Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kronos'a Karşı 11 Melez!

+6
Hermia Aigian Cocteau
Leonard L. Carter
Cornelia Fackrell
Cassandra Masen
A. Anna Bianca Sentius
Lucianna Fackrell
10 posters
YazarMesaj
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

Kronos'a Karşı 11 Melez! Empty
MesajKonu: Kronos'a Karşı 11 Melez!   Kronos'a Karşı 11 Melez! Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 8:09 am

Diğer büyük maceralar gibi başlangıç noktamız yine Melez Kafe... Smile

Kurgu: Melez konseyince seçilen 11 melez, Tanrıça Athena'yı savaşa katılmaya ikna etmek için Melez Kafe'de onunla buluşurlar. Tabii Tanrıça'nın teklifinin sonrasında olay bambaşka bir hal alır.
Katılacaklar: Zeus kulübesinden Leonard, Poseidon kulübesinden Cornelia, Athena kulübesinden ben ve kardeşim Serena, Ares kulübesinden Hermia ve Adrian, Afrodit kulübesinden Annalynne, Selly ve Amanda, Persephone kulübesinden Jessica ve Apollon kulübesinden Ange.

*~*~

Sere ile birlikte Büyük Ev'e gidip annemizle görüşmüş, onu bir saat sonra Melez Kafe'ye gelmesi için ikna etmiştik. Şimdi biz de son hazırlıklar için kafeye gidiyorduk. Nedenini bilmiyordum ama içimden bir ses bunun resmi bir toplantı olacağını söylüyordu, o nedenle üzerine Athena yeşili bir elbise giymiştim. Kafeden içeri girdiğimizde, birkaç kişinin çoktan gelmiş olduğunu gördük. Gülümseyerek masaları birleştirmekle uğraşan Adrian ile Jess'in yanına gittim ve onlara yardım etmeye başladım. "Süper, annem için Nektar getirmeyi unutmamışsınız!" dedim.

Bu toplantı çok ama çok önemliydi, eğer başarabilirsek bu gece başımı yastığa koyup güvenle uyuyabilecektim ama eğer başaramazsak... bunu düşünmek bile istemiyordum. İçerdekilere dönüp "Ee, Tanrıça Athena gelmek üzere, diğerleri nerede kaldı?" diye sordum. Tam o sırada kapı açıldı ve bir heyet üyesi daha içeri girdi...
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: Kronos'a Karşı 11 Melez!   Kronos'a Karşı 11 Melez! Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 9:18 am

İçeri girdiğimde Lucy,Jess ve Adrian oradaydı."Selam nasıl gidiyor?Her şey hazır mı??"diye sordum.Tanrıça Athena'yı ikna etmek istiyordum.Hatta bu yüzden makyaj bile yapmamıştım.Yeşil tonlarında bir bluz ve bir kot pantolon giymiştim.Sonra ben de Lucu ve diğerlerine yardım etmeye başladım.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kronos'a Karşı 11 Melez!   Kronos'a Karşı 11 Melez! Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 9:31 am

Melez Kafe'de Athena ile buluşaktık. Bunun için 11 melez seçilmişti. Bir çoğuyla tanışmıştım. Ancak tanımadığım melezlerin de olacağı ortadaydı. Bir tanrıça ile buluşacağımız için sade giyinmenin daha uygun olacağını düşünerek siyah , saten elbisemi giydim. Hafif bir makyajın ardından kulübeden çıkarak hızlıca Melez Kafe'nin yolunu tuttum. Vücudum soğuktan ürpermişti. Geri dönüp bir hırka almayı düşünsem de bunu yapmadım. Athena'yı ve 10 melezi bekletmem çok büyük saygısızlık olurdu. Bu toplantı önemliydi. Kampa yeni gelmeme rağmen çevremde benimsenmiştim. Bu toplantıya bu sebeple çağrıldığımı düşünüyordum. Aslında gönüllü olmakta denebilir. Athena'yla annemin pek iyi anlaşamadığını duydum. Bu şaşılacak bir durum değildi. Aklın yolu aşktan daha önemli işlerin olduğu görüşündeydi. Aslında haksız sayılmazlardı. Yolda bir dala takılarak tökezledim. Anna ile yeni aldığımız siyah topuklu ayakkabıları giymiştim. Afrodit'in kızı olmasam normal bir spor ayakkabı giyerdim. Hem daha rahat olurdum , hemde ayaklarım bu kadar üşümezdi. Ama bir Afrodit kızı her zaman güzel gözükmeliydi.
'' Ah!'' dedim birden. Tekrar düşme tehlikesi atlatmıştım. Ancak geç kalıyordum. Koşmaya başladım. Bilgelik tanrıçasına yapmak istediğim en son şey saygısızlıktı. Bir kaç kez daha tökezledikten sonra kafenin önüne varabildim. İçeride birkaç melez gördüm. Athena'nın kızı Lucy , çocukluk arkadaşım ve dostum Sere , Ares'in oğlu Adrian , güzeller güzeli kardeşim Anna ve kim olduğunu bilmediğim güzel bir melez. Bir şeylerle meşkuldüler. Kapıyı açarken Anna'nın sesini duydum."Selam nasıl gidiyor?Her şey hazır mı??"dedi. Bir çok melez hala gelmemişti.
'' Hey! Ben geldim. Bu kadar mıyız? Yetişebilmek için az kalsın yerle bir oluyordum.'' dedim gülümseyerek...
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

MesajKonu: Geri: Kronos'a Karşı 11 Melez!   Kronos'a Karşı 11 Melez! Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 9:46 am

Masaları düzenlerken saksılara bir kaç çiçek açtırdım. Çoğunlukla yapraklardan oluşuyorlardı. Üstüme ise yeşil kolsuz bir t-shırt ile koyu yeşil şort giymiştim. Bugün yeşil takılıyordum anlayacağınız. Saçlarım her zamanki gibi açıktı ve yeşil far sürmüştüm. Çok abartmamıştım tabi ki de. Gelen iki afrodit kızına baktım.

-İkiniz de hoşgeldiniz. Hayır ama hazır sayılırlar.

dedim gülümseyerek. Athena geldiğinde her şey mükemmel olmalıydı. Sanırım bu konulardaki titizliğim tutmuştu birden.
http://camelot.hareketforum.org/
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kronos'a Karşı 11 Melez!   Kronos'a Karşı 11 Melez! Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 10:28 am

Konseyin ardından gece yapılacak olan toplantı için hazırlanmak üzere kulübeme gittim. Tanrıça Athena ile görüşecektik heyet olarak. Doğal olarak az biraz heyecanlıydım. Önce duş alıp saçlarımı kuruttum. Daha sonra ise en zor kısım, kıyafet seçimi vardı sırada. Resmi giysileri pek sevmediğimden bir kot ile siyah dar bir kazak giyip kulübeden çıktım.
Melez kafeye gittiğimde orada sadece Jessica'nın olduğunu gördüm. Masaları birleştirmekle uğraşıyordu. Onu sevmememe rağmen yardım etmezsem ayıp olacaktı. Gönülsüzce de olsa yanına gidip ona yardım etmeye başladım. Birkaç dakika sonra heyetin diğer üyeleri gelmeye başladı. Lucy, Amanda ve Anna bize selam verip onlar da melez kafeyi toplantı için uygun bir hale getirme işine yardım ettiler. Vakit ilerledikçe heyecan da artıyordu, sonuçta insan her gün bir tanrıça ile konuşmuyordu ya. Ama onu nasıl ikna edebileceğimiz konusunda pek fikrimiz yoktu. Bilgelik tanrıçasına bir konuda haksız olduğunu kabul ettirmek? İşimiz gerçekten zordu.
Cornelia Fackrell
Poseidon'un Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Cornelia Fackrell

MesajKonu: Geri: Kronos'a Karşı 11 Melez!   Kronos'a Karşı 11 Melez! Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 10:30 am

Melez Cafe'de Athena ile buluşacaktık ve ben hazırlanmak için geç kalmıştım. Hızlıca dolabıma yönelip içlerinden yeşil t-shört'ümü ve siyah kot pantolonumu aldım. Üzerimi giyindikten sonra saçlarımı tarayıp, hafif makyaj yaptım. Ayakkabı olarakda spor türünde olan ayakkabımı giyerek hızlıca kulübemden çıktım ve melez kafe'ye doğru ilerlemeye başladım. İçimden umarım geç kalmamışım diye geçiriyordum. Bu toplantı önemliydi. Athena ile konuşup onu savaşa dönmesi için ikna edicektik. Tabi bunun için herşeyin çok güzel olması gerekliydi. Bunun içinde geç kalmamalıydım. Saate baktığımda iyice geç kaldığımı düşünerek daha da hızlandım. Kulübe de çok zaman geçirmiştim anlaşılan. Kafeye doğru giderken bana seslenen yada selam veren melezlere selam verip hızlıca yoluma devam ediyordum. Sonunda melez kafe'ye girdiğimde "Umarım geç kalmamışımdır." dedim. İçeriye bakınca bir kaç kişinin hala orada olmadığını ve Athena'nın gelmediğini görüp rahatladım. Eksik birşey var mı diye etrafa bakınırken yine kapı açıldı ve melez içeri girdi.
Leonard L. Carter
Zeus'un Çocuğu/Kılıç Eğitmeni
Zeus'un Çocuğu/Kılıç Eğitmeni
Leonard L. Carter

MesajKonu: Geri: Kronos'a Karşı 11 Melez!   Kronos'a Karşı 11 Melez! Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 11:24 pm

Büyük Ev'den çıktıktan sonra hemen kulübeme gittim. Jenn'e heyete katıldığımı söylediğimde kalkıp beni dövmeye bile çalıştı. Daha sonra Melez Kafe'ye gitmek iin yola çıktım. Üstümü değiştirme ihtiyacı hissetmemiştim. Biraz geç kaldığımın farkında olduğum için Melez Kafe'ye yarı koşarak gittim. İçeri girdiğimde Lucy, Anna, Jess,Adrian, Amanda ve Lia oradaydı. Athena'nın gelmediğini görünce rahatladım. 'Selam umarım fazla bekletmemişimdir.'deyip oturdum.
Hermia Aigian Cocteau
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Hermia Aigian Cocteau

MesajKonu: Geri: Kronos'a Karşı 11 Melez!   Kronos'a Karşı 11 Melez! Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 12:07 am

Yatakta dönüp dururken yere çakıldım. Kalkıp etrafa bakındım. Stev horlaya horlaya uyuyordu. Sona ve Mat de ama Adrian...

''Nasıl olurda beni kaldırmaz!!''
hemen kalktım saatte bakınca daha da korku kapladı içimi hemen banyoya koştum elimi yüzümü yıkayıp. Üzerime kaki renginde düz bir t-shirt giydim. Altıma dar bir pantolon giyip üzerimede siyah ceketimi geçirdim. Gözümede kalem çektim. Yüzüğümü ve kemerimi taktıktan sonra Çizmelerimi çeke çeke dışarı çıktım. Saçımı taramadığımı fark ederek elimle düzelttim. Athena ile buluşacağımız Melez kafeye yol aldım. Oraya vardığımda geleceklerin yarısı ordaydı. Bir yere oturup yüzüğümü hançer yapıp havada onla oynamaya başladım. Sonra adrian'ı gördüm

''Acaba sorabilir miyim neden beni uyandırmadın??'' cevap vermeden hazırlıklara yardım etmeye devam etti. Anna'da arkama geçmiş karışmış olan saçlarımı taramaya başladı.

''Anna lütfen !!'' kurtulmak istercesine kıvrandım. Sırıtan zeus çocuğuna babam gibi baktım.

''Hadi ama Mia Athena'ya böyle görülemezsin!!''
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

MesajKonu: Geri: Kronos'a Karşı 11 Melez!   Kronos'a Karşı 11 Melez! Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 12:29 am

Yatağımdan büyük bir yorgunluk ile uyandım resmen bacaklarımı hissetmiyordum.Yorgun gözlerle saatime baktım.Aman tanrım! Geç kalmıştım.Hemen yataktan kalktım.Üstüme gri bir T-Shirt ,Altımada siyah bir dar paça giydim.yüzümede gri tonlarında makyaj yaptım.Çantamın içini açtım ve tüm makyaj malzemelerimi içine döktüm arkama baktım.Alex ve Arthur horul horul uyuyordu.

''Amanda ile Anna gitmiş!''

Diyerek koşarak Melez Cafe'ye gittim.Girdiğimde etrafa göz gezdirdim.Nefes nefese kalmıştım.Arkadaşlarıma bakarak,

''Geç kalmadım değil mi?''

Diye sordum.Arkadaşlarıma tekrar baktım.Tanımadığım bir melez yoktu.Bu yüzden oldukça rahattım.
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
Ange Morgan Lamartine
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Denetleyicisi
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: Kronos'a Karşı 11 Melez!   Kronos'a Karşı 11 Melez! Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 12:48 am

Kulübeme gittim ve üstümü değiştirdim ok ve yayımı hazırladım.ASlında hep hazırlardı bbende kontrol ettim.Kulübemden çıkıp Melez Kafe'ye doğru yola çıktım.İçeri girdiğimde nerdeyse bütün melezler ordaydı.Kendime bir sandalye çekip oturdum.

''Selam!Fazla bekletmedim değil mi?Ne zaman gidiyoruz?''
http://yadigarlarrpg.yetkin-forum.com/forum.htm
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Kronos'a Karşı 11 Melez!   Kronos'a Karşı 11 Melez! Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 3:45 am

Kardeşimle sonunda Melez Kafe’ye gelmiştik. Annemle aramda olan büyük tartışmadan sonra onu gidip ikna etmek benim açımdan zor olmuştu. Çünkü söz vermiştim anneme mesafeli davranacaktım. Sinirlerimin katsayısı gittikçe artıyordu. Sakin olmam gerekiyordu. Kardeşim üstüne Athena yeşili bir elbise giymişti. Ben ise üstüme bol omuzları açık beyaz bir bluz ve dar siyah kot giymiştim. Lucy acele etmemiz gerektiğini söylemeseydi şu günlerde taktığım fötr şapka koleksiyonumdan bir şapka alacaktım. Gittikçe Aphrodite kızlarına benziyordum. Belki de bir yanlışlık olmuştu, Aphrodite kızı olamaz mıydım yani?

Hemen yerime geçtim ve konuşmaya başladım. ‘‘Hadi başlayalım artık. Daha fazla geç kalmamalıyız. Biraz sorumluluk sahibi olmanız gerekmez mi yahu!’’ dedim sinirle. Her zaman ki disiplinli halimdi.
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

MesajKonu: Geri: Kronos'a Karşı 11 Melez!   Kronos'a Karşı 11 Melez! Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 4:19 am

Birden bire Melez Kafe'de belirdiğim sırada, otoriter kızımın -hala sinirli- sesi etrafta yankılanıyordu. Gözlerim hızlıca içerideki melezleri süzdü, Zeus oğlunu süzerken biraz fazla vakit harcadım ve en son en büyük kızım Lucianna ile bakışlarımız buluştuğunda, konuşmaya başladım. "Pekala, bir avuç melezin benimle bir kafede buluşmak istemesinin nedeni nedir, kim açıklamak ister?" Kısa bir sessizliğin ardından boğazını temizleyen Apollon kızı cevap verdi: "Şey... Savaşa tekrar katılmanızı rica edecektik Tanrıça Athena." Ange'nin sözleri üzerine bir kahkaha attım, "Siz ciddi misiniz?" dedim iyiden iyiye sinirlenmeye başlayarak.

Birkaçı yavaşça kafalarını sallarlarken, Persephone kızı "Ciddiyiz Tanrıça'm, sizden kararınızı tekrar düşünmenizi istiyoruz." dedi. Kaşlarımı kaldırarak genç kıza baktım, "Yani bunun için mi toplandınız burada?" diye sordum. Bu sefer cevap kampa yeni gelmiş olan Afrodit kızı Amanda'dan geldi: "Evet, melez konseyinin kararıyla sizinle konuşmak için bir heyet oluşturduk." Şaşkınlıkla gülümsedim, sırf bana kabul etmeyeceğimin aşikar olduğu bir teklif sunmak için bu kadar zahmete mi girmişlerdi yani? Bir süre hepsi boş boş etrafa bakındı, sonra Poseidon kızı Cornelia, "Peki kararınız nedir?" diye sordu çekimserce.

Kısa bir an düşünüyormuş gibi yaptıktan sonra, onlarla biraz eğlenmenin iyi olabileceğini düşündüm. "Teklifinizi kabul edeceğim, ama bir şartım var. Sizden Othyrs Dağı'na gidip Tayfun'un oradan kurtulmasını engellemenizi istiyorum. Bunu başarabilirseniz, ben de Zeus'un yanında yer alacağım." Sözlerimi uzun süreli bir suskunluk izledi, ardından Ares kızı Hermia doğrudan bana bakarak "Tamam, kabul ediyoruz." dedi. Tam emin olup olmadığını soracaktım ki, kardeşi Adrian da onu destekledi: "Evet, en kısa zamanda Othyrs Dağı'na gideceğiz." Gülümseyerek kafedeki diğer yüzlere baktım, hepsinin suratından aynı kararlılığı okuyordum. Ayağa kalktım ve 'alem bunlar' dercesine kafamı salladım, sonra onlara doğru dönerek "Tamam, o halde haberlerinizi bekliyorum." dedim. Ve kendi ölümlerine gitmeye yeltenen iki kızıma hızlıca onaylamaz bakışlar attıktan sonra tekrar yok oldum.
http://olimpos.my-rpg.com
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Kronos'a Karşı 11 Melez!   Kronos'a Karşı 11 Melez! Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 10:26 pm

Annem yok olduktan sonra bir süre kimse konuşmadı. En sonunda sessizliği bozmam gerektiğini düşünerek, "Sizce bunu kabul etmekle doğru olanı mı yaptık?" dedim tedirgince. Yani, tamam... herkes onun tekrar savaşa dahil olmasını istiyordu ama Tayfun... İsmini duymak bile tüylerimin ürpermesine sebep olmuştu. Tanrıların zor baş ettiği bir canavarla biz 11 melez nasıl başa çıkabilirdik? Ayrıca, diğer 10 kişinin şu anda görevden vaz geçip kafeyi terk etme ihtimali de vardı... Telaşla Afrodit kızlarını süzdüm, yüzlerinde az önce bulunan kararlı ifade solup gitmişti...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kronos'a Karşı 11 Melez!   Kronos'a Karşı 11 Melez! Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 10:46 pm

Athena'nın sözlerinden sonra herkeste bir durgunluk vardı. Sessizliği bozan Lucy oldu."Sizce bunu kabul etmekle doğru olanı mı yaptık?"dedi. Hala kararlıydım ama korkuyordum. Lucy'nin gözü bizim üzerimizdeydi. Cevap verme gereği duyarak '' Ben kararımın arkasındayım. Athena olmazsa savaşı kazanma ihtimalimiz iyice düşer. Ha savaşta ölmüşüm. Ha tayfunla uğraşırken.'' dedim. Sesimin titrediğini hissediyordum. Ölüm kelimesi beni korkutmuştu. Athena'sız savaşı kaybedersek yine ölecektik. Kaybedeceğimiz bir şey yoktu bana göre. Sözlerimden sonra herkes tekrar düşüncelere dalmıştı. Bu işe başlamıştık bir kere. Sonunu da getirmemiz gerekiyordu. Zor olacaktı ama bir şekilde olucaktı. Herkes aynı kararlılığı gösterdikten sonra bunu başarıyla tamamlayacağımıza inanıyordum.
Etrafıma bakınmaya başladım...
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: Kronos'a Karşı 11 Melez!   Kronos'a Karşı 11 Melez! Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 11:25 pm

Herkes tedirgindi yani bende öyle.''Çok fazla sorun olacağını sanmıyorum.Yani Tafun iki kere durdurulduysa bu sefer de durdurula bilir'' en kötü ihtimalle ölürüz.Diyecektim ama buğazımdan yumruk girmiş gibi oldu ve konuşamadım.Onun yerine derin bir nefes almakla yetindim.Babamın verdiği en kötü yaraları bile iyileştiren iksiri boyunmda evirip çeviriyordum.Bu iksirle belki de arkadaşlarımın tümünü kurtarabilirdim.
http://yadigarlarrpg.yetkin-forum.com/forum.htm
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

MesajKonu: Geri: Kronos'a Karşı 11 Melez!   Kronos'a Karşı 11 Melez! Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 11:41 pm

Athena gittikten sonra herkes fikrini öne sürmeye başladı. Bu fikirlerin ortak noktası gideceğimizin kesin olduğuydu. Tayfun'u tabi ki de durduramaz ya da yok edemezdik. Ama çıkmasını yavaşlatabilirdik. Belki de çıkmamasını sağlayabilirdik. Ne olabilirdi ki? Her türlü ölme olasılığımız çok yüksekti. "Tabi ki de gideceğiz. Doğru olanı yaptık. Athena'sız savaşta ne kadar şansımız olabilirdi ki?" dedim. Sabırsız bir şekilde parmaklarımı masaya vurmaya başladım. Bir an sessizlik oldu. Kimse bir şey demedi. Ben ise yeni maceramı düşünüyordum. Son günlerde bir şeyleri pataklamak ya da maceraya atılmak istiyordum. Bu görevdeki tek sorun Adrian'dı. Onu da yok sayacaktım. En sonunda sessizlikten sıkılarak "E hadi! Böyle duracak mıyız? Gideceğiz, kararımızı verdik. O zaman burada oturmanın bir anlamı yok. Şimdi ben görev için uygun kıyafetler giyeceğim ve silahlarımı alacağım. Size de aynı şeyi yapmanızı öneririm." dedim ve hazırlanmak için oradan ayrıldım.
http://camelot.hareketforum.org/
Cornelia Fackrell
Cornelia Fackrell

MesajKonu: Geri: Kronos'a Karşı 11 Melez!   Kronos'a Karşı 11 Melez! Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 4:16 am

Athena görevimizi verip gitmişti. Bunu yapmak zorundaydık. Savaşı zaten Athenasız yenemezdik. Bu görevi yapma ihtimalimiz vardı. En azından hep beraber olduk mu bu işinde üstesinden geleceğimizi düşünüyordum. Jess masadan kalkıp kulübesine gitti. Haklıydı artık göreve bir an önce başlamalıydık. Bende gruba dönerek "Evet arkadaşlar Jess haklı.Herkes eşyalarını hazırlasın. Çabuk olmalıyız. Savaşta yenilgiyle bitmeden önce Athena da katılmalı." dedim. Çünkü ancak savaşı böyle kazanmamızın bir ihtimali olabilirdi. Cümlemi bitirdikten sonra "Bende silahımı almak için kulübeye gidiyorum." dedim ve kafeden çıkıp kulübeme doğru ilerlemeye başladım.
Hermia Aigian Cocteau
Hermia Aigian Cocteau

MesajKonu: Geri: Kronos'a Karşı 11 Melez!   Kronos'a Karşı 11 Melez! Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 4:31 am

Son bir kaç kişi kalmıştı. Belkide katılmamak gerekti. Ama sonra aptal kafam diye düşündüm. bu düşünceyi kafamdan çıkardım.

''Hadi şimdi herkes dinlensin ve hazırlansın yarın erkenden herkes Thalia'nın ağacında olsun '' Lucy döndüm. Biraz tedirgindi. Ayağa kalkıp Yanına gittim. Omzundan tutunca bana baktı gülümsedi. Sonra Adrian'nın kafasını dürtüm. Kalktı. Kafasını sallayarak selam verdi diğerlerine Sonra peşimde geldi kulübeye doğru gittik.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kronos'a Karşı 11 Melez!   Kronos'a Karşı 11 Melez! Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 8:39 am

Tanrıça Athena bize teklifini sunduğunda düşünmeden kabul edenlerden biri bendim. Ama Athena gittikten sonra durum değerlendirmesi yaparken en son konuşanlardan biri oldum. Bunun nedeni ise diğerlerinin nasıl bir tepki vereceğini merak etmemdi.
Melezlerden hiçbiri geri adım atmayınca biraz şaşırdım açıkçası. Benim ne diyeceğim zaten belliydi, ben savaşmak için doğmuştum.
"Benim geri adım atmayacağımı zaten biliyorsunuz." dedim insanlar sırayla son hazırlıklarını yapmak üzere masadan ayrılırken. "Görev bitene, ya da hayatım sona erene kadar kılıcım emrinizde." derken iskambil kartı formundaki kılıcımı işaret ve orta parmaklarım arasında tutuyordum. Toplantı sona erdiğinde ben de bu zorlu görev için son hazırlıklarımı yapmak üzere kulübemin yolunu tuttum.
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Kronos'a Karşı 11 Melez!   Kronos'a Karşı 11 Melez! Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 10:16 am

Kendimi şapşal gibi hissediyordum ama bu oturup ağlamama engel olmuyordu. Çok duygulanmıştım... İçimde bir umut yeşerdi, böyle arkadaşlarım olduğu sürece Kronos asla yönetimi ele geçiremezdi. Biz, kanımızın son damlasına kadar koruduğumuz müddetçe, istemediğimiz kimse kampımızdan içeri adım atamazdı. Biz melezler, cesaretimiz ve sadakatimizle her zaman kendimizi ateşe atıyorduk, bu sefer de Tanrıça Athena'nın ne pahasına olursa olsun savaşa girmesi için elimizden geleni yapacaktık. Tayfun? Bizi aşan bir sorun olduğunu biliyordum ama yine de St. Helens Dağı'na gidecek ve onun kaçmasını engelleyecektik. Nasıl yapacağımızı bilmiyordum ama, bir çaresini bulacaktık.

Aceleyle göz yaşlarımı sildim ve ayağa kalkarak hala kafede olan az sayıdaki arkadaşıma döndüm, "Şimdi kulübelerimize gidip hazırlanalım. Yarın günün ilk ışıklarıyla birlikte pegasuslarımızı alıp yola çıkacağız ve doğruca St. Helens Dağı'na gideceğiz. Zorlu bir yolculuk olacağını biliyorum ama bununla başa çıkabileceğimizden eminim. Şey... yarına kadar hoşçakalın." dedim. Sonra kararlılıkla kafenin çıkışına yöneldim, hazırlanmam ve dinlenmem gerekiyordu, bu gece iyi bir uyku çekmem lazımdı.

*~*~

Şimdi St Helens Dağı'nda başlığı açacağım, orada 40-50 post takılmamızı planlıyorum Cool

Kronos'a Karşı 11 Melez!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kronos'a Karşı 11 Melez! (Melez Kafe'nin devamı)
» Kronos'a Karşı 11 Melez!
» Kronos'a Karşı 11 Melez (Kirke)
» Dev'lere karşı
» Melezler Sirenlere Karşı.