Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kulübe Temizliği ~ Denetleme 8

YazarMesaj
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

Kulübe Temizliği ~ Denetleme 8 Empty
MesajKonu: Kulübe Temizliği ~ Denetleme 8   Kulübe Temizliği ~ Denetleme 8 Icon_minitimeSalı Ocak 04, 2011 7:36 am

Bugün kulübede temizlik olduğunu bildiğim için her ne kadar kulübeye uğramak istemesem de başka şansım yoktu. Derin bir iç çekişle yavaş yavaş kulübeme doğru yürümeye başladım ve 'Umarım temizliğe başlamışlardır.' diye düşündüm. Ama kulübeme girer girmez büyük bir hayal kırıklığıyla birlikte umutlarım yok oldu. Çünkü ne kulübede bir kişi vardı, ne de bir temizlik izi... Aksine oldukça kirli görünüyordu.
Sonra aklıma tekrar umutlarımın canlanmasını sağlayan bir şey geldi. Belki de denetleme iptal olmuştu ya da onun gibi bir şey işte... Tam bu teorimin doğru olduğunu düşünerek gülümsüyordum ki panoya iliştirilmiş, o küçük beyaz kağıt parçasını fark ettim. İyi bir şey olmasını dileyerek okumak için yanına gittim.

Canım Kardeşim Summer,
Biliyorum, şimdi bunu okuyunca çok sinirleneceksin, öfkeden deliye döneceksin. Ama bu benim elimde olan bir şey değildi. Her neyse, zaten artık çok geç...
Üzülerek söylüyorum ki bu denetlemede sorumluluğu tek başına üstlenmek zorundasın. Kardeşlerimizden bazılarının babalarının yanında olduğunu zaten biliyorsun. Ben senin yanında olmayı çok isterdim ancak muhtemelen şu anda birçok farklı canavarla mücadele ediyor olacağım. Bu yüzden bu denetlemenin sorumluluğunu tek başına alman gerek, kardeşim. Tekrar özür dilerim.
Sevgilerle, Lucy.

İlk önce bunun bir şaka olduğunu ve kardeşlerimin saklandıkları yerden çıkıp bana "Şakaaa !" diye bağırıp gülüşeceklerini umdum ama beklememe rağmen böyle bir şey olmadı. Sanırım artık bunu kabullensem iyi olacaktı. Hem fazla zamanım da kalmamıştı, hemen işe koyulmazsam yetiştiremeyebilirdim. İlk defa kendimi sorumluluk almış bir yetişkin gibi hissetmiştim. Derin bir of çektim ve işe başladım.
İlk önce ortalığı biraz toparlayarak çekidüzen verdim. Daha sonra kardeşlerimin kirli kıyafetlerini toplayıp çamaşır makinesine attım. Ancak henüz çamaşır makinesiyle işim bitmemişti. Daha çarşaflar ve perdeler vardı. Bu da en az iki kere daha çamaşır makinesine ihtiyacım olacağını gösteriyordu.
Kirli çamaşırlar yıkanırken bir toz bezi aldım ve dolapları, masaları, rafları vb. silmeye başladım. Büyük bir çabadan sonra -Ne de olsa kulübede bir sürü kardeşim ve onların eşyaları vardı.- toz alma işini bitirdim. Normalde olsa kendimi zafer kazanmış sayardım ama daha işin yarısı bile bitmemişti. Bu yüzden vakit kaybetmeden süpürgeyi kaptığım gibi yerleri süpürmeye başladım. Yerleri süpürmek toz almaktan daha kolaydı ve daha az zamanımı almıştı.
Bu arada kıyafetler yıkanmıştı. Bu yüzden onları kurumaları için astıktan sonra tek tek çarşafları çıkarttım ve onları da makineye attım. Biraz bunalmıştım. Bu yüzden işime ancak yüzüme birkaç kere su çarptıktan sonra devam edebildim.
Şimdi sıra camları ve duvar kağıtlarını silmekteydi. Ama önce perdeleri indirmeliydim. Perde işini hallettikten sonra tekrar temiz bir bez bezi kaptım. Tüm duvar kağıtlarını ve camları özenle sildim. Bu sırada çarşaflar da yıkanmıştı. Onları da çıkardım ve bu sefer de perdeleri çamaşır makinesine tıkarak makineyi bugünlük son bir kez çalıştırdım. Çarşafları asarken kıyafetlerin kuruduğunun farkına vardım ve hemen ütü masasını kapıp ütü yapmaya başladım. Ütüyü sevmeseydim bu iş bana bir eziyet gibi gelebilirdi ama neyse ki ütüden o kadar da nefret etmiyordum. Kıyafetleri ütüledikten sonra çarşafları çıkarıp onların yerine yıkanan ve tertemiz hale gelen perdeleri de kurumaya astım. Çarşafları da bir güzel ütüledim ve sakin olmaya çalıştım. Çok az işim kalmıştı. Son olarak da perdeleri -biraz zor olsa da- ütülemeyi başardım. Tamam, artık sadece bunları yerlerine yerleştirmek kalmıştı.
İlk olarak kıyafetleri katladım ve doğru dolap olduklarını umarak dolaplara yerleştirdim. Daha sonra ise mis kokulu çarşafları yataklara serdim. Perdeleri asarken o kadar yorulmuştum ki az kalsın düşüyordum. Neyse ki son anda dengemi toplayabildim.
Ortalığı son bir kez daha elden geçirdim ve odaya şöyle bir göz atıp "Vay be, bende ne cevherler varmış !" dedim sesli bir şekilde. Gerçekten uğraştığıma değmişti. Acaba kardeşlerim bu güzel sürprize ne diyeceklerdi ? Artık onlar da bana güzel bir sürpriz yaparlardı herhalde. Ama zaten yapmasalar da önemi yoktu. Sonuçta onlar benim kardeşimdi ve her ne olursa olsun onları çok seviyordum.

http://supernaturalrpg.yetkin-forum.com/

Kulübe Temizliği ~ Denetleme 8
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kulübe Temizliği - Denetleme #10
» Kulübe Temizliği (5. Denetleme)
» Kulübe Temizliği ~ Denetleme 11
» Kulübe Temizliği*Denetleme 14
» Kulübe Temizliği ~ Denetleme 12