Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İlk karşılaşma

YazarMesaj
Leo Zack Lamartine
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Leo Zack Lamartine

İlk karşılaşma Empty
MesajKonu: İlk karşılaşma   İlk karşılaşma Icon_minitimeSalı Mart 15, 2011 4:30 am

Hızlıca Empire State Binası'na girdim ve asansöre bindim.
_600. kat lütfen.
_Burası o kadar çok kata sahip değil.
_Ben bir melezim!
_Eh haşlanmak istiyorsan melez sen bilirsin.
Bu konuşmadan sonra doğru 600. kat ve ardından Olimpos Konseyi'ne adım attım. Ancak konseyde hiçbir tanrı yoktu. Ben de babamın tahtının yanına gittim ve Gölge'den bir sandalye çıkardım. Hemen babamın tahtına tırmandım. Sonra bir ses duydum:
_İn tahtımdan... Hey, sen miydin Leo?
ardından babam önümde belirdi. O beni tanıyordu ve izliyordu ama ben onu daha ilk defa görüyordum. Sonra hemen tahttan indim o da insan boyutuna döndü ve sarıldık. 18yaşında babanız ile ilk defa sarılmak insanı çok duygulandırıyor. Sonra bana:
_Neden geldin? Diğer tanrılar seni yok edebilirdi.
_Seni görmek istedim. bu suç mu? Hayatımda ilk defa babamı görmek istedim.
Ardından 20-25 dakika konuştuk. Ardından bir tanrı geldi. Gelen Athena'ydı. Öfkeyle bana baktı:
_Zeus gelmek üzeredir Hermes hemen onu göndermelisin veya bırak haşat olsun.
ardından babam elini çevirdi ve beni kampa ışınladı. Önüme bir mektup düştü. Gönderen babamdı. Mektupta şu yazılıydı:
Melez kampına gelince seninle uzun uzun konuşurum.
Daha sonra bunu Gölge'ye koydum. Bu babamdan ve haber tanrısından aldığım 2. mektuptu.

İlk karşılaşma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Karşılaşma
» Karşılaşma! :P
» Karşılaşma
» İlk Karşılaşma
» İlk karşılaşma.