Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sakin Bir Akşam

YazarMesaj
Alexia Sophie Russell
Hypnos'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Hypnos'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Alexia Sophie Russell

Sakin Bir Akşam Empty
MesajKonu: Sakin Bir Akşam   Sakin Bir Akşam Icon_minitimeC.tesi Şub. 19, 2011 6:12 am

Yemek gazinosunda kulübemin masasında oturmuş yemeğimi yiyordum. Bizim masada bir tek ben vardım, çünkü kardeşlerim uyumakla meşgullerdi. Bense her an kafamı masaya koyup uyuyabilecek haldeydim.
Uyuyakalmamak için etrafı incelemeye başladım. Herkes, tahmin edilebileceği üzere, yemek yiyordu. Çoğu masada koyu sohbetler var gibi görünüyordu. Birkaç kişi yemeklerini bitirmiş olmalarına rağmen sohbetten kopamamışlardı. Bazıları iştahsızca yemeklerine işkence ediyordu. Bazılarıysa sessiz sessiz yemeklerini bitiriyorlardı.
Sakin bir akşamdı anlaşılan. Etrafı izlemeye devam ederek tabağımdaki son lokmayı da bitirdim. Bu sırada Hekate masasındaki Mia ile göz göze geldik. Birbirimize gülümsedik. Kampa ilk geldiği zaman ilk tanıştıklarından biriydim ve o günden beri çok iyi anlaşırdık.
Masadan kalktım ve ona el sallayarak kulübeme doğru yola çıktım. Sakin bir akşam ve yalnız bir masada yemek yiyince uykum iyice artmıştı. Bir an önce kulübeye gidip uyumak istiyordum.

Sakin Bir Akşam
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sakin Bir Akşam.
» Bir Sakin!
» Sakin bir gün mü?
» Sessiz ve Sakin..
» Hey, Sakin Olun!