Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sakin Bir Akşam.

YazarMesaj
Edward J. F. Newgate
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Edward J. F. Newgate

Sakin Bir Akşam. Empty
MesajKonu: Sakin Bir Akşam.   Sakin Bir Akşam. Icon_minitimeC.tesi Ocak 08, 2011 12:11 am

Bu akşam melezce işlerimi bitirdikten sonra ki bunlar canavar avlamak ok ve kılıç talimi yapmak vs. plaja gitmeye karar verdim. Kulübeme dönerken denizi uzaktan hep görür ve tuzlu kokusunu alırdım ama pek gittiğim söylenemez. Bu gün tek başıma gidecektim. Kulübem yerine denize doğru yürümeye başladım. Güneş yeni batıyordu ve bu harika bir manzara demekti. Kumsalın oraya oturdum. Etrafımda çift olarak oturan melezler vardı. Sat'ın burada olmasını istedim. Ama ne yazık ki bir görevdeydi. Yalnız başıma buralara geldiğimden beri neler yaptığımı sorgulamaya başladım. Melez olduğumu bilmeden önce Her hafta LOTR seyrederdim. Ama sanırım artık seyredemiyordum. Bu bende büyük bir eksiklik yaratmıştı. İlk işim burada LOTR hayranı olan birini aramaktı. Burası zaten evimdi ama o zaman tamamen benimseyecektim Razz Güneş neredeyse batmak üzereydi. Batarken babamı görmeyi umuyordum ama umduğum olmadı. Akşam plaj ne kadar romantik olursa olsun yanımda Sat yoktu..

Sakin Bir Akşam.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sakin Bir Akşam
» Bir Sakin!
» Mutlu Bir Akşam
» Sessiz ve Sakin..
» Hey, Sakin Olun!