Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Özel Görev - Büyük bir Terslik.

YazarMesaj
Joseph M. Masen
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Joseph M. Masen

Özel Görev - Büyük bir Terslik. Empty
MesajKonu: Özel Görev - Büyük bir Terslik.   Özel Görev - Büyük bir Terslik. Icon_minitimePerş. Ara. 23, 2010 2:16 am

Katılanlar ;
Katélyn Movémogy
Emily Rose Greene
Ange Spike Russo
Anna Blair Johnsson
Claire Angel Deeply
Hector Sentius
Maya Marie Collins
Cornelia Scarlett
Jessica Claire Masen
Stephan J. Cartér
(biliyorum biraz değil çok geniş oldu listemiz. Bunun için herkes yazmaya özen göstersin.)

Sıralama :
Stephan
Jess
Maya
Katélyn Movémogy
Lia
Hector
Ange
Emily Rose
Claire
Anna

Her yere on mesaj yazsak, biter Smile

Planımız ;
Ben - Pegasuslara binmeyi ve yer altına doğru gidişi.
Jess - havada uçarken bir kaç konuşma ve ortalıkta ki gerilimi
Maya - pegasusların yer altının girişine yaklaştıkça deliye dönmesini ve yer altına mecburi iniş!
Katélyn - Chiron ile tartışma ve medusa'nın inine götüren bir kayık kiralamak
Lia - kayığın gelişi ve medusa'nın inine gitmek (ayrıca aklınıza Medusa'nın inine veya bir kayıkla oraya nasıl gideceğimiz gelmiyorsa, Titan'ların savaşını izleyin bizim kurgumuz da aynen öyle girişe kadar. )
Hector- Medusa'nın kahkalarını duyma ve karşımıza çıkma.
Ange - ortalıkta ki gerilimi ve kolyeden bahsetmek
Emily -Medusa'nın gözlerini ortaya çıkarması ve bizim kaçmamız
Claire - Medusa'yla savaş ve kolyeyi ele geçirmemiz (bunu biraz uzunnn yazarsan sevinirim. )
Anna - Medusa'yı haklamamız ve kolyenin cazibesine karşı koyamamak. Ayrıca kolyeyi uzun tartışmalar sonucu takma ayrıca kolyenin kendisini nasıl Medusa'nın ininde kaybolup, kendisinin nasıl Tartarus'a çekilmesini ( biliyorum, üstünde çok yük var Anna ama başaracağından eminim en az 33 satır yaz Smile )

Tamam, sakin olmalıydım. Ben sadece Olimpos'a babamı görmek için gelmiştim ama bir görev vereceğini de tahmin etmiyordum. Ben de ihtiyacım olan kişileri yanıma almıştım. Tamam, bunun sayısı ondu. Ama benim suçum değildi. Babamın görevini en doğru şekilde yapmak istiyordum ve Medusa'da sevdiğim bir yaratık değildi. Babamın bana verdiği kalem formatında ki üçlü yabamı cebime attım. Zaten hançerim de saat şeklinde bileğimde duruyordu. Hazır bir şekilde, diğerlerine baktım. Sonra gülümseyerek, konuşmaya başladım. "Hepiniz bana yardımcı olduğunuz için teşekkürler. Ama babamın da dediği gibi kolye, lanetlidir. Bir melezi cezbedebilir. Ve sizi Tartarus'a sürükleyebilir. Çünkü oraya aittir." dedim neşeli bir sesle. Kimseden çıt çıkmıyordu. Bu da ortalıkta ki gerilimi daha fazla arttırıyordu. Gözlerimi devirdim. Sadece Medusa'yla ufak bir görüşme yapıp, kolyeyi Hades'e götürecektik. Belki de ilk defa babamın gözüne girebilmek için bir şansım oluyordu. Bunu kullanmalıydım. Babam, bana güveniyordu. Onların hepsine ihtiyacım vardı. Sonunda, kardeşim Lia konuştu. "Bence kardeşim haklı. O zaman Yer altına gidiyoruz ! dedi gülümsemeye çalışarak. Bu beni sevindirmişti. Diğerleri de bunu onaylayarak başını salladı. Sanırım yer altına gitme vaktimiz gelmişti. Hiç olmazsa yanımızda bir tane Hades oğlu var diye düşündüm. Sonunda herkes pegasuslarını çağırdıktan sonra -ki pegasuslar sahiplerine burada söyleyemeyeceğim küfürler ediyorlardı. Bunun nedenini anlamak çok kolaydı. Pegasus ve yer altı. Bunları söylemem yeterli sanırım- Lia'yla göz göze geldik. Sonunda herkes hazırlanınca -bu çok uzun sürmüştü- pegasuslarımıza bindik. Bu görevi yapacaktık. Babam, bu görevi Lia'ya veya başka birine teklif etmemişti. Bana teklif etmişti. Benim, işe yaramaz olduğumu düşünmüyordu. Babam bana güveniyordu. Babam, hayatımda ilk defa benimle konuşmuş ve bana güvendiğini gösteren bir görev vermişti. Ama, o kolyenin her melezi büyelediğini biliyordum. Böylece kolyeyi takma isteklerine dayanamayacaklar birbirleri ile kavga edecekti. Ve kolyeyi takan kişiyi Tartarus'a çekecekti. Aslında, sadece takan kişileri de değil. Belki de babam bu görevi benim ölmem için göndermiştir diye düşündüm. Benden kurtulmak için. Hava birden soğudu. Ama güneş hala havadaydı. Denizin dalgaları üç metreyi aşmıştı. Belli ki babam bu düşündüklerimin doğru olmadığını söylemeye çalışıyordu. İşte havada pegasusumla yer altına giderken bunları hissediyordum. Sonunda kafamı kaldırıp diğer melezlere baktım.
http://www.percyjacksonrpg.forume.biz/

Özel Görev - Büyük bir Terslik.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Büyük Buluşma-2/56.görev
» Büyük Buluşma/56.görev
» Selly:Özel görev 1
» Selly:Özel görev 1
» Selly:Özel görev 3