Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dev'lere karşı

YazarMesaj
Perseus Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Perseus Carter

Dev'lere karşı Empty
MesajKonu: Dev'lere karşı   Dev'lere karşı Icon_minitimeÇarş. Ocak 05, 2011 11:39 pm

Fotia'dan indikten sonra etrafıma baktım.Yaralı melezler,savaşan melezler.Olanları görmeye dayanamıyordum.Kılıcımı ve kalkanımı çıkardım.Hemen bir deve doğru koşmaya başladım.Dev'in yanına gidince bağırdım ''bununla kardeşini öldürdüm seni de öldüreceğim''.Tüm gücümle devle savaştım ama çok fena yaralar almıştım.O sırada Claire'ı gördüm.Bir Dev ile savaşıyordu.Tek başına ne yapıyordu o.O Afrodit kızıydı ne yaptığını sanıyordu.Hemen Claire'ın yanına koştum.O sırada kafamıza bir yumruk indirmeyi planlıyordu Dev.Hemen kalkanımı başımızın üstüne kaldırdım.''Neler oluyor,iyimisin ?''
''Evet ben iyiyim Devler kampa girmeye çalışıyor onlarla savaşıyoruz gördüğün gibi.Sen nerelerdeydin bu zamana kadar.Neden kamptan kaçtın ?'' O sırada göğsümdeki kesiği gördü.'' Sen,bu,bu nasıl oldu.Hemen revire gitmen gerek'' dedi.
''Olmaz seni yalnız bırakamam''.Biz konuşurken Poseidon çocukları suyu kullanarak,Apollon çocukları ok kullanarak dövüşüyordu.Alex ise koca koca alev topları Devlerin üzerine atıyordu.Bu sırada bir dev bir tane daha yumruk indirdi kalkana.Yumruğun etkisi ile kalkan kapandı ve yere yığıldım.En son hatırladığım Fysis'in ve Claire'ın beni revire götürdükleriydi.Büyük ihtimal oradaki melezler savaşı kazanmışlardı diye düşündüm gözlerim kapanırken.

Dev'lere karşı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sirenlere Karşı Koyuyoruz.
» Melezler Sirenlere Karşı.
» Kronos'a Karşı 11 Melez!
» Kronos'a Karşı 11 Melez!
» Savaşçılar Botanikçilere Karşı! (60. Görev) [4]