Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İkna Çabaları ~ Eduard R. Longrange & Mitchie Heinz ~ 5

3 posters
YazarMesaj
Mitchie Carter
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu
Mitchie Carter

İkna Çabaları ~ Eduard R. Longrange & Mitchie Heinz ~ 5 Empty
MesajKonu: İkna Çabaları ~ Eduard R. Longrange & Mitchie Heinz ~ 5   İkna Çabaları ~ Eduard R. Longrange & Mitchie Heinz ~ 5 Icon_minitimeÇarş. Ara. 22, 2010 5:44 am

Ed'i zar zor ayıltabilmiştim ve Tanrı Ares'in isteğini sonunda ona getirebilmiştim. Tam da istediği gibi, 4 tane inciydi bunlar. Neden bunları istediğini bilmiyordum ve pek ilgilenmiyordum, bize asıl lazım olan şimdiki isteğiydi. Ne istediğini deliler gibi merak ediyordum, hemen bu işi halledip, oyları kış gündönümüne yetiştirmek istiyordum. Ed hala ayakta zor duruyordu, zavallı çocuğun suyla bir problemi olduğunu bilseydim onu hiç tehlikeye atmazdım. Boğulsaydı Maya da beni boğardı. Ama şimdi böyle düşünmeme gerek kalmamıştı, hala nefes problemi olsa da eniştem ayaktaydı. Kim bilir, belki biz ölecektik şimdi. Yetiştiremeyecektik oyları belki de. Ama yine de Pollyannacılık oynamak varken bunları düşünmek istemiyordum. Kayıkla beraber kıyıya geldiğimiz anda pegasuslarımızın üzerine atlayıp, uçmaya başladık.

Yere indiğimizde Ares'in bize buluşma yeri olarak verdiği yere, yani McDonalds'a gitmek için hazırlandık. Tüm silahlarımızı aldıktan sonra ve pegasuslarımızı uğurladıktan sonra koşmaya başladık. Aynı anda McDonalds'a girdikten sonra güneş gözlüklü adamın yanına doğru koştuk. Kim olduğunu anlamak zor değildi, havalı ve etrafında kızlar vardı. Bizi görünce kızlara biraz beklemelerini söyledi ve bize baktı. Ed ona incileri uzattıktan sonra ben direk ağzımı açtım. "Bizden diğer isteğiniz nedir?"
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: İkna Çabaları ~ Eduard R. Longrange & Mitchie Heinz ~ 5   İkna Çabaları ~ Eduard R. Longrange & Mitchie Heinz ~ 5 Icon_minitimeÇarş. Ara. 22, 2010 7:52 am

Onların gelmelerini bekliyordum. Etrafımda kızlar vardı. Onların geldiğini görünce kızlara beklemelerini söyledim ve onlara döndüm. İncileri bana uzattılar. Onları elime alınca içimde bir güç hissettim ama bunlar benim değildi. Sevgilim Afrodit'e hediye edecektim. Şimdi görevin 2. kısmını onlara anlatabilirdim. "Bizden diğer isteğiniz nedir?" diye sordu hemen aceleyle. Ben de biraz düşünür gibi yaptım. ''Şimdi, bu görevi başarıyla tamamladınız. Bunun için sizi tebrik ederim. Şimdi, 2. kısmını öğrenmeye hak kazandınız.'' Sabırsızlıkla vereceğim görevi bekliyorlardı. ''Şimdi size vereceğim görev şu. Biz Afrodit ile evleniyoruz ama Zeus bize karşı. Şimdi gidip onu ikna etmenizi istiyorum. Size vereceğim görev bu. Zorlanabilirsiniz ama bunu başardığınıza göre bu görevi de kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Size güveniyorum, haydi gidin!'' deyip arkamı döndüm ve kızlarla konuşmaya devam ettim. Onlar ise benimle konuşmaya çalışmanın boş bir uğraş olacağını bildikleri için hemen arkalarını döndüler ve son hızla Empire States'e doğru ilerlemeye başladılar. Aceleleri vardı çünkü zamanları çok sınırlıydı...
Eduard Ryan Longrange
Hephaistos'un Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Hephaistos'un Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Eduard Ryan Longrange

MesajKonu: Geri: İkna Çabaları ~ Eduard R. Longrange & Mitchie Heinz ~ 5   İkna Çabaları ~ Eduard R. Longrange & Mitchie Heinz ~ 5 Icon_minitimePerş. Ara. 23, 2010 6:04 am

Ares'in bize böyle bir görev vereceğini tahmin etmiyordum açıkçası. Özellikle duyduğum haber beni sinirlendirmişti. Ares ve Afrodit'in ilişkisini zaten onaylamıyordum şimdi evlenmeye kalkıyorlardı. Aslında Zeus'u buna ikna etmek değil, Mitch'in ilk önce beni ikna etmesi gerekecekti. Ağzımdan yanlış bir şey kaçırmamak için kendimi zor tutuyordum. Sonuçta bu görevi yapmak zorundaydım. Dudağımı ısırarak arkamı döndüm ve pegasuslarımızın olduğu yere doğru ilerlemeye başladım. Hephaistos bu evliliğe kesinlikle karşı çıkardı. Çıkmalıydı da. Ama Afrodit ve Ares'in ilişkisini bildiğinden şüpheliydim zaten. Ben ise burada babama saygısızlık etmiş oluyordum. Ares'in üvey babam olmasını istemezdim. En çokta Afrodit'e kızgındım. Babamı terk etmişti. Babamı bir savaş tanrısı yüzünden terk etmişti. Zaten babamında bundan haberi olduğunu bile zannetmiyordum. O oğullarını önemsemeden bir kez olsun o atölyesinden çıkmadan çalışıyordu. Beni önemsediği bile yoktu. Gözlerimi devirdim ve pegasusuma bindim. O beni önemsemiyorsa ben de onu önemsemezdim ve Afrodit'in Ares ile evlenmesi için Zeus'u ikna ederdim. Şu tanrıların akraba ilişkileri midemi bulandırıyordu. Homurdanarak kendimi New York'un havasına bıraktım ve Mitch de takip etti. Belki de ilk defa İron'un bu kadar hızlı olmasına sinirliydim. Önde olmak istemiyordum. Empire State'e tekrar dönerken önden giden olmak istemiyordum ama Ares'i ikna etmemiz gerektiğini de gayet iyi biliyordum.

İkna Çabaları ~ Eduard R. Longrange & Mitchie Heinz ~ 5
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İkna Çabaları ~ Eduard R. Longrange & Mitchie Heinz ~ 6
» İkna Çabaları ~ Eduard R. Longrange ve Mitchie Heinz ~ 1
» İkna Çabaları ~ Eduard R. Longrange & Mitchie Heinz ~ 2
» İkna Çabaları ~ Eduard R. Longrange & Mitchie Heinz ~ 3
» İkna Çabaları ~ Eduard R. Longrange & Mitchie Heinz ~ 4