Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Günün Sonu...

YazarMesaj
Isabella Andie
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Isabella Andie

Günün Sonu... Empty
MesajKonu: Günün Sonu...   Günün Sonu... Icon_minitimeC.tesi Ocak 22, 2011 2:01 am

3- 'İlk gününün sonu'nu anlatan bir rp yazacaksın, kampla ilgili ilk izlenimlerin, ilk maceraların...
Mekan: Melez Kampı içindeki herhangi bir yer.
Katılacaklar: Serbest.

Kulübede biraz kestirdikten sonra plaja geldim ve kampı düşündüm.Burası yeni evimdi,iki tane benim gibi çekik gözlü kardeşim vardı ve bir tanesi eskiden okul arkadaşımdı.Ve ben Hermes'in kızıydım.Bundan gurur duyuyordum ve babamın da benimle gurur duymasını sağlayacaktım.Onun için iyi bir evlat olacaktım.Hermes kızı olduğuma hiç şaşırmamıştım,çünkü yunan tanrılarıyla ilgili yeteli bir bilgiye sahiptim ve ebeveynimin bir tanrı olduğunu öğrendiğimde Hermes aklıma gelen ilk isimdi.Sonuçta okulda arkadaşlarımın eşyaları kaybolduğunda eşyalar bende olurdu.

Kampta ki diğer melezler de çok arkadaş canlısıydı,Hades çocuklarıyla bile iyi anlaşabilinirdi.Afrodit çocukları kendini beğenmiş değildi,özellikle kulübe liderleri Anna kardeşlerinden farklıydı.Ares çocukları da beklediğimden kaba değillerdi.Kamp gerçekten güzeldi ve daha da güzel olacaktı.

Günün Sonu...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İlk gün ve her günün sonu gibi sonu
» İlk Günün Sonu
» Günün Sonu.
» İlk günün sonu
» Günün Sonu