Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Avcımla Kısa Görüşme

2 posters
YazarMesaj
Artemis
Tanrıça/GM/Bayrak Kapmaca Koordinatörü
Tanrıça/GM/Bayrak Kapmaca Koordinatörü
Artemis

Avcımla Kısa Görüşme Empty
MesajKonu: Avcımla Kısa Görüşme   Avcımla Kısa Görüşme Icon_minitimePaz Ocak 02, 2011 4:38 am

Tahtında otururken parmakları ile tahtına vuruyordu. Sabırsız ve sinirli olduğu her halinden belliydi. Son günlerde avcısının ona yaptığı itaatsizlik Artemis'in sinirini bozacak kadar büyüktü. Yemininden vazgeçmesi bile Artemis'i bu kadar üzmezdi. Apollon şakalarıyla onu rahatlatmaya çalışmaktan vazgeçmişti. Zeus'dan bile izin istemeden tahtından kalkarak salondan ayrıldı. Avcılarını en kısa zamanda görmek için kampa gidecekti ama bu onu hiç olmadığı kadar mutsuz ediyordu. Yeni gelen avcılara sevinirken, bu olaylar onun sevincini yok ediyordu.

Olimpostaki parka gidip ormanda olmayı dilediği sırada girişin orada çevresine bakınan bir kız gördü. Okları ve yayını görebiliyordu buradan Artemis. Bir anda ayağa kalktı. Bu avcılarının arasında yeni katılan Hephastios'un kızı Julia'ydı. Asık suratına bir gülümseme yerleştirdi Artemis, parlamayan gözleri sevindiğini belli edercesine parlamaya başladı. Avcılarını görmek her zaman sevindirirdi onu. O sırada Julia onu görmüş. Heyecanını gizlemeye çalışarak yanına geliyordu. Artemis, o gelmeden Tanrıça halinden çıkıp on beş yaşındaki kız görünümüne büründü. Böyle her zaman daha rahat olduğunu hissediyordu. Julia yanına geldiğinde yüzündeki gülümsemeyi bozmadan "Merhaba Julia, sonunda tek başımıza konuşma fırsatımız oldu. Kulübene alıştın mı bakalım?" dedi.
Miley Bieber
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Miley Bieber

Avcımla Kısa Görüşme Empty
MesajKonu: Geri: Avcımla Kısa Görüşme   Avcımla Kısa Görüşme Icon_minitimePaz Ocak 02, 2011 4:52 am

Tanrıça Artemis'i gördüğümde içim içime sığmıyordu.Ben onu gördüğümde hemen on beş yaşındaki kız görünümünü aldı.Ve "Merhaba Julia, sonunda tek başımıza konuşma fırsatımız oldu. Kulübene alıştın mı bakalım?" dedi.Ben:``evet tanrıçam çok alıştım.Sat benim için en güzel odayı hazırlamıştı.Tam benim zevkime göre yani burada hem alıştım hemde çok mutlu oldum´´dedim.Artemis güldü sanırım keyifliydi.BEn ``Bu bana düşer mi bilmem ama tanrıçam neden güldünüz?merak ettim´´dedim.O bana Sadece omuz silkti.Artemisi daha fazla sıkmak istemiyordum.Her neyse Sat bana ormanın içinden bağırıyordu.Hay aksi buraya onunnla gelmiştim ve onla birbirimizi kaybetmiştik.Zaten bende ona bakınıyordum.Artemisi yanaklarından iki öpücük kondurduktan sonra koşarak Sat'in yanına gittim.Artemis arkamdan birşeyler bağırıyordu.Ama ben anlamıyordum.Çünkü koşuyordum...

Avcımla Kısa Görüşme
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kısa Görüşme.
» Aşk Tanrıçasıyla Kısa Bir Görüşme
» Bir görüşme...
» İlk Görüşme
» Kısa Bir Ziyaret!