Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yalnız Temizlik--No:8

YazarMesaj
Hector Sentius
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Hector Sentius

Yalnız Temizlik--No:8 Empty
MesajKonu: Yalnız Temizlik--No:8   Yalnız Temizlik--No:8 Icon_minitimeCuma Ocak 07, 2011 10:35 pm

Uzunca bir sürede sonra yine denetleme günü yaklaşmıştı.Nihayet demek isterdim ama bu temizliği yapmak yalnız olduğum için pek de kolay olmayacaktı.Stell ve Rob okulu yüzünden kampa zar zor geliyordu.Art, Stell ve Rob'dan daha sık kampa uğruyordu.Aslında temizliği bu kez Art'ın yapması gerekiyordu ama o da buralarda görünmüyordu.Üstelik ona haftalar öncesinden söylememe rağmen.

Sıkıla sıkılada olsa temizliğe başlamaya karar verdim.En son geçen denetlemeden birkaç gün önce Rob temizlemişti ve birdaha hiç temizlenmemişti.Aslında Hades kulübesi şu an dikkatlice bakılırsa, büyük şehirlerin çöplüğüne benzer bir durumdaydı.Sızlanmayı bırakarak temizliğe başladım.İçerideki boğucu havadan kurtulmak için camları açtım ve içerisinin biraz havalanmasını bekledim.Tozlardan başka bir sorunda yerdeki halıydı.Halı o kadar pis kokuyordu ki.Çabuk çözüm olarak eski yöntemleri kullanmaya karar verdim.Aslında ben kullanmayacaktım.Birisinden kullanmasını rica edecektim.Kılıç Antremanları Sınıfı eğitimde kısa bir süre üzerine tahtalarla vursa fena olmazdı.Halıyı yuvarladım ve kaptığım gibi dışarı çıktım.Şansım varmış ki kapının önünden Sat geçiyordu. "Sat senden bir şey isteyebilir miyim?" dedim.Evet manasında başını salladı.Derdimi anlatmak biraz uzun sürdü.Tabii birinden bu yardımı istemek kolay değildi.Geceleyerekte olsa isteğimi söyledim.Biraz tereddüt eder gibi oldu ama yine de kabul etti.Bu benim için gerçekten iyiydi.En azından halı dövme derdinden kurtulmuştum.Kulübeye döndüm.Her zaman olduğu gibi ilk olarak dolaplardan değilde yeri süpürerek başladım.İçerisi o kadar toz olmuştu ki, camdan vuran güneşin görünür olmasını sağladığı tozların arasında neredeyse boşluk yoktu.Uzunca tozlu bir temizlikten sonra yerlerin süpürülme işi bitmişti.

Sıra gelmişti kabusum olan dolapları temizlemeye.Art'ın da kampa gelmesiyle dolaplar dört tane olmuş ve temizlik yaparken beni daha da zorlamaya başlamıştı.İlk olarak Stell'in dolabından başladım.Kampa gelmediği için dolabı geçen temzilikte Rob'un bıraktığı gibiydi.Rob'un dolabıda neredeyse topluydu.Sadece eşyaları dağınıktı.Onlarıda bir çırpıda toplayıp kendi dolabıma geçtim.En dağınık dolap benimkiydi.Okula gidip her gün tekrar buraya geldiğim için dolabım çok dağılmıştı.Eşyalarım bir tarafta, diğer tarfta Rob ile sakladığımız cipsler.Cipslerin görünmemesi için eşyaların arkasına sakladım.En son cips yemeye çalıştığımızda.Rob'un duman makinesi bozulmuş.Başımıza gelmedik kalmamıştı.Art'ın dolabı bomboştu.Arada bir geldiği için eşyalarını yanına almış ve gitmişti.En azından Art'ın dolabını toplama derdindende kurtulmuştum.Geri dönmeden dolapların üzerinde dev siyah poşet içerisinde olan bir şey gözüme çarptı.Poşeti çektim.Çekmez olaydım.Poşetin içindeki bütün malzemeler üzerime döküldü.Bu şeyler neden hep benim başıma gelirdi ki.Bunlar eski dekorasyan malzemeleriydi.Bunlar işime yarayabilirdi.Tekrar poşete doldurup kapının önüne götürdüm.

Dolapların işi bitince yatakları düzeltmeye geçtim.Benim yatağım dışında hepsi düzenliydi.Kendi yatağımıda düzeltip kapıdan bir baktıp.Yatakların çarşafları buruşuk görünüyordu.Ellerimin yettiğince köşelere sıkıştırdım.Daha sonra cebimden drahmi çıkarıp yatakların üzerine teker teker attım.Bu yaptığım temizlik biraz eski stillere göre olmuştu.Yataklar jilet gibi dümdüz olmuştu.Tekrar kapıdan baktım ve bir eksik vardı.Halı.Gidip halıyı aldım.Doğrusu Sat gerçekten öğrencilerine güzel iş yaptırmıştı.Biraz daha dursaymış paramparça olacakmış.Halıyı yerine koydum.

Temizliğin son aşamasından camlar vardı.Daha önce hiç cam silmemiştim.Elime bir bez parçası aldım.Bir de şu Rob'un viledası mıdır nedir?Kokusundan nefret ettiğim şeyi aldım.Sanırım o şey camları silmede iş görürdü.Kimsenin beni görmemesi iyi olurdu.Kimseye görünmeden hızlıca camları sildim.Cam silmekten hiç hoşlanmamıştım.Temizlik kısmı artık bitmişti.Dekorasyon.Hep aynı şeyleri yapıyorduk ama yine aynı şeyleri yapacaktım.Sadece birkaç değişiklik.

Eski dekorasyon malzemelerini alıp kulübenin dışına astım.Sadece Stell'in kullandığı iskeletler.Buraya bunları koymak yeterliydi.Gece dışarı çıkma yasağına karşı gelen melezler bunları parçalamazsa iyi olurdu.Duvar kağıtlarına dokunmadım bile.Tek bir yeri bile kıvrılmamıştı.Ateşli kağıtlar sadece Rob ve Stell'in kavgalarında zarar görüyordu.Eski Hades heykelciklerini camların önüne dizdim.Kırmızı renkte yanan ışık çubuklarını tavla bağladım ve tek bir kablo ile birleştirdim.Hades sarayına benzer bir görüntü oluşmuştu.Sonunda temizlik bitmişti ama sadece bu temizlik.Stell ve Rob dönene kadar daha çok temizlik yapacaktım.

Yalnız Temizlik--No:8
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zeus Kulubesi Temizlik RP'si (Temizlik Denetlemesi 5)
» Kirlenmek Güzelse Temizlik Neden?|Temizlik 15
» Yalnız kardeş ...
» Bu dünyada yalnız değilmişim.
» Hey hey hey yalnız bırakmayın uleynnn beni :D