Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kardeş kardeşe cirit

YazarMesaj
Perseus Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Perseus Carter

Kardeş kardeşe cirit Empty
MesajKonu: Kardeş kardeşe cirit   Kardeş kardeşe cirit Icon_minitimeCuma Ocak 07, 2011 12:59 am

Tyler ile önceden kararlaştırdığımız gibi Cirit Sahasında buluştuk.Önce oturup cirit atanları izledik sonuçta ilk defa cirit atma yarışı yapıcaktık. Cirit yarışında öncelikle belirlenen çizgiyi geçmen gerekiyordu.Eğer onu geçebilirsen kimin daha uzağa attığına bakılıyordu.''Hazırmısın ?'' diye sordum kardeşime ''Hadi yapalım şu işi Pers.''.''Umarım cirit atmadan kılıç kullanmaktan iyisindir'' dedim.Birazda Tyler'ı sinir etmek istiyordum.Birlikte sahaya indik.Çizgiye geçtik önce ben atıcaktım.Arkadan bir cirit aldım ve gerilip koşmaya başladım.Tam atış çizgisine geldiğimde ciriti fırlattım.O kadar güçlü atmıştım ki gücüm geri tepti ve yere yapıştım.Gülerek başımı kaldırdığımda Tyler'ın sesini duydum''Tebrikler kardeşim, sınır çizgisini geçebildin ama şimdi beni izle'' dedi.Arkadan bir cirit kaptı ve koşmaya başladı.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kardeş kardeşe cirit   Kardeş kardeşe cirit Icon_minitimeCuma Ocak 07, 2011 1:12 am

Bu sefer canını okuyacağım onun benle dalga geçmek neymiş öğrensin kardeşini küçümsemesin.
" Pers bu senin için " dedim
Cirit tamda onun cirit inin üstüne çarptı yanına düştü kahretsin aynı hiza daydılar.
" Hahaha daha demin canımı okuyordun hani Tyl " dedi ve sırtıma birden vurdu yere yapıştım gülmeye başladık.
O yine bir cirit aldı ama eğildiğinde öcümü almak için kıçına bir tekme indirdim oda ileri doğru tökezleyip yere düştü arkasında ayakkabımın izi çıkmıştı gülmeye başladım ayağa kalktı ciritini yerden kaptı ve bir hırsla koşmaya başladı.
Perseus Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Perseus Carter

MesajKonu: Geri: Kardeş kardeşe cirit   Kardeş kardeşe cirit Icon_minitimeCuma Ocak 07, 2011 1:19 am

Tüm gücümle savurdum biraz hile yapabilirdim.Daha babamdan yeni aldığım ateş gücünü kullanmayı deneyecektim.Filmlerde uçaklar veya adamlar ateşle uçabiliyordu belki bende ciritin daha hızlı gitmesini sağlayabilirdim.Tüm gücümle ve ateş yeteneğim ile ciriti fırlattım.Cirit arkasında ateşten bir iz çıkararak ilerledi ama ateş çok az etki etmişti bir önceki atışımdan sadece 2 metre ileri düşmüştü bu attığı cirit.Tyl hiçbir şey anlamamıştı.Kardeşime döndüm ve ''Hey Tyl,buna ne dersin ?'' dedim ve yerime geçtim şimdi atış sırası Tyl'daydı.Bakalım ne yapacaktı.Eğer bunu geçerse son kozumu kullanacaktım.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kardeş kardeşe cirit   Kardeş kardeşe cirit Icon_minitimeCuma Ocak 07, 2011 1:29 am

Çok şaşırmıştım tam 2 metre ileri azım açık kaldı herhalde kıçına attığım tekmeyle onu biraz fazla kızdırdım.
" atışın güzeldi kardeşim ama ben daha atmadım"
Küçümser bir şekilde bana baktı
" Hadi o zaman göster kendini"
yüzünde sinsi bir gülüş vardı. Ciridi aldım bu sefer biraz daha hızlı koştum tam atmama 2 adım kala hızlı bir şekilde 3 tur döndüm ve ciridi salladım cirit oy le hızlı uçtu ki Persün attığı ciriti 5 cm ile geçmişti. Kardeşim yarı şaşkın yarı üzülmüş birşekilde yanıma doğru yürüdü.
Perseus Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Perseus Carter

MesajKonu: Geri: Kardeş kardeşe cirit   Kardeş kardeşe cirit Icon_minitimeCuma Ocak 07, 2011 2:26 am

Artık kızmıştım beni geçmesine izin veremezdim.''Sen kaşındın kardeşim'' dedim ve sağ yüzüğümü aktifleştirdim bu bana babamın gücünün bir kısmını veriyordu.Sol yüzük ise hızının bir kısmını eğer ikisini birden aktifleştirirsem de elimde bir kılıç ve 2 özelliğin karışımı bir güce sahip oluyordum.Sağ yüzüğün aktifleşmesi ile bir anda yapılandım ve kaslarım ortaya çıktı,gücü hissedebiliyordum.Gerildim ciritin aldım ve babamın gücünün bir kısmı,kendi gücüm ve ateşin gücü ile birleştirerek fırlattım.Cirit bu sefer adeta göklerde geziyordu ve bir önceki atışımın tam 3 metre ötesine fırlamıştı.Tyl şok içindeydi.''babamın hediyeleri kardeşim,ara sıra babamın yanına gidip böyle hediyeler istemelesin''.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kardeş kardeşe cirit   Kardeş kardeşe cirit Icon_minitimeCuma Ocak 07, 2011 3:30 am

" Hm... Ben pes ediyorum bunda sonrası beni aşıyor kardeşim... aslında bende bir ara babamıza uğrasam iyi olacak." dedim
Sonra gülmeye başladık. Babamdan Pers'ü yenmek için güçlü bir şey isteyeceğim ve onu mahvedicem. onun yanına gittim elimi uzattım sıktım galiba yüzüğü kapatmayı unuttuğu için biraz fazla sıktı elimi çektiğimde mosmordu.
"galiba şu yüzüğü kapatsan iyi olacak Pers birini sakatlıyacaksın yoksa " dedim

Yine gülmeye başladık.
" Fazla üzülme Tyl bir gün beni yenersin ama o gün bu gün değil " dedi
Yine güldük artık karnım ağrıyordu gülmekten.
" Bu kadar güle yeter çok yorudum ben kulübeye gidiyorum " dedim
Oda arkamda geldi ve birbirimizi ite ite kulübeye doğru yarıştık

THE END

Kardeş kardeşe cirit
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kardeş kardeşe
» Kardeş Kardeşe Rakiplik
» Cirit??
» Cirit Savaşı
» 73/1 Cirit Yarışması