Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kaçak Eğlence

4 posters
YazarMesaj
A. Raina Lindgren
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
A. Raina Lindgren

Kaçak Eğlence Empty
MesajKonu: Kaçak Eğlence   Kaçak Eğlence Icon_minitimePtsi Ocak 03, 2011 7:16 am

Spoiler:

Bugün anlaştığımız gibi, kamptan kaçıp Manhattan'da eğlenmeye gidecektik. Aslında önce bir-kaç kişi amaçlı bir plandı ama yayıldıkça yayıldı insanlara ve en kötü 5 kişilik bir grup olmuştuk. Biraz endişelenmiştim çünkü kalabalık bir grup olarak Manhattan'a kaçmak zor olacaktı.

Sabah yatağımdan kalktığım gibi aynanın karşısına geçtim ve görünüşüme çeki-düzen vererek işlerime başladım. Üstüme bol ve sportif tarzda birşeyler geçirdikten sonra diğer kardeşlerimi binbir türlü işkence ile uyandırdım ve etrafı topladıktan sonra hala ayakta uyuyan kardeşlerime hoşçakal deyip evden gayet rahat ve hızlı bir biçimde çıktım. Bilerek hiçbirşey olmamış havalarındaydım. Eğer anlarlarsa onlarda gelmek isteyebilirdiler ki biz zaten çok kişi olmuştuk. Kulübeden çıktıktan sonra hızlı adımlarla Melez Kafe'ye girdim ve etrafa bakınmaya başladım. Anlaşılan erkenciydim yine. Kendime bi sandalye çektim ve kollarımı göğsümde birleştirerek birilerinin gelmesini beklemeye koyuldum. İçeriye Yon, Tif ve Claire girdiğinde ayağa kalktım ve gülümsedim. Aslında hayal kırıklığına uğramıştım biraz. Daha büyük bir kalabalık bekliyordum ben. "Eee bu kadar mıyız?" diye sordum meraklı meraklı. Birbirimize bakışıp kafa salladıktan sonra işgal ettiğim masanın etrafında toplanıp plan yapmaya başladık. Dışarıdakilerin bizi duyamayacağı kadar kısık bir sesle konuşarak "Bakın şimdi, ilk olarak pegasuslarımızla Manhattan'a gideceğiz. Buraya kadar tamam. Peki Manhattan'da nerelere gidebiliriz?" dedim meraklı bakışlarla.
Edward J. F. Newgate
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Edward J. F. Newgate

Kaçak Eğlence Empty
MesajKonu: Geri: Kaçak Eğlence   Kaçak Eğlence Icon_minitimePtsi Ocak 03, 2011 7:48 am

İçeri Tiff ve Claire ile beraber girdim.. İlk defa buraya gelmiştim.. Burası soğuk havanın yanında insanın içini ısıtıyor.. Resmen uyuyasınız geliyordu.. Tabii Manhattan'a uyuyarak gidemeyeceğim için hemen bir kahve istedim.. Hep beraber tek başına oturan Step'in yanına yerleştik.. Bize "Eee bu kadar mıyız?" diye sordu.. Claire ''eminim biz gidene kadar daha bir kaç kişi gelir..'' dedi.. Ben ve Tiff'te kafamızla onayladık.. Nasıl gideceğimizi fısıldayarak tartışıyorduk ki Step "Bakın şimdi, ilk olarak pegasuslarımızla Manhattan'a gideceğiz. Buraya kadar tamam. Peki Manhattan'da nerelere gidebiliriz?" İşte Manhattan kısmı benimdi.. Pegasuslarla gitmek ayrı bir zevkti tabii ki.. Bunu tartışırken bir şey söylemeye karar verdim.. Aslında daha sonra kendi başıma yapmayı planladığım şeyi.. '' Titan Tanrı Kronos'tan kalma kolyeyi araştırıyordum geçenlerde..'' dedim.. Ve herkesin ilgisini çekmeye başardığımda devam ettim.. ''En son yenilgilerinden sonra bu kolye kaybolmuş.. Titan'ın gücünü aldığı bir kaç şeyden biri'' Tiff ''ne yani onu bulabileceğini mi düşünüyorsun eminim harika bir şeydir ama lanetlidir o'' dedi.. ''Ama onu bulmak çok zevkli olacak eminim başında Tartarustan gelen bir çok canavar nöbet bekliyordur diye ekledim..
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

Kaçak Eğlence Empty
MesajKonu: Geri: Kaçak Eğlence   Kaçak Eğlence Icon_minitimePtsi Ocak 03, 2011 10:46 am

Masaya oturmuştuk. Şimdilik az kişiydik. Ama bu sayının artacağını biliyorduk. Manhattan'a pegasuslarımızla gidecektik. Ama benim pegasusum yoktu. Bu yüzdende ben Tiff'in arkasına binmeye karar verddim. Peki Manhattan da ne yapacaktık? Yon bu soruyu çok güzel bir şekilde cevaplamıştı. Titan Tanrı Kronos'tan kalma kolyeyi arayacaktık. O kolye için herkes her şeyini verebilirdi. Ama Tiff'inde dediği gibi o kolye büyük bir ihtimalle lanetliydi. Tamam bu fikir çok güzeldi ama Yon " Tartarustan gelen bir çok canavar nöbet bekliyordur " diyince aklıma kuşku düştü.

Canavarlar. Gittiğim bir yerdede olmazlarsa olmazlardı zaten. Herkes bu fikri çok beğenip kabul edince bana da mecbur kabul etmek düştü. Yüzüm asık bir şekilde
" Tamam " dedim. Step, beni iyicene ikna edebilmek için " Kolyeyi düşün " dedi. En can alıcı noktadan vurmuştu. Nerden gireceğini çok iyi biliyordu. Şöyle bir kolyeyi düşündüm. Artık yüzüm gülüyordu. Bir an önce Manhattan'a gitmek istiyordum artık. Melez kafeden çıkmak için ayaklandık.
Tiffany Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Tiffany Trully

Kaçak Eğlence Empty
MesajKonu: Geri: Kaçak Eğlence   Kaçak Eğlence Icon_minitimeSalı Ocak 04, 2011 5:00 am

Manhattan'a kolye aramaya gidiyorduk. Bu normal bir kolye değildi. Birincisi aşırı güçlüydü. En azından öyle düşünüyorduk. İkincisi bizi bekleyen bir sürü canavar vardı. Biliyorum canavarlarla savaşmak için can atmam çok saçmaydı ama çok eğleniyordum. Bugüne kadar bir sürü canavarlarla savaşmıştık ve hepsinde ayrı bir zevk almıştım. Her şey kararlaştırıldığında masadan kalktık ve çıkışa doğru yöneldik. Pegasus Ahırlarına gidecektik. Melez Kafe'den çıktık ve ahırlara doğru yürümeye başladık. Aynı zamanda sessizce yaşayacağımız maceralardan konuşuyorduk. Kimsenin bizi duymasını istemiyorduk. Uzun bir süre daha yürüdükten sonra Elena'nın sesini duyar gibi oldum. Arkamı dönüp baktığımda Elena'nın bize doğru gelip "Beni bekleyin." diye bağırdığını gördüm. Arkadaşlarımda arkasına baktılar ve hepimiz durduk. Elena'nın yanımıza gelmesini bekledik. Elena yanımıza nefes nefese geldi ve "Oh! Sonunda yetiştim." dedi. Güldüm ve koluna girdim. "Tam zamanında." dedim. Claire, "Şimdi gidebiliriz." dedi ve tekrar pegasus ahırlarına doğru yürümeye başladık. Beş kişi olmuştuk. Bence bu ideal bir gruptu. En azından şimdilik.
A. Raina Lindgren
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
A. Raina Lindgren

Kaçak Eğlence Empty
MesajKonu: Geri: Kaçak Eğlence   Kaçak Eğlence Icon_minitimeSalı Ocak 04, 2011 11:05 am

Kolye... Kolye! Asıl soru o kolyenin kimin olacayığdı. Aklımda hiçbir türlü entrika yoktu ve içimden 'Olmazsa hepimiz paylaşır, gerektiğinde birbirimizden alırız.' şeklinde saçma sapan düşünceler geçiyordu. Pegasus ahırlarına ilerlerken aramıza Elena'da katıldı. Ahırlara girmeden önce arkamı döndüm ve fısıldayarak "Tamam bakın şimdi, Bu saatlerde görevli şekerleme yapar genellikle. Eğer uyanıksada ben bi bahane bulurum." dedim ve Gizlice kafamı içeri uzattım. Tahmin ettiğim gibi, görevli şekerlemesinin ortalarındaydı. Ses çıkarmak yerine el işaretiyle 'gelin' diye yönlendikten sonra hepimiz atlarımızı bulmak üzere ahırların içinde dağıldık. O sırada Claire'nin ayağına halat takıldı ve tam çığlık atmak üzereyken kendi ağzını eliyle kapattı. Artık konuşarak değil de, birbirimizin ne dediğini gözlerinden okuyarak, kaş göz işaretleriyle çözmeye başlamıştık. Claire'de bu kurala uyarak bize baktı ve "Ben iyiyim." bakışlarıyla onay verdi. Kahretsin! Koca Ahırın içinde bir tek Byul kayıptı! Nereye gider bu pegasus diye etrafa delicesine bakınmaya başlamıştım ki farklı bir ahırın içinde buldum onu. Kişnemelerinden tanımıştım. Bende diğerleri gibi atımı dışarı çıkardım ve fısıltıyla "Hepimiz tamam mıyız?" diye sordum.
Edward J. F. Newgate
Edward J. F. Newgate

Kaçak Eğlence Empty
MesajKonu: Geri: Kaçak Eğlence   Kaçak Eğlence Icon_minitimeÇarş. Ocak 05, 2011 3:18 am

Ahırdan herkes pegasuslarıyla çıktı. Kolye herkesin kafasını kurcalıyordu en az benim kadar. Ama onu bulunca takılması taraftarı değildim. Eğer güç veriyorsa o büyüklükte ki bir güç melezi yok edebilir. Ama eğer işe yarar bir şeyse o zaman taş kağıt makas tarzı bir şeyler oynarız. Step "herkes tamam mı? " diye sordu. Bende herkes adına tamam işaretini verdim ve pegasuslarla sanki derse gidecekmiş gibi ilerlemeye başladık. 5 kişi bir anda havalanırsa dikkat çekebilir diye düşünmüştük. Manhattan'a gidecek ve en çok canavarın olduğu bölgeden (öyle tahmin ediyorduk) kolyeyi alacak ve geri dönecektik. Gayet kolay ve zevkli ayrıca sonunda bir ganimet alabileceğim her görev beni cezbeder. Dersliğe ilerlemek yerine ormanın kenarına doğru geldik. Pegasuslara atladık. Tam havalanacaktık ki en ummadığım kişi ile karşılaştım. Nden şimdi olmak zorundaydı ki
Claire Angel Deeply
Claire Angel Deeply

Kaçak Eğlence Empty
MesajKonu: Geri: Kaçak Eğlence   Kaçak Eğlence Icon_minitimeCuma Ocak 07, 2011 10:52 am

Pegasuslarla birlikte ormanın kenarına gelmiştik. Artık yavaş yavaş havalanacaktık ki birden Artemis çıktı karşımıza. Hepimiz şaşkın şaşkın birbirimize bakıtık. Niye gelmişti acaba? diye düşünürken Yon'u yanına çağırdı. Kesin Sat'la ilgili Yon'a fırça atacaktı. Öylede oldu. Artemis'in bağrışları tüm ormanda yankılanıyordu. Umarım bizim ne yaptığımızı sormazdı. Sorarsa işte o zaman bitmiş olurduk.

Yon'la biraz daha konuştuktan sonra ortadan kayboldu. Yon, bütün enerjisini yitirmiş olarak döndü. Bize hiçbir şey anlatmadan
" Hadi artık havalanalım " dedi. Üstüne gitmek istemediğimiz için bir şey demedik. Nasılsa biraz sonra eski neşeli Yon'a dönüşürdü. Tek tek sırayla havalandık. Ben Tiff'in arkasındaydım. Dikkat çekmemeye çalıştık. Tiff'e bakıtım. Bir şey söyleyecek gibiydi.
Tiffany Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Tiffany Trully

Kaçak Eğlence Empty
MesajKonu: Geri: Kaçak Eğlence   Kaçak Eğlence Icon_minitimePtsi Ocak 10, 2011 3:31 am

Artemis'in kardeşime bağırmasına çok sinirlenmişti. Kim olursa olsun kimse benim kardeşime kızamazdı. Yon pegasusuna bindi. Şu an konuşabilecek gibi durmuyordu. Onun için onu bir süreliğine kendi haline bıraktım. Pegasuslar teker teker havalanmaya başladı. Sissy en son havalandı. Arkamda Claire vardı. Hala bir pegasus edinemediği için benim arkama binmişti.Havada uçarken Claire'e "Sıkı tutun." dedim. Çünkü hızlanmayı ve havada değişik hareketler yapmayı planlıyordum. Claire anlamış olmasına rağmen anlamamış gibi davrandı ama beni engelleyemezdi. Sissy bir sağ bir sola kayıyordu. Diğer arkadaşlarım şaşkınca bana bakıyordu. Yon gülmeye başladı. Eski neşesi geriye gelmişti. İşte buna çok sevinmiştim.

Kaçak Eğlence
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kaçak Melezler (1. Grup)
» Kaçak Melezler (2. Grup)
» Kaçak Melezler(2. Grup)
» Babaya Kaçak bir Ziyaret
» Kaçak Melezler(2. Grup)