Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kardeş kardeşe yarış

2 posters
YazarMesaj
Natalie Brianna Bates
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu

Kardeş kardeşe yarış Empty
MesajKonu: Kardeş kardeşe yarış   Kardeş kardeşe yarış Icon_minitimePaz Tem. 10, 2011 8:31 am

Kulübemden çıkmış dışarıda dolaşıyordum. Aklıma birden parlak bir fikir geldi. Melanie’yi ziyaret edecektim. Ama kulübesine geldiğimde onun çoktan dışarı çıktığını söylediler. “Ayyy harika! Bu kız bir saniye yerinde duramaz mı böyle ? diye bağırarak dışarı çıktım. Her yeri dolaştım ama ortalarda yoktu. Bütün kulübelerin kapısına dayanıp “Melanie burada mı? Tanıyor musunuz?” diyordum. İçimde çok kötü hisler vardı. Sonunda Kano Gölü’ne bakmayı akıl ettim. Göle yaklaştıkça önünde bir gölge beliriyordu. Melanie gölün önünde durmuş etrafına bakınıyordu. Arkadan yaklaşıp üstüne atladım. “Merhaba! Seni bulacağım diye aramadığım yer kalmadı şimdi de karşıma geçip bana meydan okuyorsun ha?” dedim. Bana deliymişim gibi bakıp dil çıkarttıktan sonra “Hangi konuda sana meydan okuyorum. Ben zaten her konuda senden bin kat daha iyiyim.” Dedi. Bak bu fazlaydı. “Kano Yarışıı!” diye bağırdım ve boş olanlardan birine atladım.
Melanie Arianna Bates
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu
Melanie Arianna Bates

MesajKonu: Geri: Kardeş kardeşe yarış   Kardeş kardeşe yarış Icon_minitimePaz Tem. 10, 2011 11:42 pm

Yüzümü göle dönmüş sakince etrafımı seyrediyordum. Birden arkamdan Natalie bana koala gibi yapıştı ve “Merhaba! Seni bulacağım diye aramadığım yer kalmadı şimdi de karşıma geçip bana meydan okuyorsun ha?” diye bağırdı. Anlaşılan yine suyu kaynamıştı. Ona deli gibi baktım. Sonra son derece çocukçabir hareket yapıp dil çıkarttım. “Hangi konuda sana meydan okuyorum. Ben zaten her konuda senden bin kat daha iyiyim.” dedim. Bu doğruydu. Bana tekrar bakıp hınzırca sıruttıktan sonra boş olan kanolardan birine atlayıp "Kano Yarışıı!" diye bağırdı. "Bana uyar." dedim ve ben de bulduğum bir kanonun içine atladım.
İkimizde hazırdık. Birlikte "Biir,ikiii,üç!" diye saydıktan sonr adeli gibi kürek sallamya başladık.Bazen daireler çiziyorduk. Bir ara öne geçtim ama Natalie hızlıca beni solladı. Tam bitiş çizgisine yaklaşmıştık ki Natalie'nin kanosu devrildi. Ucu benim kanoma takıldı ve ikimiz birlikte serin sulara gömüldük.
Natalie Brianna Bates
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu

MesajKonu: Geri: Kardeş kardeşe yarış   Kardeş kardeşe yarış Icon_minitimePtsi Tem. 11, 2011 12:02 am

Bitiş çizgisine o kadar yakındım ki! Ama birden kontrolümü kaybettim ve Melanie ile birlikte serin sulara gömüldüm. Ne yapacağımı şaşırmıştım. Delice debeleniyor suyun altından çıkmaya çalışıyordum. Sonunda biraz sakinleştim ve olduığum yerde durdum. Biraz alta gömülmüştüm ama çıkabilirdim. Birden yanımda Melanie belirdi. Yzünde kızgınlıktan başka bir şey yoktu. Kolumu sıkıca tutup beni yüzeye çekmeye başladı. Yukarı çıktığımızda herşey daha anlamlı geldi. Kanolar ters düz olmuştu ve yanımda sinirli bir kardeş vardı. "Bir açıklama bekliyorum Natalie!" diye bağırdı. "Bak birden kontrolümü kaybettim. Hepsi bu." dedim cici bir sesle. "Tam seni yeniyordum." dedi Melanie. "Hayır devrilmeseydim ben seni yeniyordum." dedim. "Devrilmek kaderinde varmış kardeşim. Eğer beni de devirmeseydin ikimizde biliyoruz ki ben seni yenerdim." dedi çok bilmiş bir sesle. "HAYIR! BEN SENİ YENERDİM! ANLADIN MI?" Bu sefer bağırmıştım. Ne yazık ki Melanie'nin se telleri benimkilerden daha güçlü "HAYIR! EĞER SEN O KANOYU DEVİRMESEYDİN BEN SENİ HER TÜRLÜ YENERDİM ANLADIN MI? HER TÜRLÜ!" Çok sinirlenmişti.ç Aniden parlayan bir kişiliğe sahipti. "Tamam beni yenerdin. Mutlu musun?" Bana sinirli sinirli bakıp "Hayır tabiki de!" dedi. "Bak özür dilerim. Bir kanoyu sürmeyi bile beceremiyorum." dedim. Bu sefer siniri geçmişti. Bana bakıp "Ben de özür dilerim. Bu kadar çok sinirlenmemeliydim." dedi. "Dost muyuz?" Gülümsedi ve "Dostuz. Ve dostlar birbirine gömülmüş kanoları sudan çıkarma konusunda yardım ederler." dedi.Sızlanıp "İyi." dedim. Birlikte tekrar suya girip kanoları çıkartmaya başladık.

Kardeş kardeşe yarış
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kardeş kardeşe
» Kardeş kardeşe cirit
» Kardeş kardeşe savaş
» Kardeş Kardeşe Rakiplik
» Labirent Macerası, Kardeş Kardeşe.