlık olduğundan pek bir şey anlaşılmıyordu ama... Sonra hafiften hırıltıya benzer bir ses duydum. Fısıltıyla Pers'e "Hey, Pers ! Şu hırıltıyı sen de duydun mu ?" dedim. "Ne, hırıltı mı ? Ben bir şey duymuyorum." dedi bana Pers. Tam bunun sadece bir kuruntu olduğunu düşünecektim ki arkamızdan gelen ürkütücü bir ses bunu yapmamı engelledi. Sanırım düşüncelerimde haklı çıkmıştım, burada kötü şeyler olacaktı. Çok kötü şeyler...
http://supernaturalrpg.yetkin-forum.com/
Perseus Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Perseus Carter

Athena Görevi Empty
MesajKonu: Geri: Athena Görevi   Athena Görevi Icon_minitimeC.tesi Ocak 22, 2011 10:36 pm

Arkamı döndüm. Kocaman bir gölge hızla yer değiştirdi. Gölgeden hırıltılar geliyordu. Bir köpekten çıkıyor gibiydi ses. Kılıçlarımızı çektik ve sırt sırta beklemeye başladık. Birkaç dakika geçmemişti ki bu sesler sinirimi bozdu ve bağırdım. "Kendini göster lanet olası canavar" bunu demem üzerine gölgede bir kıpırtı oldu ve gölge daha çok büyüdü. Kızgınlık dolu bir hırıltı duyduk. Ardından gölgedeki canavar kendini gösterdi. Gölgelerden çıkan canavar on katımızı olan bir köpekti. Normal boyutlarda olsa evde beslenebilirdi ama bu durumda gayet korkutucu gözüküyordu. Uzakta duran canavar birden bize doğru koşmaya başladı. Bizde panikledik ve koşarak canavardan kaçmaya başladık. Durduğumuzda Kolay Ölüm'e gelmiştik

RP KOLAY ÖLÜMDE DEVAM EDECEKTİR

Athena Görevi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Athena
» Athena xxx(1.rp)
» Athena Ha ?
» Athena ile ilk karşılaşma
» Yardım/Athena