Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Athena xxx(1.rp)

2 posters
YazarMesaj
Jonie Test

Jonie Test

Athena xxx(1.rp) Empty
MesajKonu: Athena xxx(1.rp)   Athena xxx(1.rp) Icon_minitimeCuma Şub. 25, 2011 3:04 am

son zamnlarda hayatım bayağı değişmişti aslında gözlerimi desen band deli diye bilirsiniz ama ben bazen etrafta canavarlar görüyorum annemse bunun normal bişey olduğunu benim dislelesi olduğum için böyle şeyler gördüğümü söylüyordu ama bence kendisi bile gund inanmıyordu günlerden bir gün o canavarar beni takip etmeye başladığında onları atlatmak için ormana girdim ama bir süre sonra kaybolduğumu fark ettim bir süre sonra ise canavarlar beni kenara sıkıştırmışlardı artık boyları daha uzundu ve daha korkunç görünüyorlardı hemen koşmaya başladım bir süre koştum ve karşıma 2 çocuk geçti ve beni durdurttular ve canavarlar tekrardan karşıma çıktılar ben o sırada bayılmışım uyandığımda iki çocuk başımdaydı burası neresi diye sorduğumda melez kampında olduğmu söyledile ben inanamadım ama bir süre sonra inanmaya başladım Very Happy Very Happy Very Happy Surprised Shocked Guitar
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Athena xxx(1.rp) Empty
MesajKonu: Geri: Athena xxx(1.rp)   Athena xxx(1.rp) Icon_minitimeCuma Şub. 25, 2011 3:58 am

Rp puanı: 25.

/Admin.

(Üzgünüm! 0 vermek istemediğim için 25 yaptım puanını. Yeni bir giriş rp'si yazarak en azından puanını 40'a yükselt ve alımlara katılabil.)
http://olimpos.my-rpg.com

Athena xxx(1.rp)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Athena
» Athena Ha ?
» Athena ile Karşılaşma
» Yardım/Athena
» Athena'yla Yüzleşiyorum