Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Aranıyor! Elma Hırsızları Bulundu!

2 posters
YazarMesaj
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

Aranıyor! Elma Hırsızları Bulundu! Empty
MesajKonu: Aranıyor! Elma Hırsızları Bulundu!   Aranıyor! Elma Hırsızları Bulundu! Icon_minitimeÇarş. Ocak 05, 2011 12:53 am

Elma seven kardeşime ilk deneyimi olsun diye hırsızlığı öğretecektim. Ben de acemiydim bu işlerde ama bilgi verip tarlalarda elma çalmasını öğretecektim. Yakalanmamayı da öğretecektim ona. Tarlalara geldiğimizde söze başladım "Bak dostum, biz hırsızların püf noktası hız, cesaret ve korkusuzluktur. Bunlar her Hephaistos Çocuğunda olan özellikler ama bunların yanı sıra inkar ve yalanı da bilmelisin. Aksi taktirde işin çok zor söyleyeyim." dedim ve ardından elimi cebime götürüyor gibi yapıp bir elma alıp cebime attım. Kardeşim "Cebinde ne var?" dedi. Cebimden elmayı çıkarınca "Sihirbaz mısın?" dedi. Gülersem yakalanırdık "Hayır. Hız önemli dedim sana. Cebime atar gibi yapıp elma kapıp cebime attım." dedim. Ardından kendiside 2-3 kere bunu tekrarladı. "Bak. Artık daha zor şeyler çalıp kaçacağız. Karpuz, kavun ve kavakları çalıp kulübede muhteşem bir meyve salatası yapacağız. Bunlar ağır oldukları kadar köklerinden çıkarılırken çok ses çıkarırlar. Bu yüzden sessiz olup yakalanmamaya özen göstereceksin. Yakalanırsak işimiz kötü. Bulaşık yıkayabiliriz." dedim. Kendisi ile kavun ve karpuzların olduğu yere yavaş ama biraz hızlı adımlar ile gitmeye başladık.
Perseus Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Perseus Carter

MesajKonu: Geri: Aranıyor! Elma Hırsızları Bulundu!   Aranıyor! Elma Hırsızları Bulundu! Icon_minitimeÇarş. Ocak 05, 2011 1:04 am

Belli etmiyordum ama bayaa bi tırsmıştım.Burayı nasıl bir canavar koruyordu acaba.Ben bunları düşünürken Alex beni dürttü ve sessiz olmamı işaret edip karşıdaki kavun ve karpuzları gösterdi.Tarlaları bitişikti.Çok kolay olacağa benziyordu.Ben ne yapacağız şimdi dercesine bir işaret yaptım.Alex anlamış olacak ki sen sağa,ben sola gideceğim dercesine parmağıyla önce kendini sonra sol tarafı gösterdi.Haydi gidelim dercesine elini salladı.Yavaş yavaş ilerliyorduk belli bir süre birlikti yürüdük.Bahçelere yaklaşınca o sola gitti ben sağa.Ondan uzaklaştıkça daha çok korkmaya başlamıştım.Sonra elime baktım babamın bana verdiği özel yüzükler parmaklarımdaydı.Birşey olursa onları kullanırdım.Karpuzlara yöneldim.Elimi karpuzun etrafına sardım.Bunlar gerçektende büyüktü ve ağır oldukları her hallerinden belliydi.Yavaşça karpuzu kökünden ayırmaya başladım ama olmuyordu çok zordu bunları çıkarmak.Sonra bir kuvvet çektim karpuzu ama çok ses çıkmıştı.O sessizlikte böyle bir sesin gürültü gibi çıkması doğaldı ama bu ses fazla uzaklaşamazdı bence.O kadar da kuvvetli değildi.Kendimi yatıştırıp bir tane daha karpuz koparmaya başladım.Tamamdır olmuştu iki tane karpuz koparmıştım zaten daha fazlasını taşıyamazdım.Karpuzları yüklenip yürümeye başladım.
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

MesajKonu: Geri: Aranıyor! Elma Hırsızları Bulundu!   Aranıyor! Elma Hırsızları Bulundu! Icon_minitimeÇarş. Ocak 05, 2011 1:12 am

"Perseus!!! Kardeşim!! Kaçç!" dedim bağırarak. Avazım çıktığı kadar bağırdıktan sonra koşmaya başladım. Arkamdan bekçiler kovalıyordu beni. Ya da öyle birşeydi ama ben onlara korkudan bakamıyordum ve koşarak "Perseus!" diye bağırıyordum. Kurtulamazsa çok kötü şeyler olacağı kesindi. O da bana "Alex!" diye bağırıyordu. Sonunda ortamızda buluştuk. Onu da birkaç bekçi kovalıyordu. Bütün gücümüzle koşsak da bekçiler bizden hızlı gözüküyorlardı. Eğer birimizi tutarlarsa çok kötü sonuçları olurdu. Bir zincirin bir halkası koparsa tek başına bir işe yaramazdı. Arkama yaklaşan bekçiye doğru dönüp cebimdeki elmayı ayaklığına attıktan sonra yere düştü. Ben ise önüme döndüm. Perseus yoktu sağda ve solda. Bekçiler de gitmişti. Birden etrafımı bekçiler sardı. Kılıcımı çekecek bir durum yoktu. Yaralayacak bir durumda yoktu ama tehlikede idik. Perseus'u 4-5 kişi zor zaptediyordu. Geri kalan 6-7 kişi bana doğru koştu. İster istemez yakalandım. Perseus bana kaş göz hareketi yapıyordu. Anlamamıştım ben.
Perseus Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Perseus Carter

MesajKonu: Geri: Aranıyor! Elma Hırsızları Bulundu!   Aranıyor! Elma Hırsızları Bulundu! Icon_minitimeÇarş. Ocak 05, 2011 1:33 am

Şimdi ne yapacaktık.Yakalanmıştık.Etrafımızda sarılmıştı.Alex ile bir iletişim kurabilsem''kılıcını çıkar ve üstlerine koşalım büyük ihtimalle çekilirler'' diyecektim ama o benim kaş göz hareketlerimden bir şey anlamıyordu.2 tane bekçi ellerimi tutmuştu.Geri kalanlar ise etrafımda yürüyorlardı.Bizi zorla bir yere götürmeye çalışıyor gibiydiler.Panik yaptım daha burada yeniydim ve böyle bir halde yakalanamazdım.Çok kötü bir başlangıç olurdu.Bir anda panikledim ve kılıcım keşke açılsaydı diye geçirdim içimden.Mesaj yanlış gitmiş olacakki bir anda kocaman kılıcım elimde belirmişti.Bunu yapmak istememiştim ama iş işten geçmişti.Ellerimi tutan 2 bekçi kılıcın açılmasıyla etrafa uçmuşlardı.Sonra panikledim ve bir anda filmlerde gördüğüm gibi kılıcımı 360 derece döndüre döndüre etrafımdaki bekçilere "uzaklaşın!" dedim.Kızmış gibi görünüyorlardı.Kılıcımı bekçilere doğru tutarak Alex'e doğru yürüdüm kılıcım mızrak gibi uzun 2 elle tutulan bir kılıçtı.Bekçiler Alex'ide bıraktı.''Şimdi ne yapıyoruz?'' diye sordum Alex'e
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

MesajKonu: Geri: Aranıyor! Elma Hırsızları Bulundu!   Aranıyor! Elma Hırsızları Bulundu! Icon_minitimeÇarş. Ocak 05, 2011 1:44 am

"Kulübeye gidelim." ve kılıcımı çektikten sonra ikimizi de kaplayan bir alev kalkanı belirdi. Ayağımda alevden ayaklıklar oluştu. Bunu Perseus'a da yaptıktan sonra "Koş da neler olacak gör!" dedim. İkimizde koşmaya başladık. Bu mükemmel hızı görünce şaşırmışa benziyordu. "Bunu nasıl yaptın?" diye sordu. Ben de "Meslek sırrı kardeşim. Öğrenirsin sende bu kadar maceradan sonra." dedim. Hızla kulübemizin içine girdik.

[color=brown]
Rp Bitmiştir...[
/color]

Aranıyor! Elma Hırsızları Bulundu!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zeus'un Hırsızları. [73/1]
» Zeus'un Hırsızları. [73/2]
» Zeus'un Hırsızları [73/3]
» Elma ve çilek topluyoruz
» Altın Elma ve Ladon (59. Görev) [1]