Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Babam İle Tanışıyorum...

YazarMesaj
Henry Trust

Henry Trust

Babam İle Tanışıyorum... Empty
MesajKonu: Babam İle Tanışıyorum...   Babam İle Tanışıyorum... Icon_minitimeÇarş. Ara. 22, 2010 7:27 am

Bugün babamı Olimpos'a ziyarete gidecektim fakat onun bundan haberi yoktu.Klübede 2 kişi kaldığımız için fazla sorun olmuyordu.Nathan zaten benden önce kalkıyordu ve dışarı çıkıyordu.Bunun için klübede istediğimi yapabiliyordum.Lavaboya gidip elimi yüzümü yıkadıktan sonra dolabıma doğru ilerledim ve dolabımdan üstüme bir şeyler giyip dışarı çıktım.Kampt'tan izin aldım ve babamı görmeye gideceğimi söyledim.Ardından pegasus ahırlarına gidip pegasusuma atladım ve Manhattan'a doğru uçmaya başladım.Pegasus kullanmada yeteneğim vardı ve bu yeteneğimi çok iyi kullanıyordum.Havada uçarken ileride Empire States Binası'nı gördüm.Oraya doğru uçmaya başladım.ESB (Empire states Binası)'nın önünde inip pegasusumu geri yolladım ve içeriye girdim.Kapıdaki görevliye ''600. Kata çıkacağım'' dedim ve ondan gelecek yanıtı bekledim.Görevli umursamaz bir şekilde ''Burada 600. kat yok'' dedi.Bu adam huzurumu kaçırmaya başlamıştı.Ona kılıcımı göstererek ''Emin misin?'' dedim ve adam yüzünde şaşkın bir ifadeyle asansöre doğru ilerledi ve kartı içeri sokup asansörü 600. kata yönlendirdi.Yukarı çıktığımda içeriye doğru ilerledim.Olimpos Sokakları'nda babamı ararken o beni buldu.Bana ''Merhaba Henry burada ne arıyorsun'' dedi.Beni burda görünce şaşkına dönmüştü.Ona cavap olarak ''Seni ziyarete gelmiştim, nasıl olduğunu merak ettim.Nasılsın?İyi misin?'' dedim.Acaba işleri çok mu fazlaydı? diye düşünürken ''Elbette iyiyim.Fakat artık gitsen iyi olur.Benim işlerim çok fazla'' dedi.Artık gitme zamanı gelmişti.Ona ''Peki o zaman görüşürüz baba'' dedim ve gülümseyerek asansöre bindim ve kampa yolculuğa koyuldum...

Babam İle Tanışıyorum...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Babam ve Huzur
» Babam ile tanışmam
» O adam babam mı?..
» Babam Hermes
» Babam ve Hediyem