Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Canavar Tutkumuz - 1

3 posters
YazarMesaj
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

Canavar Tutkumuz - 1 Empty
MesajKonu: Canavar Tutkumuz - 1   Canavar Tutkumuz - 1 Icon_minitimeÇarş. Ara. 22, 2010 8:34 am

O gün yapılacak hiçbir şeyim yoktu. Ve benim canım avlanmak istiyordu. Anormal olan ise avcılarla avlanmak istemiyordum, başka birileriyle avlanmak istiyordum. Yeni birileri, daha önce avlanmadığım veya maceraya çıkmadığım biri. Aklıma hemen Ares ile Athena Kulübeleri geldi. Ama ben Athena Kulübesi'ni tercih ediyordum. Koşarak Athena Kulübesi'nin kapısını çaldım. Kapıyı Summer açtı. Gülümsedim. "İçeri girebilir miyim?" Summer kafasını sallayarak beni içeri aldı. Bir koltuğa oturttu ve sohbete daldık.
http://www.platis.forummum.net
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

MesajKonu: Geri: Canavar Tutkumuz - 1   Canavar Tutkumuz - 1 Icon_minitimeÇarş. Ara. 22, 2010 8:47 am

Evde oturmuş bulmaca çözerken birden kapı çaldı. Kardeşlerimden birisi gelmiştir diye düşünüp kapıyı açtım. Gelen Sat'tı. Sat'ın bana kampa ilk geldiğimde gerçekten çok yardımı olmuştu. Bu yüzden kendimi ona yakın hissediyordum. "Gelebilir miyim ?" diye sorduğunda onu hemen içeri davet ettim. "Tabii ki, buyur. Ben de sıkıntıdan patlıyordum zaten. İyi ki geldin." dedim gülümseyerek.
Birlikte biraz sohbet ettik, bir şeyler atıştırdık. Yapacak pek bir şey yoktu. Sat'ta bunun farkındaydı. "Summer, sen hiç canavar gördün mü ? Kampta yani." diye sordu. Görmemiştim ama biraz korkmama rağmen çok merak ediyordum. "Henüz fırsatım olmadı." dedim. "Peki görmek ister misin ?" "Ne yani, şimdi mi ?" diye sordum şaşkınlıkla. Aniden içimi bir heyecan kaplamıştı. Sat heyecanla başını salladı. Ben biraz tereddüt edince, "Hadi ama Summer ! Küçücük bir canavardan korkmuyorsun değil mi ?" dedi. "Tabii ki de hayır !" dedim ani bir dürtüyle. Sat bana kocaman gülümsedi. O zaman hazırlansan iyi olur. " dedi. Ben de hemen kalkıp çantamı hazırlamaya başladım.

En son Summer Katherine Ramsey tarafından Çarş. Ara. 22, 2010 8:55 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://supernaturalrpg.yetkin-forum.com/
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Canavar Tutkumuz - 1   Canavar Tutkumuz - 1 Icon_minitimeÇarş. Ara. 22, 2010 8:51 am

Summer teklifimi kabul etmişti, biraz zorla da olsa. Onunla maceraya çıkmak gerçekten harika olacaktı. Yanımda bir Athena kızı, oh ne rahat! Zeki, her zaman bir plana sahip, mükemmel Athena'nın çocuklarına her zaman imrenmişimdir. Summer çantasını hazırlarken ben de kulübenin muhteşemliğine bakıyordum, gerçekten harika bir yerdi, mükemmel derecede dekore edilmiş, harika bir bütünlüğe sahipti. İltifat etmeden duramadım. "Gerçekten mükemmel bir kulübe."
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

MesajKonu: Geri: Canavar Tutkumuz - 1   Canavar Tutkumuz - 1 Icon_minitimeÇarş. Ara. 22, 2010 9:06 am

Ben çantamı hazırlarken Sat da kitaplığa göz gezdiriyordu. Aslında kardeşlerimden başkalarının kitap okumaktan pek hoşlanmadığını sanıyordum. Ama görünüşe bakılırsa Sat seviyordu. "Gerçekten mükemmel bir kulübe !" dedi hayranlığını belirterek. Ben de çantamı hazırlamayı bıraktım ve ona döndüm. "Bunda Lucy'nin, Sere'nin ve diğer kardeşlerimin katkısı çok. Kulübemi seviyorum." dedim. O birkaç kitabı eline almış incelerken "Baksana Sat, bir gün sizin kulübenizi ziyaret edebilir miyim ?" diye sordum. Daha hiçbir kulübeyi ziyaret edememiştim maalesef. "Tabii." dedi Sat. "Kapımız her zaman açık."
Kabul ettiğine sevinmiştim. Arkadaşlıklarımı geliştirmeyi çok istiyordum. Bu iyi bir fırsat olabilirdi. Bu arada Sat elindeki kitaba iyice dalmıştı. Ben de Sanırım canavar biraz daha bekleyebilir." dedim. Ah, ben onları tamamen unutmuşum, bu kitap o kadar sürükleyici ki... Sorun olmaz değil mi ?" diye sordu tereddütle. "Sorun olacağını hiç sanmıyorum, hem benim de biraz ruhsal olarak kendimi hazırlamam gerek. Ne de olsa ilk defa bir canavar göreceğim." dedim ve şakacıktan yutkundum. İkimiz de kıkırdadık. Boş kalmamak için ben de yatağımın yanındaki komidinin üstüne koyduğum kitabımı elime aldım ve okumaya başladım.
http://supernaturalrpg.yetkin-forum.com/
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Canavar Tutkumuz - 1   Canavar Tutkumuz - 1 Icon_minitimeÇarş. Ara. 22, 2010 9:17 am

Athena Kulübesi gerçekten çok genişti ve genişliğine yakışacak şekilde derin kitapları vardı. Kalın sayfalı, ince yazılı kitaba dalıp, gitmiştim. Mitoloji romanlarını her zaman için severdim zaten, bu kitaba da bayılmıştım. Ben zevkle okurken Summer'ın da kitabı okuduğunu görünce içim rahatladı ve biraz daha devam edebileceğimi düşünerek okumayı ilerlettim. Tam o sırada kapı çaldı ve yerimden doğruldum. "Misafirimiz mi var?" dedim neşeli bir edayla.
Henry Trust

Henry Trust

MesajKonu: Geri: Canavar Tutkumuz - 1   Canavar Tutkumuz - 1 Icon_minitimeC.tesi Ara. 25, 2010 6:44 am

Klübe'de oturmaktan sıkılmıştım ve bir yerlere gitmek istiyordum.Hemen yatağımdan kalkıp banyoya gittim.Elimi yüzümü yıkayıp dişlerimi de fırçaladıktan sonra üstüme bir şeyler giyindim.Sonra klübemden dışarı fırladım.Dosdoğru Summer'ın klübesine yani Athena Klübesi'ne ilerledim.Kapıyı tıklattım.İçeriden Sat'ın sesini duydum.Sat ''Misafirimiz mi var?'' diyordu.Bende kapıyı açıp ''Evet.Selam ne yapıyorsunuz?'' dedim.Summer sözümü bitirir bitirmez okuduğu kitabı bırakıp ayağa kalktı ve ''Bizde kitap okuyorduk.Seni buraya getiren nedir?'' dedi.Summer'ı görünce biraz heyecanlanmıştım.Yaklaşık bir kaç gündür beraberdik.Onu bekletmeden ''Bende klübemde uzanmaktan sıkılıp kendi kendime Summer'ı ziyaret edeyim dedim'' dedim.Sonra Sat bir teklif sunacakmış gibi heycanla konuşmaya başladı...
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Canavar Tutkumuz - 1   Canavar Tutkumuz - 1 Icon_minitimePaz Ara. 26, 2010 9:52 am

Henry de geldiğine göre artık teklifimi sunabilirdim. Gülümseyerek konuşmaya başladım. "Hep beraber canavar avına çıkıyoruz!" Henry ve Summer bir an geri çekildiler ama onların kollarından tuttum ve Summer'a hazırlanmasını söyledim. "Benim bütün eşyalarım tamam ve biraz Athena Kulübesi'nin silah mahzeninden otlanırsak..." Summer ofladı ama sonra kabul ettiğini belirtti. "Pekala Sat, ben hazırlanıp geliyorum." Onu beklerken boş durmadım ve Henry'e takıldım. "Summer güzel kız değil mi?" Henry biraz kızardı, sonra da evet anlamında başını salladı. "Hayırlı olsun." Ardından içeri Summer girdi ve sustuk. "Haydi gidelim!" demesiyle yerimizden kalktık ve hayran olduğum Athena Kulübesi'nden çıktık.

Rp Devam Edecektir.
Tık.

Canavar Tutkumuz - 1
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Canavar Tutkumuz - 2
» Canavar Tutkumuz - 3
» Canavar Tutkumuz - 4
» Avcılık Tutkumuz 1
» Avcılık Tutkumuz 2