Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kronos'a Karşı 11 Melez!

+9
Athena
Ange Morgan Lamartine
A. Anna Bianca Sentius
Lara Adams
Aleda Beth Hwang
Cassandra Masen
Robert Harris
Rose Denise Harris
Lucianna Fackrell
13 posters
YazarMesaj
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

Kronos'a Karşı 11 Melez! Empty
MesajKonu: Kronos'a Karşı 11 Melez!   Kronos'a Karşı 11 Melez! Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 1:50 am

Merhabalar sayın kulübe liderleri, konseyin başkan yardımcısı olarak bu başlığı açıyorum.

Kurgumuz: Tanrıça Athena, Tanrılar-Titanlar Savaşı'ndan çekilir ve bunun üzerine kendini büyük bir boşlukta hisseden Lucy, annesinin karşı çıkacağını bile bile tüm kulübelere melez konseyinin Büyük Ev'de toplanacağı haberini iletir. Diğer melezlerin çoğu da olay karşısında sessiz kalmazlar, Tanrıça'yı ikna etmek için bir heyet oluşturmaya karar verirler. Lakin Bilgelik Tanrıçası'nı ikna etmek o kadar kolay değildir, heyet üyesi 11 kişiyi zorlu -hatta imkansız- bir görev beklemektedir...

Konseye Katılacaklar: Tüm kulübe liderlerini bekliyorum, liderleri pasif olan kulübeleri temsilen en kıdemli üye katılabilir. Konuşmalarınız sırasında kurgunun dışına çıkmamanızı rica ediyorum.

Kurguya Katılacaklar: Lucy-Amanda-Anna-Lia-Jess-Ange-Adrian-Mia-Selly-Sere-Leo. (Liderler kendi kulübelerinden üyeleri heyete dahil etmeyi unutmasın Wink)

*Zeus kulübe lideri yerine Leonard konseye katılacak
*Hades, Hephaistos ve Dionysos kulübelerinin de lider olmayan üyeleri konseye gelebilirler.

Boğazımı temizledim ve söyleyeceklerimi tekrar aklımdan geçirdim. Tamam, hazırdım. Tüm liderler geldiğinde toplantıyı başlatacaktım. Bir terslik çıkmaması için de Zeus'a dua ediyordum, onun iyiliğini düşünürken Tanrı Zeus'un bana bir kötülük yapacağını da pek sanmıyordum doğrusu... Kapı açıldı ve liderler yavaş yavaş gelmeye başladı.

(Sıra önemli değil, online olan yazsın. Konsey toplantısını bugün içinde bitireceğim.)
Rose Denise Harris
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Rose Denise Harris

MesajKonu: Geri: Kronos'a Karşı 11 Melez!   Kronos'a Karşı 11 Melez! Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 2:20 am

Lucy'den aldığım çağrı üzerine aceleyle Büyük Ev'in yolunu tuttum. Gittiğimde içeride henüz sadece birkaç lider vardı. Sandalyeme otururken yapacağım şeyin ne gibi sonuçlar doğurabileceğini düşünmekteydim... Yine de, o cümleyi söyledim.

"Madem bir heyet oluşturulacak, Poseidon kulübesini temsilen kardeşim Cornelia'nın size katılmasını istiyorum."

Ne kadar kötü olabilirdi ki? Sadece Tanrıça'ya bir şey soracaklardı. En fazla bulaşık cezası alırdı, ben de ona yardımcı olurdum... Hem, başarırlarsa ve Tanrıça savaşa girmeyi kabul ederse, verdiğim bu karardan korkunç mutluluk duyacaktım!
Robert Harris
Hades'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Hades'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Robert Harris

MesajKonu: Geri: Kronos'a Karşı 11 Melez!   Kronos'a Karşı 11 Melez! Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 2:46 am

Tüm liderler yavaş yavaş konsey salonuna gelmeye başlamıştı. Yeterince kişinin toplandığına kanaat getirdikten sonra, ben de artık kararımızı söylemenin vaktinin geldiğini düşündüm.

"Kulübe liderimiz kampta olmadığı için onun yerine konseye ben katıldım. Hades kulübesi olarak hiçbirimiz heyete katılmayacağız, babamızın katılmadığı bir savaş için çaba sarf edecek değiliz." dedim.

Rose'un ölümcül bakışlarına aldırmadan kollarımı birleştirip arkama yaslandım, zaten Tanrı Poseidon'un savaşa katılmamasına rağmen kızlarının böyle seferber olması bana saçma geliyordu. Heyecanla diğer liderlerin konuşmalarını beklemeye başladım, benim gibi düşünen başka kimse çıkacak mı merak ediyordum.
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

MesajKonu: Geri: Kronos'a Karşı 11 Melez!   Kronos'a Karşı 11 Melez! Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 2:52 am

Geldiğimde oturdum ve diğerlerinin gelmesini bekledim. Rose ve Robyn'in yaptığı açıklamadan sonra (Robyn'e öfkelendiğim kısmı atlarsak) konuşmaya karar verdim.

-Persephone her ne kadar savaşa katılamayacak olsa da biz Persephone kulübesini temsilen heyete katılacağım.

dedim. Keşke yaz olsaydı o zaman annem istediği gibi yeryüzünde dolaşabilirdi. Ne yazık ki o yer altında kalmak zorundaydı. Ama onun savaşa katılmayacak olması benim ya da kulübemin savaş için bir şeyler yapmasına engel değildi. Hades'in yanında olmasaydı neler olacağını merak ettim. Üstelik yapacağımız tek şey (her ne kadar zor olsa da) bilgelik Tanrıçası'nı ikna etmeye çalışacakmaktı, ölümcül bir canavarı alt etmek değil.
http://camelot.hareketforum.org/
Aleda Beth Hwang
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Aleda Beth Hwang

MesajKonu: Geri: Kronos'a Karşı 11 Melez!   Kronos'a Karşı 11 Melez! Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 2:56 am

Öğle arasında biraz tembellik yapmak için kulübeme gitmiştim. Tam resimleri bol olan bir mitoloji kitabımı elime aldım ki kulübemin kapısı bir kez tıkladıldı. Küfürler savurarak kağıya yöneldim. Kapıyı açtığımda kimse yoktu ama kağıda bir not vardı. Notta bütün liderlerin acilen Melez Konsey'ine çağırıldığı yazıyordu. Üstüme pembe hırkamı geçirip Büyük Ev'e yöneldim. Büyük olasılıkla, hatta kesinlikle şu yeni Tanrılar-Titanlar savaşı tartışılacaktı. Bazı talihsiz melezlere de görev verilecekti. Bizim kulübemizden bu konuyla ilgili konuşan hiç olmamıştı. Yani kimse katılmayacaktı ama yine de konuşulanları duysaydım hiç fena olmazdı.

Kapıyı elimde olmadan büyük bir gümbürtüyle açtım. Herkes bana bakıyordu. Özür dilercesine gülümsedim ve yerime oturdum. Herkes kulübesinden birileri hakkında konuşuyordu. Korkmadığımı söylememek elde değildi. Tanrılar arasında çıkan anlaşmazlıkta kendi adıma tarafsız kalmıştım. Benim için nasıl olursa olurdu çünkü. Ama Titanlar işin içindeyse her zaman Tanrılardan yanayım. O ara sıra bana gelmişti..

"Üzgünüm arkadaşlar, Hermes çocuklarından hiç biri bana bir şey demedi. Buda bizden size hayır gelmez demek... Öhüm, yani katılan herkese başarılar dilerim. Ay yani şey... Aman ya, siz benim ne demek istediğimi biliyorsunuz. Yardıma ihtiyacınız varsa bir her zaman buradayız. Tanrılar sizinle olsun."

Sesimi zamanında kestiğimi umuyordum. Utançla sandalyeme gömüldüm ve diğer konuşmaları dinlemeye koyuldum.
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

MesajKonu: Geri: Kronos'a Karşı 11 Melez!   Kronos'a Karşı 11 Melez! Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 3:14 am

Kulübemde makyaj yapıyordum.O sırada kitabımın arasında duran küçük bir kağıt parçasını farkettim.makyaj malzemelerini bıraktım ve aynadan kitaba baktım.Arkamı dönüp kitabı aldım ve kağıt parçasına uzandım.Kağıddı okumaya başladım.''Büyük evde toplantı yapılacaktır sizide bekleriz.'' Diyordu.Arkama döndüm ve kağıdı çöpe attım.Kendi kendime mırıldandım.

''Ah! Doğru,tamamen unutmuşum!''

Dedim.Ve hızla üstümü giyindim.Makyajımı silip daha hafif bir makyaj yaptım.Hızla kulübemden çıktım ve koşarak Büyük Ev'e gittim.İçeriye girdiğimde etrafa baktım.Bir çok melez gelmişti.Direk tanıdığım melezlerin olduğu yere yöneldim.Çantamı masaya atıp bir sandalyeye oturdum.

''Geç kaldığım için üzgünüm!''

Dedim.Ve konuştuklarını dinlemeye başladım.
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: Kronos'a Karşı 11 Melez!   Kronos'a Karşı 11 Melez! Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 3:17 am

Kulübede otururken Melez Konseyi'nin toplanacağını öğrendim ve hemen kulübeden çıktım.Konseye vardığımda bir kaç kişi oradaydı.Herkes gelice oturup konuyu konuştuk.Rose,Robyn,Jess ve Aleda'nın konuşmasından sonra sıra bana geldi.

"Annem her ne kadar bu olaydan uzak durmamızı istese de,ben,Selly ve Amanda heyete katılacağız."
dedim ve arkama yaslandım.
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Kronos'a Karşı 11 Melez!   Kronos'a Karşı 11 Melez! Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 3:19 am

Anna'nın sözleri üzerine başımı salladım ve düşünceli düşünceli bir süre bekledim. Tanrıça Athena benim annemdi ve aramızdan en çok kendi çocuklarını dinlerdi. En azından ben öyle düşünüyordum.

"Tahmin edeceğiniz gibi ben de heyette olacağım ve kardeşim Serena'yı da yanıma alacağım." dedim. Sonra ekledim, "Ee liderler, katılmasını önerdiğiniz başka kimler var?" Heyetin kalabalık olmasının işimize gelebileceğini düşünüyordum.
Ange Morgan Lamartine
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Denetleyicisi
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: Kronos'a Karşı 11 Melez!   Kronos'a Karşı 11 Melez! Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 5:27 am

Uyku bastırmışken yatağıma uzandım ve bugün yaptıklarımı gözden geçirmeye başladım.Ve yatağa yatmamla fırlamam bir oldu.Konsey dedim kendi kendime.Konsey vardı bugün!Hemen toparlanıp büyük eve doğru koşturdum ve içeri girdiğimde nefes nefeseydim ve sadece Lucy'in son sözlerine yetişebildim.

"Ee liderler, katılmasını önerdiğiniz başka kimler var?"

Yerime geçip oturdum ve nefesimi kontrol altına aldıktan sonra devam ettim.

''Geç kaldım.Çok pardon.Apollon kulübesini temsilen ben katılacağım.'' dedim ve arkama yaslandım.

En son Ange Spike Russo tarafından Cuma Ekim 29, 2010 6:47 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
http://yadigarlarrpg.yetkin-forum.com/forum.htm
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

MesajKonu: Geri: Kronos'a Karşı 11 Melez!   Kronos'a Karşı 11 Melez! Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 6:21 am

(Ange mesajını editle, maceraya katılacak kişi sensin!)
http://olimpos.my-rpg.com
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Kronos'a Karşı 11 Melez!   Kronos'a Karşı 11 Melez! Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 6:34 am

(Birisi beni de önersin! Tabii Mitchie pek online olmadığı için katılamıyor ama...Mitchie sana sesleniyorum,açarsan mutlaka beni önerr!)
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: Kronos'a Karşı 11 Melez!   Kronos'a Karşı 11 Melez! Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 6:49 am

(Upss...Hemen editliyorum Tanrıçam! Smile )
http://yadigarlarrpg.yetkin-forum.com/forum.htm
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Kronos'a Karşı 11 Melez!   Kronos'a Karşı 11 Melez! Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 6:54 am

Yatağımdan kalkmış gerinirken Pacely beni uyandırmaya çalışıyordu.Ne olduğunu sorduğum zaman bana konsey olduğunu söyledi.Doğru bugün konsey vardı!Kalkar kalkmaz giyindim ve kulübemden ayrılarak Büyük Ev'e doğru koştum.

Büyük Ev'e vardığımda geç kaldığımı anlamam için zekaya gerek yoktu.Özür dileyerek yerime geçtim ve diğerlerinden ne konuşulduğuna dair bilgi aldım.Sıra bana gelmişti.Tedirgindim çünkü ben zaten tanrıların tarafındaydım.Ama bu iş için fazla meşguldum.

-Ben ve kulübem zaten tanrıların tarafındadır.Ama bu heyete katılmak için fazla meşgulüz.Kimseyi öneremeyeceğim gibi ben de katılamayacağım.Üzgünüm.
http://www.platis.forummum.net
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Kronos'a Karşı 11 Melez!   Kronos'a Karşı 11 Melez! Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 6:58 am

(Hermia ve Leonard da yazarsa konsey kapanacak)
http://olimpos.my-rpg.com
Leonard L. Carter
Zeus'un Çocuğu/Kılıç Eğitmeni
Zeus'un Çocuğu/Kılıç Eğitmeni
Leonard L. Carter

MesajKonu: Geri: Kronos'a Karşı 11 Melez!   Kronos'a Karşı 11 Melez! Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 7:11 am

Göz kapaklarım yavaşça açıldı. Uyanmıştım ama hala uykuluydum. Tekrar uzanıp uyumak istiyordum ama konseye gitmem gerekiyordu. Jenn çok hastaydı. Yatağından bile kalkamıyordu. Onu sinirlendirdiğimde bana şimşekde çarptıramıyordu bu yönden hastalanması iyiydi. Hemen giyindim ve kulübemden çıktım. Büyük evin yolunu tuttum.

Büyük Ev'e vardığımda hemen içeri girdim. Özür dileyerek Sere'den uzak bir yere oturdum. Yaınına oturursam Athena beni parçalara ayırırdı. Diğerlerinden ne konuşulduğuna dair bilgi aldım.Sıra bana gelmişti.

- Jenn hasta biliyorsunuz yerine ben geldim. Neyse. Biz tabiiki de tanrıların tarafındayız. Aynı zamanda bende bu heyette yer almak istiyorum.
dedim ve tekrar oturdum.
Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Kronos'a Karşı 11 Melez!   Kronos'a Karşı 11 Melez! Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 7:40 am

Tanrıçam;Demeter kulübesi yazmayacak mı?
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Kronos'a Karşı 11 Melez!   Kronos'a Karşı 11 Melez! Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 7:46 am

(Maya üzgünüm ama rp partner başlığında katılacaklar önceden belirlendi, ilk postta yazdıklarım göreve dahil olacak. Demeter kulübesinin yazmasına gerek yok çünkü iki üyesi de katılmıyor.)
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kronos'a Karşı 11 Melez!   Kronos'a Karşı 11 Melez! Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 7:47 am

Kulübemde oturmuş arenada kirlenmiş olan kılıcımın temizliğiyle ilgileniyordum. Birden kapının çalmasıyla irkildim. Tüm kulübe buradaydı zaten, bu saatte kim gelmiş olabilirdi? Kapıya baktım, tanımadığım bir melez eşikte duruyordu.
"Melez Konseyi başladı, Mia'nın hemen gitmesi gerekiyor, geç bile kaldı." dedi kız heyecanla.
"Tamam, şimdi söylerim ona." deyip Mia'ya haber vermeye gittim. Salonda yoktu, odasında da bulamadım onu. Konseye Ares kulübesini temsilen birisinin gitmesi gerekiyordu, bu nedenle hızlıca kulübeden çıkıp Büyük Ev'e doğru yürümeye başladım.
"Özür dilerim arkadaşlar, geç kaldım. Mia'yı bulamadım hiçbir yerde. Ares kulübesini temsilen ben katılacağım konseye." dedim tüm kulübe liderlerinin oturduğu masada yerimi alırken. "Ben ve Mia, Ares kulübesi adına heyete katılacağız." diye devam ettim.
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Kronos'a Karşı 11 Melez!   Kronos'a Karşı 11 Melez! Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 7:55 am

Bu kadar kişinin heyeti oluşturmak için yeterli olacağını düşündüm ve ayağa kalkarak konuşmaya başladım... "Tamam o zaman arkadaşlar, heyet üyelerimiz; Zeus kulübesinden Leonard, Poseidon kulübesinden Cornelia, Athena kulübesinden ben ve kardeşim Serena, Ares kulübesinden Hermia ve Adrian, Afrodit kulübesinden Annalynne, Selly ve Amanda, Persephone kulübesinden Jessica ve Apollon kulübesinden Ange. Yani toplamda 11 kişiyiz, sanırım Tanrıça Athena'nın karşısına çıkmak için yeterli."

Bir süre salonda mırıldanmalar hakim oldu, boğazımı temizleyerek tekrar sessizliği sağladıktan sonra tek tek masada oturanların yüzlerine bakarak "Konsey toplantımız burada sona ermiştir, katılan herkese teşekkür ederim. Şimdi, tüm heyet üyelerini 1 saat içinde Melez Kafe'ye bekliyorum." dedim ve odanın çıkış kapısına yöneldim.

(Gerçekten katılan herkese teşekkürler Smile)
Hermia Aigian Cocteau
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Hermia Aigian Cocteau

MesajKonu: Geri: Kronos'a Karşı 11 Melez!   Kronos'a Karşı 11 Melez! Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 12:20 am

( Özür dilerim dün açmadım açtım ama haberim yoktu)

Kronos'a Karşı 11 Melez!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kronos'a Karşı 11 Melez! (Melez Kafe'nin devamı)
» Kronos'a Karşı 11 Melez!
» Kronos'a Karşı 11 Melez (Kirke)
» Dev'lere karşı
» Melezler Sirenlere Karşı.