Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Aşk Tanrıçasıyla Kısa Bir Görüşme

2 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Aşk Tanrıçasıyla Kısa Bir Görüşme Empty
MesajKonu: Aşk Tanrıçasıyla Kısa Bir Görüşme   Aşk Tanrıçasıyla Kısa Bir Görüşme Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 8:22 am

Melez Kampı'nda yine sıradan bir gün geçiriyordum. Ta ki, bir Dionysos çocuğuyla tartışana kadar. Okçuluk alanında ona laf atmamla başlamış tartışma, arenada ezici bir üstünlük sağlayarak kazandığım bir düelloya kadar gitmişti. Beni asıl öfkelendiren ise düelloyu kaybettikten sonra söyledikleriydi. Babama dil uzatmış, onun Kronos'un tarafında olacağını ve bize ihanet edeceğini söylemişti. Bunu Dionysos'tan duymuş söylediğine göre. Bence tek kelimesi bile doğru değildi, bir kez tanrılar çocuklarını karşılarına alıp doğru düzgün konuşmazlardı bile, ancak mecbur kaldıklarında. Ayrıca babamın bir kararsızlık yaşadığını biliyordum, ama onun bize ihanet edeceğine ihtimal bile vermiyordum. Ama yine de bir tereddüt vardı içimde, babamla son konuşmamızı hatırlıyordum da... Daha doğrusu tartışmamızı. İçimi kemiren bu kuşkudan kurtulmam gerekiyordu, Olimpos'a gelmem bu yüzdendi.
"600. Kata çıkmam gerekiyor, Tanrı Ares ile görüşeceğim." dedim Empire State Binası'nın resepsiyonistine.
"Üzgünüm, öyle bir kat..."
"Bana yalan söyleme!" diye bağırdım adama. "Hemen asansörün kapılarını aç, Savaş Tanrısı'nın oğluyum ben!"
Bunun üzerine korkan adam asansörün kapısını açtı, normalde olsa yarım saat ona laf anlatmakla uğraşırdım. Ama bugün gerçekten iyi bir günümde değildim, ve onun saçmalıklarını dinleyemezdim. Öfkelendiğimde neler olacağını görmemesi onun için en hayırlısı olmuştu. Asansörde çalan müzik şu ana kadarkilerin en garip olanıydı, Tanrılar tekno müzik de mi dinliyordu yahu? "I'm in Miami beach." diye nakarata eşlik ederken asansörün kapıları açıldı. Yine hayal kırıklığına uğramıştım, babam beni beklemiyordu. Normalde ne zaman Olimpos'a gelsem babam asansörün dışında beni bekliyor olurdu, geleceğimi bilirdi hep. Ama son zamanlarda savaşla ilgilendiği için ona rastlayamadığım da oluyordu. Belki de tanrıların taht odasındadır diye düşünüp oraya gitmeye karar verdim. Ama içeri girdiğimde orada tek bir kişi tahtında oturuyordu, o da kesinlikle babam değildi. Bu Tanrıça Afrodit'ti, aşk ve güzellik tanrıçası.
"Üzgünüm tanrıçam, babamla görüşmek için gelmiştim." dedim saygıyla eğilip, ve onun cevabını beklemeye başladım.
Afrodit.

Afrodit.

MesajKonu: Geri: Aşk Tanrıçasıyla Kısa Bir Görüşme   Aşk Tanrıçasıyla Kısa Bir Görüşme Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 12:12 am

Tatlı bir erkek melez…Hayatımın aşkı olan tanrının başka bir kadından melezi..Normalde egolarına yenik düşmüş bir insan olsam o orada yok olurdu.Ama buna gerek yoktu o benimde melezim sayılırdı.İnsan boyutuma geçip selam verdim ve gülümsedim
“Adrian babanı bulmak için yanıma gelmen yeterli tatlım “diyerek gülümsedim.Kronosun tırpanından yapılmış özel bilekliğime öpücük kondurdum ve Ares belirdi.
“Adirian tatlı melez gelsene şöyle güzel bir sohbet iyi olur odama gelin…”dedim
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Aşk Tanrıçasıyla Kısa Bir Görüşme   Aşk Tanrıçasıyla Kısa Bir Görüşme Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 3:39 am

Tanrıçanın cevabını beklerken tüm bedenimin kaskatı kesildiğini hissedebiliyordum. Çünkü hareket edebilmek için sinirlerimin hareket organlarıma uyartı göndermesi gerekiyordu, ama o an tüm duyularım karşımdaki kadının güzelliğine odaklanmıştı. Tamam, güzellik tanrıçasıydı zaten o, ama bu kadar da güzel olunmazdı ki canım.
“Adrian babanı bulmak için yanıma gelmen yeterli tatlım “ dedi ve insan formuna dönüştü, onun yanına giderek babamın nasıl bir anda buraya geleceğini düşündüm. Ama o babamın sevgilisiydi, belki de istediği zaman onu yanına çağırabiliyordu Afrodit. Gerçekten de öyleymiş anlaşılan, birkaç saniye sonra babam bir anda taht odasında belirmişti. “Adrian tatlı melez gelsene şöyle güzel bir sohbet iyi olur odama gelin…” dedi Afrodit, ve babamla onu takip ettik.
"Beni görmek istiyormuşsun oğlum?" dedi Ares Afrodit kapıyı kapattıktan sonra.
"Evet baba. Bu savaştaki yerini öğrenmek istiyorum, Kronos'un tarafına geçmeyeceksin değil mi?" diye sordum korkuyla. Ama anlaşılan bu konuda tanrıça Afrodit'in de söyleyecekleri vardı, babamı bir bakışla susturup karşıma geçti.
Afrodit.

Afrodit.

MesajKonu: Geri: Aşk Tanrıçasıyla Kısa Bir Görüşme   Aşk Tanrıçasıyla Kısa Bir Görüşme Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 1:37 am

Adrian tıpkı babasıydı katı, işkolik ve tatlı...
"Heyy bu muhabbetten kaçayım derken sen bu konuyu açma bile adrian bence.."dedim çünkü aşkımı yaralayan büyükdedemin bahsi ne zaman geçse içim üşürdü.
"Tatlım al kahve ve biraz yiyecek uzun yol bir melezi yorar dinlen ve keyfine bak.Ares tatlım eğer bu konu açılacaksa ya siz yada ben çıkayım artık gına geldi"dedim.Gülümsedi.
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Aşk Tanrıçasıyla Kısa Bir Görüşme   Aşk Tanrıçasıyla Kısa Bir Görüşme Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 6:16 am

-Tamam tamam. Ben durumu söyleyeyim ondan sonra ne olur bilmem? Adrian yeraltına gönderdiğim melez grubu geç döndü ve ben de görüşmeye kılıcım olmadan gittim. Kronos ile düello yaptım ve ağır yaralandım, bunun sonucunda savaşa giremiyorum. Durum bu.

Bunu söyledikten sonra Afrodit epey rahatlamış gözüküyordu. Adrian ise biraz hayal kırıklığına uğramıştı sanırım. Ama yinede hiç kızmış gözükmüyordu, sanırım bu da bir bahanem olduğu içindi. Sanırım Adrian sonunda aklındaki soru işaretlerine cevap buldu ve konuşmaya başladı.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Aşk Tanrıçasıyla Kısa Bir Görüşme   Aşk Tanrıçasıyla Kısa Bir Görüşme Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 9:59 pm

"Tamam tamam. Ben durumu söyleyeyim ondan sonra ne olur bilmem? Adrian yeraltına gönderdiğim melez grubu geç döndü ve ben de görüşmeye kılıcım olmadan gittim. Kronos ile düello yaptım ve ağır yaralandım, bunun sonucunda savaşa giremiyorum. Durum bu."
Babamın bu sözleri üzerine rahatladım biraz. Savaş Tanrısı olarak savaşta yer almaması bizim için çok kötüydü. Ama onun Kronos'la savaşırken yaralanmış olması ve Zeus'a ihanet etmeyecek olması moralimi yerine getirmişti. Şimdi idolüm olan adama daha çok benziyordu işte.
"Teşekkür ederim baba." dedim. "Savaşamayacak olman gerçekten çok kötü, ama senin bizim tarafımızda olacağına gerçekten sevindim. Sizi bu yüzden rahatsız etmiştim, özür dilerim. Şimdi gitsem iyi olacak."
"Seni kampa döndürmemi ister misin?" diye sordu Afrodit. "Biliyorsun, sadece iki saniyemi alır."
"Çok teşekkür ederim tanrıçam, ama pegasusum beni bekliyor. Tekrar özür dilerim, iyi günler baba. Ve tanrıça Afrodit, size de." diyerek reverans yaptım ve odadan çıktım. Aklımda hiçbir soru işareti kalmamıştı, huzur içinde kampa geri dönebilirdim. Ve o Dionysos çocuğuna gününü gösterebilirdim!

(Rp bitmiştir.)

Aşk Tanrıçasıyla Kısa Bir Görüşme
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kısa Görüşme.
» Avcımla Kısa Görüşme
» Evlilik tanrıçasıyla ilk ve son görüşmem....
» Bir görüşme...
» İlk Görüşme