Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kaçak Summer ve Claire

2 posters
YazarMesaj
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

Kaçak Summer ve Claire Empty
MesajKonu: Kaçak Summer ve Claire    Kaçak Summer ve Claire Icon_minitimePaz Ocak 02, 2011 6:47 am

Canım kulübemde çok sıkılıyordu. Melez kafede konuşacak birilerni yaparm diye kulübemden dışarı çıktım. Melez kafeye vardıktan sonra oturup kahvemi yudumlamaya başladım. Bir süre sonra Summer'in içeri girdiğini gördüm. İyi anlaştığım bir aradışımdı. Onla vakit geirmek çok eğlenceli oluyordu. Seslendim ve yanıma gel işareti yaptım. Yanıma oturdu. O da endisine bir kahve aldı. Sohbete başladık. İkimizinde aklından kamp dışı geçiyrdu. Çok büyük htimalle ceza alacaktık. Ama buna değmezmiydi? Bence değerdi.

Bu yüzden harekete geçtik ve melez kafeden çıktık. Kamp dışına gideceğimiz için pegasus ahırlarna doğru yürüdük. Yürürken neler yapacağımızı konuşuyorduk. Kahkahalar atıyorduk. Pegasus ahırlarına gelince Nessie'nin yanına gittik. Nessie'nin iyicene karnını doyuduk ve onu sevdik. Ben Summer'in arkasına binecektim. Çünkü hala bir pegasus edinememiştim. Ama artık en kısa zamanda edinecektm. Biraz daha sohbet ettikten sonra İhtiyar Denizci Nereus'un Limanı'na gitmeye karar verdik.
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

MesajKonu: Geri: Kaçak Summer ve Claire    Kaçak Summer ve Claire Icon_minitimeSalı Ocak 04, 2011 2:58 am

Dışarıda boş boş gezinirken birden burada 'Melez Kafe' diye bir yerin olduğu geldi aklıma. Bunun üzerine amaçsızca dolanmaktan iyidir diye düşünüp oraya gitmeye karar verdim. Önce içeride tanıdık kimse göremedim ama sonra birinin "Summer !" diye seslendiğini duydum. Hemen sesin geldiği tarafa doğru döndüm ve Afrodit Kulübesi'nden Claire'ı gördüm. Bana masasına gitmemi işaret ediyordu. Ben de hemen onun yanına gittim ve "Merhaba, Claire." deyip yanına oturdum. Kendime de bir kahve ısmarladıktan sonra koyu bir sohbete başladık.
Bir süre sonra da kamp dışına çıkmaya karar verdik. İkimizin de biraz maceraya ihtiyacı vardı. Ancak sorun şu ki daha nereye gideceğimizi bilmiyorduk. Ama yine de pegasus ahırlarına doğru yürümeye başladık. Ne de olsa gidilecek bir sürü yer vardı.
Bir süre düşündükten sonra Claire'ın aklına bir fikir geldi. "Denizci Nereus'un Limanına gitmeye ne dersin ?" diye sordu heyecanla. Ben de kabul ettim. Ne de olsa yapılacak başka işim yoktu. Üstelik Denizci Nereus hakkında bir şeyler duymuştum ve onu gerçekten çok merak ediyordum. Onun bu önerisine ben de aynı heyecanla karşılık verdim. "Hey, bu harika olur !" dedim. Bunun üzerine ikimiz de Nessie'nin üzerine atladık ve Nereus'un Limanı'na doğru yola çıktık. Pegasusumun muazzam hızı sayesinde kısa sürede Nereus'un Limanı'na ulaşmıştık. Pegasusumdan inince çevreye şöyle bir göz attık ancak etrafta kimse görünmüyordu. Ben de seslenmeye karar verdim. "Merhaba, kimse yok mu ?"
http://supernaturalrpg.yetkin-forum.com/
Claire Angel Deeply
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Kaçak Summer ve Claire    Kaçak Summer ve Claire Icon_minitimeCuma Ocak 21, 2011 11:11 am

"Merhaba, kimse yok mu ?" Summ iyicene bağırıyordu. Fakat sesini duyan yoktu. Burası sanki terkedilmiş bir yer gibiydi. Gazete kağıtları etraf ta uçuşuyordu. Buranın bu kadar ıssız olmaması gerekiyordu. En azından ben öyle duymuştum. Summ biraz daha bağırdıktan sonra bunun hiç bir işe yaramayacağını düşünerek sustu ve bana baktı. " Hadi arıyalım bakalım nerdeymiş ihtiyar denizcimiz. " dedi. Summ'ın koluna girdim ve yürümeye başladık. Çok dikkatli bir şekilde etrafı inceliyorduk. Gözümüzden bir şey kaçmasını ikimizde istemiyorduk. İyicene etrafa baktıktan sonra bir iskembenin üzerine oturarak Summ'a baktım.

" Burda birilerinin olacağından emin misin? "

" Bilmiyorum ki tatlım bende ilk defa geliyorum buraya. "

Summ'da yanıımda duran iskembeye oturdu. Artık ikimizde masmavi denizi çaresizce seyrediyorduk. Birden sudan bir adam çıktı. Bu ihtiyar denizci olmalıydı. Summ'la birlikte aynı anda adama odaklandık. Tahminlerim beni yanıltmamıştı. Sudan çıkıpta yanımıza doğru gelen ihtiyar denizciydi.
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

MesajKonu: Geri: Kaçak Summer ve Claire    Kaçak Summer ve Claire Icon_minitimeCuma Ocak 21, 2011 1:46 pm

Denizci Nereus bizi görünce sadece bir anlığına şaşırdı ama sonra hemen ifadesini toparladı. Artık şaşkınlığının yerini bir bıkkınlık ifadesi almıştı. "Melezler... Beni ne zaman rahat bırakacaksınız ?" Aslında ondan daha sevecen bir tepki bekliyordum ama bu aralar ne beklediğim gibi oluyordu ki zaten ? "Sadece sizinle biraz sohbet etmek istemiştik." dedi Claire dudağını sarkıtarak. "Evet." diye onayladım onu. "Ve belki de size birkaç soru sorarız." Nereus hala o bıkkın ifadesini koruyordu. Derin bir nefes alarak "Buraya gelen tüm melezler soru sormak için geliyor zaten. Ayrıca birkaç değil, sadece bir soru sorabilirsiniz. Her neyse, uzatmayalım. Sorunuz nedir ?" dedi. Aslında ne soracağımıza henüz karar vermemiştik. Benim aklımda bir soru yoktu, Claire'e baktığımda onun da ne soracağını bilmediğini fark ettim. Nereus sabırsızlanmaya başlamıştı. "E hadi ama, akşama kadar sizi bekleyemem ya !" Kafanı çalıştır Summer. dedim kendi kendime. Buraya kadar gelmişken bir soru sormadan gitmeden olmazdı ve zamanımız git gide daralıyordu. Biraz daha beklersek Nereus'un sabrı taşacaktı. Bu yüzden ben de aklıma gelen ilk soruyu soruverdim: "Biz... ölümcül hatamızı öğrenmek istiyoruz."
Claire Angel Deeply
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Kaçak Summer ve Claire    Kaçak Summer ve Claire Icon_minitimeC.tesi Ocak 22, 2011 4:42 am

"Biz... ölümcül hatamızı öğrenmek istiyoruz."

Ben kararsız kalınca Summ aklına ilk gelen soruyu sormuştu. Aklına ilk gelen soru olduğu için saçma bir soru bekliyordum ama Summ aslında çok önemli bir konuya değinmişti. Süper bir soru dercesine Summ'a göz kırptım. Bu sorunun cevabını bütün melezler gibi bende çok merak ediyordum. Summ'la birlikte sabırsız bir şekilde ihtiyar denizcinin cevabını bekledik. Fakat istediğimiz cevabı alamamıştık.

İhtiyar denizci biraz düşündükten sonra
"Bunu yaşayarak öğrenmeniz gerekir, ben söyleyemem." dedi.

Heralde söylesem mi söylemesem mi diye düşünmüştü. Bu cevabı duyunca gülen yüzümü astım. İhtiyar denizci ise arkasını döndü ve denize doğru ilerleme başladı.

" Heyy. O zaman başka bir soru soralım. " dedim bağırarak. İhityar denizci arkasını dödü ve cevapladı;

" Buraya gelen melezlerin bana sadece bir soru sorma hakkı vardır. Sizde az önce bu hakkınızı doldurdunuz. Hadi şimdi burdan gidin. Geldiğimde sizi görmeyeyim. " diyerek denize daldı. Artık ihtiyar denizci tamamen ortadan kaybolmuştuk. Biz ise şaşkın şaşkın arkasından bakakaldık.
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

MesajKonu: Geri: Kaçak Summer ve Claire    Kaçak Summer ve Claire Icon_minitimeC.tesi Ocak 22, 2011 5:11 am

Bu gerçekten çok sinir bozucuydu. Yani sen şimdi Kamptan kaçıp sırf Denizci Nereus'a bir soru sormak için gel ve bir cevap alamadan git. Ama gitmekten başka çaremiz yoktu. Nereus pek de sabırlı bir tipe benzemiyordu. Bu yüzden şansımızı fazla zorlamamak bizim iyiliğimize olacaktı. Claire "N-ne yani ? Bu kadar mı ? Biz bu kadar yolu boşuna mı geldik ?" dedi hayal kırıklığıyla dolu bir sesle. Onun ne hissettiğini çok iyi anlıyordum çünkü ben de aynen onun hissettiklerini hissediyordum. "Sanırım öyle oldu." dedim. Bir süre ikimiz de konuşmadık. Ama orada daha fazla duramazdık. Nereus her an dönebilirdi ve bu sefer bize o kadar da sevecan (!) davranmayacağı kesindi. Bu yüzden Claire'e döndüm ve "Claire, sanırım artık gitsek iyi olacak. Nereus her an dönebilir." dedim. Claire ise bir şey söylemedi, yalnızca başını sallayıp beni onaylamakla yetindi. Sonra pegasuslarımızın üzerine atlayarak Kampa doğru yola çıktık. Belki Nereus'dan istediğimiz cevabı almayı başaramamıştık ancak her şeye rağmen Claire ile bir macera yaşamak çok güzeldi...

Rp Bitmiştir.

Kaçak Summer ve Claire
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kaçak Melezler(2. Grup)
» Kaçak Melezler (1. Grup, Siren Körfezi'nin Devamı)
» Kaçak Melezler (2. Grup)