Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Düştük garip bir yola(Kate ve ben)

2 posters
YazarMesaj
Perseus Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Perseus Carter

Düştük garip bir yola(Kate ve ben) Empty
MesajKonu: Düştük garip bir yola(Kate ve ben)   Düştük garip bir yola(Kate ve ben) Icon_minitimeCuma Ocak 07, 2011 9:12 am

Kate hızla koşuyordu ona yetişmek zordu.Ormana daldı.Yine o albızlar alasıca ormanın önüne gelmiştik.Bu ormanı sevmiyordum.Kamptaki ilk canavarım ile burada savaşmıştım.Ormanın girişinde biraz duraksadıktan sonra Kate yanıma geldi ve ''Haydi ne duruyorsun gel'' diyip beni çekiştirmeye başladı.Hızla ormanın içinde yol aldık.Kate sanki bu kayanın yanına daha önceden gitmiş gibiydi.Yeri biliyordu galiba.
Koşarken Kate bir anda durdu.Gelmiş olmalıydık ama yanılmıştım önümüzde bir kaya değil kocaman bir Dev vardı.Kate biraz korkmuş gibiydi yada sinirlenmişti anlamamıştım o an ne hissettiğini.''Kaybedecek vaktimiz yok!''diye bağırdım ve hızla canavara doğru koşmaya başladık.Hızlı bir şekilde öldürecektik Dev'i. Kate önde koştu.Dev ona vurmak için eğildiğinde 2 yüzüğüm ve kılıcım aktif bir şekilde Dev'in üzerine zıpladım.Olduğumdan hem daha güçlü hem daha hızlı hemde daha artistik duruyordum.Dev beni yakalamaya çalıştı fakat hemen saatimi devreye soktum.Dev elini saatten dönüşmüş olan kocaman keski ve dikenli bir kalkana çarptı.Çarpmanın etkisi ile kolu kopmuştu tam o sırada Kate kılıcını Dev'in ayağına savurdu ve Dev'i yere düşürdü.Hemen onun yanına koştum.Bakıştık ve aynı anda kılıçlarımızı Dev'in kafasına sapladık.Dev buharlaşırken silahlarımızı toplayıp koşmaya devam ettik.Aradan iki dakika geçmemişti ki Kate yine durdu.Yine mi canavar diye düşündüm.Fakat bu sefer gelmiştik.Kocaman bir yumruğun önündeydik.Kate biraz yavaşlamıştı kayaya yaklaştık ve Kate bir kolu çekip Labirentin girişini açıcakmış gibi sordu ''Hazır mısın ?''.Tam o anda etrafımızı 4 tane Dev sardı.''Nerden çıkıyor bu lanet olası şeyler'' diye sordum Kate.Ses tonum biraz sinirli çıkmıştı.
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

MesajKonu: Geri: Düştük garip bir yola(Kate ve ben)   Düştük garip bir yola(Kate ve ben) Icon_minitimeC.tesi Ocak 08, 2011 8:09 am

"Nerden çıkıyor bu lanet olası şeyler ?" dedi Pers sinirle. Ben de "Buna alışmalısın, canavarlar her an her yerden çıkabilirler." dedim ve kılıcımı tekrar çektim. Pers de aynısını yaptı.
Onları teker teker yok etmeyi planlıyorduk ama hem biriyle uğraşıp hem de diğerlerinden kaçmak zor olacaktı. Fakat eğer hızlı olursak başarma şansımız vardı. Böylece daha fazla vakit kaybetmeden saldırıya geçtik. En küçüğünden başlamıştık. Gerçi en küçüğü de en az üç katımdı ama...
İlk önce birimiz devin bir ayağına, diğerimiz de öbür ayağına kılıcımızı sapladık. Dev acıyla haykırırken yanında duran diğer devin üstüne devrildi. Şimdi ikisi de yerdeydi. Böylece işimiz daha kolay olacaktı.
Diğer devler bizi engellemeye fırsat bulamadan hemen yere devrilenlerin yanına koştuk ve birimiz birinin, diğerimiz de diğerinin kafasına kılıçlarımızı saplayarak işlerini bitirdik. Ama daha öldürmemiz gereken iki tane daha dev vardı ve bunlar onlardan daha güçlü görünüyorlardı.
http://supernaturalrpg.yetkin-forum.com/
Perseus Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Perseus Carter

MesajKonu: Geri: Düştük garip bir yola(Kate ve ben)   Düştük garip bir yola(Kate ve ben) Icon_minitimeC.tesi Ocak 08, 2011 8:26 am

Kol saatimi aktifleştirip özel kalkanımı elime aldım.Daha labirente girmeden bu kadar çok canavar ile savaşmıştık acaba labirentte ne yapıcaktık.Sinirle kalkanımı geriye kalan iki devden birinin kafasına doğru fırlattım.Kalkan havada giderken etrafında bir ateş topu oluşturdum.Bu sırada Kate'te Dev'e doğru koşuyordu.Dev hangi saldırıdan korunacağını kararlaştırmaya çalışırken eli kolu birbirine dolandı ve iki saldırıyı da engelleyemedi.Boynuna aldığı yakıcı ve keskin darbe ve ayağına aldığı kılıç darbesinin etkisi ile yere yığıldı.Kate hemen canavarın üstüne koştu ve boynunda kesiği biraz daha derinleştirerek Dev'i öldürdü.Tam Dev toza dönüşmüştü ki geriye kalan son Dev (kendisi 5 katımdı) yumruğunu Kate'in kafasına indirmeye çalışıyordu.Tam Dev yumruğunu indirmişti ki Kate'in etrafında ateşten bir kalkan oluşturdum.Devin eli yanmıştı çığlıklar atarak geri sendeledi.Kate hemen yerden kendi kılıcını ve benim kılıcımı alarak Dev'e doğru iki kılıç ile birden koşmaya başladı.Bende Dev'in dikkatini dağıtmaya çalışıyordum.Dev tam bana odaklanmıştı ki Kate kılıçlardan birini aşağıdan yukarıya doğru canavarın boğazına fırlattı.Canavar acıyla yere baktığında Kate diğer kılıcı da önceden attığı kılıcın tam üstüne atarak kesiği derinliştirdi.Dev sinirle Kate'e doğru eğilmişti ki elimdeki 2 metrelik kılıcım ile zıplayıp devin kafasını kestim.Kate rahatlamış bir şekilde nefes aldı bende ''Eh madem yendik canavarları daha fazlası çıkmadan içeri girelim''.Kate kayanın üzerinde bir yere elini soktu ve kapak gibir bir yer açıldı.Kanalizasyon deliği gibiydi.Hızla merdevenden aşağı indik.Kapak üzerimize kapandı.Aşağısı çok karanlıktı önümüzü görebilmek için havada ateş topları oluşturdum ve Kate'e sordum ''Şu an neredeyiz ?''

Labirent başlığında devam edecektir hikaye

Düştük garip bir yola(Kate ve ben)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Düştük Garip Bir Yola - 2
» Kate ile yola çıkıyoruz
» Hoşgeldin Kate!
» Garip ilk Gün.
» Garip bir rüya