Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kardeş kardeşe

YazarMesaj
Perseus Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Perseus Carter

Kardeş kardeşe Empty
MesajKonu: Kardeş kardeşe   Kardeş kardeşe Icon_minitimePerş. Ocak 06, 2011 2:25 am

Kulubeden çıktık Tyler'a bir silha baktık ve arenaya geldik.İkimizde zırhlarımızı giydik.O kılcını ve kalkanını aldı.Ben ise kendi işlediğim kılıcı ve depodan yürüttüğüm kalkanımı kullanıyordum.Büyük ihtimal özel silahlarımı kullanmaya gerek kalmayacaktı.
-''Başlayalımmı ?''
-''Tamam''
İkimizde kasklarımızı giydik ve yavaş yavaş etrafımızda dönerek birbirimizin hareketlerini izledik.Tyler'ın kendine güveni yok gibiydi
-''Kardeşim durma öyle sinmiş bi şekilde.Dik dur biraz.Sen hephaistos oğlusun''.Bu sözlerimin üzerine Tyler üstüme koşmaya başladı.Direk bir saldırıydı bu tamamen göğsümü hedeflemişti.Tyler'ın gelmesini bekledim yaklaştığında kalkanımı ileri ittim ve Tyler'ın kılıcına çarptı,biraz gerilemişti,birazda şaşkındı.
-''Beklenmeyen saldırılar yap''dedim ve üstüne koşmaya başladım onun gibi direk saldırcağımı sanarken bir anda eğilip çelme taktım.Tyler yere düşmüştü.Gittim ve onu ayağa kaldırdım ''Hadi dostum,biraz daha hırslı''.Tyler biraz sinirlenmiş gibiydi.Yine yerlerimize geçtik bu sefer ikimizde aynı anda koşmaya başladık.Ben tam kılıcımı doğrudan Tyler'a doğru uzatarak savurdum ki Tyler bir sıçrayışla sağa geçti ve dirseğiyle boynuma vurdu.Yere yığıldım.Ayağa kalktım Tyler biraz endişeli duruyordu.''Sorun yok kardeşim çok iyisin''dedim ve bir daha koşmaya başladık bu sefer sağa veya sola kaçmasına izin vermeyecektim.Bir anda kalkanını eline aldı ve kılıcını kalkanın tepesinden bana doğru savurdu.Bunu beklemiyordum.Kılıcı kaskıma çarpmıştı.O çok iyi bir dövüşçüydü.Yerlerde olan karizmamı kurtarmak için silahlarımı bıraktım ve ayağa kalkarken.Yüzüklerimi aktifleştirdim.Bir anda elimde 2 metrelik bir kılıç belirdi.Vücudum kaslandı ve hızım arttı.Kılıcın etrafında sıcak olduğunu gösteren saydam dumanlar çıkıyordu.Tyler şok olmuştu.
Misafir
Misafir

Kardeş kardeşe Empty
MesajKonu: Geri: Kardeş kardeşe   Kardeş kardeşe Icon_minitimePerş. Ocak 06, 2011 5:31 am

Kardeşim gerçekten çok çevikti kendimi hiç bu kadar yerlerde görmemiştim biraz hırslanınca biraz başarı elde etmiştim amam birden 2m'lik kılıçlar ortaya çıkınca olay değişti. İçimi bir korku sardı.
"Hadi şimdi görelim seni Tyl bir daha yapmayı dene bakiyim o hareketi" dedi ve gülmeye başladı
Bana doğru koştu ve kılıcını savurdu son anda kalkanımı önüme almıştım ama nafile kalkan ortadan ikiye yarıldı yüzümü bir korku sardı.
"Se-se-sen kalkanı ardın" diye korkuyla haykırdım
"Sana söylemeyi unuttum mu bu kılıç bana hephaistosun gücünden ve hızının bir kısmını bana veriyor" gözlerinin içi ne baktım resmen yanıyordu.
Bir daha üstüme koştu ama bu sefer çevik davrandım üstünden atladım bir takla attım arkasından onun sırtına bir tekme geçirdim bunu öyle bir güçle yapmıştım ki tak diye bir ses geldi zırh biraz yamulmuştu bunların hepsini isteyerek yapmamıştım perseus ve ben şaşkınlık içinde birbirimize baktık.
"Vay be kardeşimde ne yetenekler varmış" dedi Pers
Bu sefer bana çelme taktı yere düşürdü ikimizde yerde yatıyorduk gülmeye başladık amam hata yapmışım savaş bitti sanırken
Pers üstüme atladı ve kılıcı boğazıma dayadı.
"Daha çok çalışma yapmalısın kardeşim yinede çok iyiydin birdahaki sefere daha fazla uğraştır beni olur mu? "diye benle uğraştı
"emin ol bir dahine seni yerlerde dürüdürücem" dedim ve gülmeye başladık
"Hadi ozaman soğuk bir duş alalım çok yoruldum" dedi ve yürümeye başladı bende onun arkasından gittim
Perseus Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Perseus Carter

Kardeş kardeşe Empty
MesajKonu: Geri: Kardeş kardeşe   Kardeş kardeşe Icon_minitimePerş. Ocak 06, 2011 6:18 am

Rp Bitmiştir!

Kardeş kardeşe
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kardeş kardeşe savaş
» Kardeş kardeşe yarış
» Kardeş kardeşe cirit
» Kardeş Kardeşe Rakiplik
» Labirent Macerası, Kardeş Kardeşe.