Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bir Cirit Yarışı.

2 posters
YazarMesaj
David Killer
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
David Killer

Bir Cirit Yarışı. Empty
MesajKonu: Bir Cirit Yarışı.   Bir Cirit Yarışı. Icon_minitimePerş. Haz. 30, 2011 12:52 am

Sabah uyandığımda saatimin bozuk olduğunu fark ettim. Güneş parlıyordu ve hava çok sıcaktı. Bugün yapacak hiçbir işim yoktu. Bu nedenle avanak avanak gezmektense saatimi yapmak için Hephaistos kulübesine gitmekti. Pete ile tırmanma duvarına gittiğimden beri hiç görüşmemiştim. Saat aslında sadece bir bahaneydi. Asıl amacın Pete ile birkaç macera daha yaşamaktı. Bugünlerde çok sıkı iki dost olduğumuzu düşünüyordum. Hephaistos kulübesinin kapısını çaldığım gibi kapı açıldı. Kapıda kimse yoktu. 'Yeni bir icat herhalde' diye düşündüm. Hemen Pete'nin odasına gittim; ama orada değildi. Ben de hemen dışarı çıkıp onu aramaya başladım. Onu bulduğumda yalnız geziyor ve sıkkın görünüyordu. Cirit sahasının önündeydik. Boş boş gezmektense Pete ile bir şeyler yapmayı tercih ederdim. Saatimi kenara bırakıp ''Hey sen! Evet, evet! Sen! Benimle bir cirit yarışına var mısın?'' diye sordum. Pete hiç düşünmeden ''Senle mi? Hıh! Bana öyle ezik ezik bakma. Seni yiyeceğim.'' diyip bir kahkaha attı. Sonra ağzını kapaptıp sesini duyan var mı diye etrafa bakındı. Ciriti aldım. ''Şimdi şunu izle.'' dedim. Ciriti son gücümle fırlattım. Cirit bayağı uzapa gitmişti. Sıra Pete'deydi. Onun ciriti almasını bekledim.
Peter Karl Bouveir
Hephaistos'un Çocuğu/Kulübe Lideri
Hephaistos'un Çocuğu/Kulübe Lideri
Peter Karl Bouveir

Bir Cirit Yarışı. Empty
MesajKonu: Geri: Bir Cirit Yarışı.   Bir Cirit Yarışı. Icon_minitimePerş. Haz. 30, 2011 1:01 am

Sabah erken uyanmıştım. Çok sıkılıyordum. Dışarı çıkıp biraz hava almak istiyordum. Hemen üstümü giyinip kendimi dışarı attım. Güneş kusursuzca parlıyordu ve çok sıcaktı. Ben de tek gezmekten sıkılmıştım. Daha kimse uyanmamış olacak ki dışarısı bomboştu. Pegasusumu almak için ahırlara gittiğim sırada David önümü kesti. Çok sıkkındım. David’i görmem iyi olmuştu; çünkü belki bir şeyler yapabilirdik. Elinde bir saat vardı. Kenara bıraktı ve ‘’Hey sen! Evet, evet! Sen! Benimle cirit atma yarışına var mısın?’’ diye sordu. ‘’Senle mi? Hıh! Bana öyle ezik ezik bakma. Seni yiyeceğim.'' diyip bir kahkaha attmı. Sonra ağzımı kapattım. Kimse duydu mu diye etrfıma bakarken ‘’Şimdi şunu izle’’ diye bir sesle kendime geldim. David ciriti aldı ve hemen fırlattı. Daha sonra beni beklemeye başladı. Ben de ciriti elime aldım. Ölçtüm, biçtim ve ciriti attım. Daha sonra David’in omzuna kolumu atıp geriye bakmadan ilerledik. Kimin kazandığı kimin umurundaydı ki?

Bir Cirit Yarışı.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Acemilerin Cirit Yarışı
» Stratejist Baykuş vs. Gaz Topu Kafa - Cirit Yarışı
» Cirit??
» İlk Bayrak Yarışı
» Cirit Savaşı