Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

6. Yarış (09 Ocak 2011-16 Ocak 2011 arası)

5 posters
YazarMesaj
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

6. Yarış (09 Ocak 2011-16 Ocak 2011 arası)   Empty
MesajKonu: 6. Yarış (09 Ocak 2011-16 Ocak 2011 arası)    6. Yarış (09 Ocak 2011-16 Ocak 2011 arası)   Icon_minitimeC.tesi Ocak 08, 2011 1:05 pm

Evet arkadaşlar. Yarışmaya başlamadan önce size tavsiyem yeni kurallarımızı okumanız. Takımları açıklıyorum.

MAVI Takım
Lider: Poseidon Kulübesi

Katılanlar;

~Poseidon Kulübesi (4 kişi)
~Hades Kulübesi (4 kişi)
~Athena Kulübesi (10 kişi)
~Artemis Kulübesi (6 kişi)
~Apollon Kulübesi (8 kişi)
~Demeter Kulübesi (5 kişi)
~Hephaistos Kulübesi(5 kişi)

(Toplam: 42 Kişi)

Anlatıcılar:

~Poseidon Kulübesinden Cornelia Scarlett
~Athena Kulübesinden Helen Grace Wilson

(Yedekler)
~Apollon Kulübesinden Tiffany Trully
~Hades Kulübesinden Robert Harris

Öncelikle Üç Büyükler'in çocuklarından oldukları için güçlerini kullanmakta serbest olan mavi takımdaki arkadaşlarımız:

*Rosamarie
*Cornelia
*Tom
*Steward
*Stella
*Robert
*Hector

Seçtiğimiz üç özel güç:

1* Lucy'nin zihin okuma yeteneği ~ Hangi karakterin nerede, ne yapıyor olduğunu bilmelerini sağlayacak.
2* Maya'nın şifa gücü ~ Kırmızı takımın saf dışı bıraktığını yazdığı üyeleri tekrar kurguya dahil edecekler ve mavi takımın anlatıcılarının kurgularını zenginleştirecek.
3* Eduard'ın ateş gücü ~ Atak rp'lerinde ve kırmızı takımı etkisiz hale getirmeleri gereken durumlarda başvuracaklar.
(*Bilindiği gibi Apollon da Artemis de yarışta mavi takımda, uyuşturucu oklar yağdırmak gibi ekstra bir güçleri daha var onun için.)

KIRMIZI Takım
Lider: Persephone Kulübesi

Katılanlar;

~Persephone Kulübesi (6 kişi)
~Hermes Kulübesi(9 kişi)
~Ares Kulübesi(10 kişi)
~Zeus Kulübesi(4 kişi)
~Afrodit Kulübesi(9 kişi)
~Dionysos Kulübesi(4 kişi)
~Hypnos Kulübesi(2 kişi)

(Toplam: 44 Kişi)

Anlatıcılar:

~Hermes Kulübesinden Stephanie A. Heaven
~Zeus Kulübesinden Katélyn Movémogy

(Yedekler)
~...
~...

Öncelikle Üç Büyükler'in çocuklarından oldukları için güçlerini kullanmakta serbest olan mavi takımdaki arkadaşlarımız:

.......

Seçtiğimiz üç özel güç:
-yarın yazılacak-

1*
2*
3*

Anlatıcı Sıraları;
~ Poseidon Kulübesinden Cornelia Scarlett
~ Hermes Kulübesinden Stephanie A. Heaven
~ Athena Kulübesinden Helen Grace Wilson
~ Zeus Kulübesinden Katélyn Movémogy

Yarış başlasın artık. Koordinatörler Artemis, Serena(ben) ve Adminler dışında kimse yazmasın. Bir sorun olursa PM ile haberdar eder ya da şikayette bulunursunuz.
Cornelia Fackrell
Poseidon'un Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Poseidon'un Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Cornelia Fackrell

MesajKonu: Geri: 6. Yarış (09 Ocak 2011-16 Ocak 2011 arası)    6. Yarış (09 Ocak 2011-16 Ocak 2011 arası)   Icon_minitimePaz Ocak 09, 2011 10:26 am

Bu ilk bayrak yarışına katılımım değildi. Bir kaç yarışa daha katılmıştım ama bu sefer lider kulübe bizdik. Hepimiz ormanda kendi tarafımızda toparlandık ve Rose'den gelecek talimatları dinledik. Biz bu planları yapana kadar bütün gece Lucylerle beraber çok uğraşmıştık. Rose sonunda sessizliği sağladığında konuşmaya başladı. "Bakın ilk olarak savunmada Demeter ve Hephaistos kulübesi kalsın. Apollon ve Artemis kulübesi de ormana dağılıcak. Stephan ve Tom sizin gölün kıyısına gidin. Ne yapacağınızı biliyorsunuz." dedi ve Stephan ile Tom nehrin iki zıt köşesine yöneldi. Ardından Rose kendine merakla baka n melezlere dönerek anlatmaya başladı. "Ben, Lucy ve Stell sağdan, Lia, Sere ve Hec soldan gidecek. Robyn sende geri kalan Athena kulübesini ve kendi kardeşlerini ormanda yönlendir. Karşı takımdan esir alabildiklerinizi alın. Böylelikle üç yandan da saldırınca şaşıracaklar." diye sözünü tamamladı Rose. Herkes kafasını tamam anlamında sallayıp yerlerine doğru ilerlemeye başladılar. Demeter ve Hephaistos kulübesi savunmada kalmak istemedikleri için biraz mızmızlık etseler de sonunda yenmek istedikleri için sözlerimizi dinlediler. Eduard ve Mitch bayrağın başında dururken diğerleri de kendilerine gizlenecek yerler buldular ve bayrağı gözetlemeye başladılar. Artemis ve Apollon kulübesi de ormanın içine dağıldıktan sonra Robyn geri kalan herkese talimatlar yağdırarak ormanın içine girip gözden kayboldular. Bu iyiye bir işaretti. Diğer takımdan oldukça güçlüydük ve yeneceğimize emindik. Ardından "Rose bizde gidiyoruz." diye söyledim ve tamam anlamında başını sallayınca bizde ormanın içinde karanlığa karıştık. Ormanda ilerlerken durup Sere'ye döndüm. Uzaktan sesler geliyordu ve bize yakın olmasalar da sessiz olmalıydık. Bir süre sessizce beklememizin ardından Sere "Ben bir etrafı kontrol edeyim, siz beni burada bekleyin." dedi ve görünmezlik şapkasını takarak gözden kayboldu. Bizde Hec ile daha çok ilerlememize rağmen sesler geldiği için bir an nasıl yapacağımız konusunda tereddüt etsek de aynı plan üzerinden gideceğimizi biliyorduk. Ne de olsa ormanda Apollon ve Artemis kulübesindekiler bizi koruyorlardı. Kısa bir süre sonra Sere tekrar yanımızda belirdi. "Etraf şu an için sakin ilerleyebiliriz." demesi üzerine hep beraber sessizce ormanda ilerlemeye başladık.
A. Raina Lindgren
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
A. Raina Lindgren

MesajKonu: Geri: 6. Yarış (09 Ocak 2011-16 Ocak 2011 arası)    6. Yarış (09 Ocak 2011-16 Ocak 2011 arası)   Icon_minitimePtsi Ocak 10, 2011 1:14 am

Bu benim kampa geldiğimden beri katılacağım ilk bayrak kapmaca yarışıydı. E haliyle bende diğer ilk kez katılanlar kadar heyecanlı sayılırdım. Kırmızı takım olarak toplandık ve Jess'ten talimatları almak üzere herkes konuşmayı kesti. Jess boğazını temizledi ve "Şimdi, Biz ve Afrodit kulübesi defanstayız. Ares kulübesi ve Zeus kulübesi ormanın içine dağılacak. Hermes, siz ormanın içlerine girmeden bayrağa daha yakın bölgede turlayacaksınız ve gözcü Hypnos ve Dionysos kulübelerinden uzaklaşmayın. Onlardan talimat alır ona göre diğer takımın işlerini bitiririz." dedi ve herkes hareketlendi birden. Chase ve Arthur bayrağın başında nöbet beklerken diğerleri saklandılar ve etrafı gözetlemeye başladı. Zeus ve Ares kulübeleri ise çoktan ortadan kaybolmuşlardı bile. Hypnos ve Dionysosta yerlerini alınca bizde takımlara ayrılıp devriye gezmeye başladık. Önce Aleda'ya sonra da Isabelle'ye baktım. Diğer kardeşlerime döndüm ve "Tamam, şimdi Isabelle ve Luke, siz sağ tarafı alın. Sunyuri ve Ashley ve Ayleyde üçünüzde sola gidin. Aleda ve Sirius siz benimle gelin." dedim. Komutlarımı dinleyip grup şeklinde dağıldık. Biz diğerlerine göre biraz daha ormanın iç tarafına yakın olacaktık. ki bu biraz Ares ve Zeus kulübelerine yardım etmemizi sağlayacaktı. Onlar bize etraftan saldırmayı deneyeceklerdi ve biz onları içeri doğru çekecektik. Böylece içerdekiler diğerlerine haber verip yardım alamayacaktı. Şu anlık bizim için ortalık sakindi. Gayet sessiz, hızlı ve sinsi bir şekilde etrafı dinleyerek ilerliyorduk.
Helen Grace Burton
Athena'nın Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Athena'nın Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Helen Grace Burton

MesajKonu: Geri: 6. Yarış (09 Ocak 2011-16 Ocak 2011 arası)    6. Yarış (09 Ocak 2011-16 Ocak 2011 arası)   Icon_minitimePtsi Ocak 10, 2011 9:47 am

Cornelia, Sere ve diğerleri ormanda ilerlerken bayrağı koruma işini ben üstlenmiştim. Eduard ve Mitch benimle birlikte görevlendirilmişti. Üçümüz tetikte bekliyorduk. Kılıç elimde, her an çalılıkların arasından birileri çıkacak diye heyecanla bekliyordum. Sonuçta gelmiş geçmiş ilk bayrak kapmaca yarışımdı. Ve şimdi de, ilk seferde bu işi yüzüme gözüme bulaştırmaktan korkuyordum. Madalyonumu tuttum ve başımıza gelebilecekleri düşünmeye başladım. Hislerim Kırmızı takımın bizi kapana kıstıracağı yönündeydi ama özel güçlerimiz fazlaydı. Onlara güveniyordum. Bayrağımızın gölün yakınlarında olması bizim için en büyük avantajdı. İki Poseidon çocuğu kullanabileceğimiz en iyi güçtü. Eduard ve Mitchie'nin yanımda olması bana daha iyi gelmişti. Biraz olsun rahatlamıştım. Bayrağı tek başıma asla koruyamazdım. Etrafı kolaçan etmeye başladık. Eduard'a elimle işaret verdim ve bayrağın etrafında hareket ederek üç koldan çember oluşturduk. Yavaşça turlarken ormanda neler olduğunu düşünmeye çalışıyordum. Savunma da mı yoksa savaşta mıydılk?

Aradan çok geçmeden okların rüzgarda çıkardığı keskin fısıltıyı işittim. Ed ve Mitchie'ye dönüp,''Sanırım başladı..'' dedim. Tam o sırada bir kaç metre ötemizden, çalıların arkasından gelen bir ayak sesi duyduk. Mitchie oturduğu yeden kalktı ve bayrağın yanına geçti. Ed ve ben çalılara doğru yürüdük. Kılıcımı sıkı sıkı tutarken pozisyon aldım ve saldırıyı beklemeye başladım..
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

MesajKonu: Geri: 6. Yarış (09 Ocak 2011-16 Ocak 2011 arası)    6. Yarış (09 Ocak 2011-16 Ocak 2011 arası)   Icon_minitimePerş. Ocak 13, 2011 8:38 am

Out.
Spoiler:
http://olimpos.my-rpg.com

6. Yarış (09 Ocak 2011-16 Ocak 2011 arası)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 7. Yarış (03 Şubat 2011-10 Şubat 2011 arası)
» 9. Yarış (12 Nisan 2011 ~ 19 Nisan 2011 arası)
» 10. Yarış (12 Temmuz 2011 ~ 19 Temmuz 2011 arası)
» 8. Yarış (4 Şubat 2011 ~ 11 Şubat 2011 arası)
» 4. Yarış (9 Ekim 2010-Saat: 16:00~23:00 arası)