Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cirit??

2 posters
YazarMesaj
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

Cirit??                  Empty
MesajKonu: Cirit??    Cirit??                  Icon_minitimePaz Eyl. 19, 2010 7:41 am

Mitchie'yi evinden aldıktan sonra ilk işimiz cirit sahasına gitmek oldu.Orada pegasusumuzun üzerinde cirit oynayacaktık.Eğlenceli olacak gibiydi.
Ama Mitchie daha pegasus edinememişti.Nasıl edinebilirdi ki?Thalia'nın ağacının altında canavarlarla karşılaştıktan sonra onu evine bıraktım ve birkaç saat sonra cirit sahasına girmek için geri aldım.
Cirit sahasına girdiğimde bu benim için bir ilk olacaktı.İlk defa kampta bir spor deneyecektim.Tabi kılıç,yay ve savaş sporları dışında...
Oraya Mitch'le beraber pegasusumun üzerinde gelmiştik.Alana vardığımızdaysa ona bir pegasus kiraladık.
Mitchie bu pegasusu pek sevmişti.Evlatlık edinecek gibiydi..
Ardından görevli bize ciritleri verdi.Oyunun nasıl oynanacağını göstererek bizi oynamamız için alanda serbest bıraktı.
Açıkçası ciritçi çocuk çok yakışıklıydı.Bunu Mitchie de farketmiş olacaktı ama onun bir partneri vardı,o yüzden pek oralı olmadı.
Ben ise Mitchie bana:
"Başla Satellite!" diyene kadar dünyaları takmıyordum.
http://www.platis.forummum.net
Mitchie Carter
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu
Mitchie Carter

MesajKonu: Geri: Cirit??    Cirit??                  Icon_minitimePaz Eyl. 19, 2010 7:49 am

Satellite ciritçi çocuğa bakıyordu.O sırada boş durur muyum?Oyuna başladım.Tabi ki ilk ballarda önde gittim,çünkü Satellite çocuğa bakıyordu ve çocuk da ona.Birden bire Satellite'in pegasusu harekete geçerek onu ilerletti.Satellite da ciritte ustaydı.Bunu kanıtlamak üzereydi.

Her attığı cirit giriyordu.Benimkiyse şanssızlık..Ama bir süre sonra oyuna önce başlamanın meyvesini topladım.

Ciritte Satellite'ı yenmiştim.Plüton ise Sat'e sızlanıp,duruyordu.Sat Plüton'dan indi ve sahada bir köşeye oturdu.Neler olduğunu sordum.
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Cirit??    Cirit??                  Icon_minitimePaz Eyl. 19, 2010 8:01 am

Mitchie beni yenmişti.Ben de hırsıma yenik düşerek en iyi arkadaşım da olsa yenme arzumun tetiklediği bir içgüdüyle yıkılarak oturdum.O tatlı çocuk bile umrumda değildi.

Mitch bir süre sonra yanıma gelerek neler olduğunu sordu.Ben ise sinirden ağlıyordum.
"Yok bir şey Mitch.Hadi gidelim." dedim.

O sırada onun yüzünden kaybettiğim maçta beni izleyen tatlı çocuk yanıma gelerek:
"İyi misin Sat?" dedi.Ben ise silkelenerek iyi olduğumu söyledim.Ardından Plüton gelerek tatlıma tekme attı.Ben onun adını bilmezken onun benim adımı bilmesinin garip olduğu gibi şimdi çocuğa daha da mahcup olmuştum.Plüton'a kızıp,çocuğun yanına gittim.

"İyi misin...."
"Michael."
"Michael." derken Plüton bana da tekme attı.Ardından çocukla bir kez daha konuşamadan Mitchie ile beraber Plüton'un üstüne atladık ve kulübelerimize uçtuk.

Zaten ben yeminliydim,birini sevsem bile sevgili olamazdık ama bu duygular da hoş oluyor.Tam bunları düşünürken Plüton silkinince aklımdan Plüton'un ne kadar iyi bir pegasus olduğunu geçirdim ve Plüton Mitchie ile beni atmadı.

Rp Bitmiiştir!!

http://www.platis.forummum.net

Cirit??
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cirit Atma
» 73/1 Cirit Yarışması
» Abim, Cirit ve Ben
» Cirit Savaşı
» Bir Cirit Yarışı.