Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Afrodit ile Karşılaşma !

YazarMesaj
Zellana L. Tyler
Demeter'in Çocuğu/Şifa Sanatı Eğitmeni
Demeter'in Çocuğu/Şifa Sanatı Eğitmeni
Zellana L. Tyler

Afrodit ile Karşılaşma !  Empty
MesajKonu: Afrodit ile Karşılaşma !    Afrodit ile Karşılaşma !  Icon_minitimeSalı Ocak 11, 2011 9:08 pm

Biraz kafa dinlemek için Long Islandaydım..Ve birden çok güzel birisinin geldiğini gördüm.O kadar güzeldiki bir erkek olsaydım hemen çıkma teklifi ederdim.Bu güzellik abidesine bakmamak elde değildi.Ve o kızın yanına gittim ve '' Afrodit kadar güzelsiniz efendm '' dedim gülerek.Bana gülümsedi ve '' Afroditi ne kadar tanıyorsun?'' dedi bana.Hım...Biraz düşündüm ve '' Çok değil ama efsaneleri ve güzelliği bütün melezler biliyor.Tabikide bende biliyorum efendim.'' dedim.Bana gülümsedi ve '' O zaman benim Afrodit olduğumu biliyorsundur .'' dedi sevecen bir bakışla.Çok şaşırmıştım nasıl olduda Bu kadar güzel bir insanın sadece Afrodit olabileceğini unuttum.Kendi kendimi kızıyordum.Hemde çok sevinçliydim.güzelliği kaç asırlarca dolaşmış en güzel tanrıçayı tanımış olmuştum.Bana bakarak '' Sende Tamara Zellana Cline olmalısın '' dedi.Gülümsedim ve '' Evet tanrıçam bn Tamara Zellana Cline.'' dedim. Arkasını dönüm giderken '' Tanrıçam... '' dedim kekeleyerek.Arkasına döndü ve bende '' Tanıştığıma memnun oldum tanrıçam '' dedim.

Rp SONU ..

Afrodit ile Karşılaşma !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Bir Karşılaşma Tanrıça Afrodit
» Afrodit'e/Afrodit'ten armağan...
» İlk karşılaşma
» Karşılaşma! :P
» İlk Karşılaşma/2