Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Selly:Özel görev 1

2 posters
YazarMesaj
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

Selly:Özel görev 1 Empty
MesajKonu: Selly:Özel görev 1   Selly:Özel görev 1 Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 8:30 am

Ange'ye baktım.

''Ange,sen Melez Kampı'na dön.''

Ange kafasını salladı.Pegasusuma bindim ve havalanmaya başladık.Uzun süre sonra Empire State Binası'ndaydım.Görevli önce içeriye girmeme izin vermedi.Büyük bir korku geçirdikten sonra içeriye girdim.Hemen Tanrıça Athena'yı bulmayı umuyordum.İçeriye girdim.Tanrıça Athena tahtında oturuyordu.Koşarak yanına gittim.Önünde eğildim.Çok korkuyordum.Derin nefesler almaya başladım.

''Tanrıçam size söylemem gereken birşey var.''

Tanrıça Athena kafasını salladı.Derin bir nefes aldım ve konuşmaya başladım.

''Kronos harekete geçiyor.Aslında konu şu...Ange ile Tartarus'a girdik.Ve işte öğrendik.Anlayacağınız...Kronos harekete geçiyor.''
Neler dediğimi bende anlamamıştım.Ama Tanrıça Athena'nın anlamasını umuyordum.
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

MesajKonu: Geri: Selly:Özel görev 1   Selly:Özel görev 1 Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 8:47 am

Kaşlarımı çatarak Afrodit kızı Selly'yi yanlış anlamış olma ihtimalimin ne kadar olduğunu düşündüm. Kronos'un tekrar harekete geçiyor olması... tam anlamıyla bir felaketti. Aklımda bir de soru vardı, Selly ile Ange'in Tartarus'ta ne işi vardı ve bunu nasıl öğrenmişlerdi? "Bunu nasıl öğrendiniz siz? Kesin bilgi mi?" diye sordum. Bir yandan da hızla ayağa kalkmış, Zeus'a haber vermeye gitmek için hazırlanıyordum. Selly'nin resmen beti benzi atmıştı, suratından kan çekilmişti ve konuşmakta zorlanıyor gibi bir hali vardı. "Bak Selly, dediklerin doğruysa benim hemen önlem almaya başlamam gerekiyor. Bana bildiğin her şeyi, hiçbir detayı atlamadan anlat." dedim son kelimeleri vurgulayarak. Afrodit kızının bakışlarında ciddiyet ve korku vardı. Yine de hala yanılmış olması ihtimali üzerinde duruyordum. Ah... bazen Bilgelik Tanrıçası bile gözünün önündekini görmeyi reddedecek kadar çaresiz durumlara düşebiliyordu.
http://olimpos.my-rpg.com
Lara Adams
Lara Adams

MesajKonu: Geri: Selly:Özel görev 1   Selly:Özel görev 1 Icon_minitimePaz Kas. 21, 2010 2:25 am

''Ah!Tanrıçam bilemiyorum!''

Aslında emindim ama ya yanılmışsam?Tüm Olimpos'u boşu boşuna harekete geçirmiş olacaktım.Ama ya doğruysa?Bilemiyordum!Ağlamak istiyordum!

''Tanrıçam,Tartarus'a indiğimizde bir kaç ses duyduk...Bu konuşmalar Tanrı ve Tanrıçaları yok etmek,melezlerden güçlü olanlarıda emrinde çalıştıracakları hakkındaydı.Daha sonra bizim geldiğimizi farketmişlerdi zorlada olsa ordan çıkmayı başardık.''
Derin bir nefes aldım.Gözlerimden yaşlar akıyordu.Tanrıça Athena'ya baktım.Düşünüyordu...Düşünülmeyecek gibide değildi.

''Ne yapmayı planlıyorsunuz Tanrıçam?''

Tanrıça Athena kısa süre düşündükten sonra bana döndü.

''Selly,bilmiyorum...bu işi sen halledebilir misin?''
Ne?Ben mi?Ben bir Afrodit kızıyım,bunları yapabileceğimi sanmıyordum.Hayır diye kafamı salladım.Tanrıça Athena off diye derin nefes aldı.

''Emin misin,Selly kahraman olaccaksın?''

''Ya Tanrıçam beceremezsem?...Tamam başarabilirim.''

Tanrıça Athena mutlulukla kafasını salladı.Derin bir nefes aldım ve Melez Kampı'nın yolunu tuttum.Ertesi gün yola çıkacaktım.Çantamı hazır etmeliydim.İyi bir uyku çekmeliydim.Umarım başarabilirdim.

(Tanrıçam özür dilerim hemen bitirdim ama yazmıyordunuz yarında görevim bitiyor)
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com

Selly:Özel görev 1
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Selly:Özel görev 3
» Selly:Özel görev 1
» Özel Görev - Büyük bir Terslik.
» Zaman Hırsızı Özel Görev-2
» Tanrıların Zaferi (Özel görev bölüm 1)