Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni bir dost.

YazarMesaj
Zellana L. Tyler
Demeter'in Çocuğu/Şifa Sanatı Eğitmeni
Zellana L. Tyler

Yeni bir dost. Empty
MesajKonu: Yeni bir dost.   Yeni bir dost. Icon_minitimePtsi Ocak 10, 2011 1:23 am

Melez cafede oturup bir şeyler yerken yanlız başına oturan bir melez olduğunu grdüm.Hemen yanına oturdum ve '' Merhaba . Çilek ister misin? '' dedim mutlu bir tavırl.Bana gülüsedi ve '' Neden olmasın'' dedi.Ve bir tane aldı.O yerken ''Ben zell sende Tyler olmalısın.'' dedim güler yüzle.Bana şaşkın şaşkın baktı ve '' Adımı ner..'' sözünü bitirmesine izin vermeden '' En yakın arkadaşım melez danışmanı.'' dedim övünerek.Bana gülümsedi . Bende gülümsedim tabikide-her zaman gülerim ama-.Elimi uzatarak '' tanıştığımıza memnun oldum bana nasıl melez olduğunu anlatsana byük bir zevkle dinlerim.'' ve anlatmaya başladı..
Misafir
Misafir

Yeni bir dost. Empty
MesajKonu: Geri: Yeni bir dost.   Yeni bir dost. Icon_minitimeSalı Ocak 11, 2011 3:59 am

" öğretmenim bir harpye dönüştü bana saldırdı bir arkadaşım ve öğretmeninde satirmiş sopalarla harpyi buharlaştırdılar sonra beni yaka paça buraya getirdiler işte böyle " dedim vebiraz gülümsedim oda gülümsedi ... "peki neden bu kadar üzgünsün? " bana baktı gözleri çok güzeldi içimi ısıttı. Derin bir iç çektim ve konuşmaya başladım " Annemi çok özlüyorum onun nasıl olduğunu bilmiyorum beni çok merak etmiştir onun için üzülüyorum " Sonra gözlerim biraz doldu ağlamamak için kendimi zor tutuyordum.
" Merak etme annene bir şey olmaz hem biz melezlerin hepsi anne veya babasından uzak. Ara sırada olsa kamptan çıkıp ailelerimizide görmeye gidebiliyoruz." Bu beni biraz rahatlatmıştı.
Zellana L. Tyler
Zellana L. Tyler

Yeni bir dost. Empty
MesajKonu: Geri: Yeni bir dost.   Yeni bir dost. Icon_minitimeSalı Ocak 11, 2011 11:31 pm

Ailesini özlediğini anlamak hiçte zor değildi.Onu eğlendirmek için bir teklifte bulundum '' İstersen seni kampta gezdirebilirim.Biraz açılır ve rahatlarsın ne dersin?? '' dedim.Bna gülümsedi ve '' Gerçekten iyi olur '' '' O zaman 2-3 saat sonra burada buluşuruz.Biraz spor giyinmelisin gidiceğimiz yere uygun olmalıdır ''

BURADA RP BİTMİŞTİR !

Yeni bir dost.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni bir dost
» Yeni bir dost^^
» Yeni Bir Dost
» Yeni Bir Dost...
» Yeni Bir Dost