Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kaçmak bazen tehlikeli

4 posters
YazarMesaj
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

Kaçmak bazen tehlikeli  Empty
MesajKonu: Kaçmak bazen tehlikeli    Kaçmak bazen tehlikeli  Icon_minitimeÇarş. Ara. 22, 2010 5:26 am

Cole ve Benim kampın dışında acil bir işimiz vardı ve kamptan kaçmamız gerekiyordu. Suikastçi kıyafetlerimizi giymiş ve silahlarımızı hazırlamıştık. Aslında silah alan Cole'du benim bileğimdeki silah herşeye dönüşebiliyordu. Kampın sınırına yaklaştık ve bir ses duyduk.

-Lanet olsun !

Duyduğumuz ses 2 kardeşime aitti ve gittikçe yaklaşıyorlardı. Paniklemiştim ama Liderlik bu zamanlarda işe yarar soğukkanlı olursun. Yandaki saman yığınına atladık ama atlamadan önce bir ıslık çaldım ve pegasusumu çağırdım.
Tiffany Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Tiffany Trully

MesajKonu: Geri: Kaçmak bazen tehlikeli    Kaçmak bazen tehlikeli  Icon_minitimeÇarş. Ara. 22, 2010 6:29 am

Kardeşim Teo'yla kampta dolaşıyorduk ve sohbet ediyorduk. Tabii ki konumuz oklardı. Kimin oku daha güzel, kim daha iyi nişancı falan filan. Kampı birkaç defa turlamıştık. Artık canımız sıkılmıştı. Ne yapabileceğimizi düşünmeye başladık. Öyle bir şey bulmalıydık ki bugünümüz mükemmel geçmeliydi. Ama ikimizinde bir fikri yoktu. Bir tur daha atmaya başladık. Kampın çıkışına doğru yaklaşmıştık. Thalia ağacına doğru bakıyordum. Sohbet ederken uzaktan iki kişi gördüm. Birini net göremediğim için hiç bir tahminde bulunamadım ama diğeri Kev'e çok benziyordu. Hatta kesin oydu ama burada ne yapıyordu? İkiside ortadan kayboldu. Şaşırmıştım. Daha demin gözümün önündeydiler, şimdi nereye kaybolmuşlardı? Teo'ya döndüm ve "O Kev miydi?" diye sordum. Teo şaşkın bir ifadeyle bana baktı. "Görmedim. İstersen gidip bakalım." dedi. Gülümseyerek "Bakalım." dedim ve sınıra doğru yürümeye başladık.
Theodor Aquila
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Theodor Aquila

MesajKonu: Geri: Kaçmak bazen tehlikeli    Kaçmak bazen tehlikeli  Icon_minitimeÇarş. Ara. 22, 2010 6:41 am

Oraya giderken bir macera yaşamayı umuyordum. Sıkıcı geçen kamp günlerinden sonra biraz eğlence fena olmazdı. Gerçi ağacın yanında hiç kimseyi görmemiştim ama Tiff gördüğünü söylemişti.
Ağacın yanına vardığımızda hiç kimseyi bulamadık. "Biraz daha etrafa bakınalım. Eğer işin içinde Kev varsa, eminim kolayca bulamayız." dedim. O sırada saman yığınının orada parlak bir şey gözüme çarptı. Bu Kev'in bileğindeki silaha benziyordu. Oraya çaktırmadan gidip ayağımla yokladım ve bir anda Kev ile Cole karşıma çıktı. Bu kadar hızlı kalkmaları beni ürkütmüştü doğrusu. Bu yüzden asabi bir şekilde "Ne işiniz var sizin burda?" dedim.
Alan Sean Knıght
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Alan Sean Knıght

MesajKonu: Geri: Kaçmak bazen tehlikeli    Kaçmak bazen tehlikeli  Icon_minitimeÇarş. Ara. 22, 2010 7:02 am

Anında önümdeki çocuğu gücümle havaya kaldırdım. Ama Kev koluma dokundu... bu bir işaretti önümdekini yere indirdim.

-Thedor , Cole... Cole-Thedor dedi sinirli bir şekilde gözlerini devirerek
-Hadi gidelim bunun için zaman yok hedef sa-

Birşey ayağımı ezdi ve sustum. Bunu yapanın Kev olduğunu anında anlamıştım. Ama Kev bile pek hızlı davranamamıştı. Thedor ve Tiffany'in kuşkulu olduklarını hissedebiliyordum

-Bakın kamptan kaçmamız gerek ve buna zaman yok... Sizi görmek güzeldi kardeşlerim görüşürüz dedi Kev yapmacık bir sırıtmayla

Bunun işe yaramayacağını biliyordum ama Kev profesyoneldi ona hakkını vermeiydim. Gerçekten çok iyi rol yapıyordu. Ama bunu en çok vakit geçirdiği kardeşlerinin yutmayacağını biliyordum.

-Ahh Büyük kardeş biraz yavaş ol ! dedi Thedor
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

MesajKonu: Geri: Kaçmak bazen tehlikeli    Kaçmak bazen tehlikeli  Icon_minitimeÇarş. Ara. 22, 2010 7:23 am

-Ne ?
-Bizde sizinle geliyoruz !
-Unut gitsin Thedor bu tehlikeli bir iş ve benimle takılırsan babam ne der biliyorsun

Bizimle gelmeleri kesinlikle kabul edilemezdi.Birincisi bizimle gelirlerse ölme riskleri vardı. İkincisi eğer gelirlerse kardeşlerimin ve babamın ne diyeceğini biliyordum. Bana kızmaları önemli değildi ama kaardeşlerime birşey olsaydı kesinlikle kendimi affetmezdim.

-Babamların ne diyeceği umrumuzda değil biz sizinle geliyoruz dedi Tiff
-Bak gelmenizi isterdim ama-
-Boşuna nefes sarfetme Kev bizimle gelmeyi akıllarına koymuşlar

Derin bir nefes aldım ve onlara baktım... evet kesinlikle bizimle gelmeye kararlılardı. Yine bir iç çektim ve çantamı yere indirdim. Bu çantayı gerçekten seviyordum içi büyülüydü ve normal çantadan daha genişti...taşınmasıda kolay.
Çantanın içini inceledim ve Thedor ile Tiffany'e içinden 2 şey uzattım

-Şakamı yapıyorsun Kev !!!
-Seç ve al sadece dedim gözlerimi devirerek

Onlara bir SC20K ve ScarK2 uzatmıştım...kısaca dünyada üğretilmiş en iyi otomatik makineli tüfekler...
Tiffany Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Tiffany Trully

MesajKonu: Geri: Kaçmak bazen tehlikeli    Kaçmak bazen tehlikeli  Icon_minitimeÇarş. Ara. 22, 2010 7:47 am

Kev sonunda onlarla gelmemizi kabul etmişti. Yalnız bize silah seçmemizi söylemişti. Silah bizim ne işimize yarayacaktı ki? Kev’e şaşkın ve meraklı bir bakış attım ama beni umursamadı. Silahlardan birini almamızı bekliyordu. Teo silahları gördüğünde ki şaşkınlığını üzerinden atmıştı ve silahları inceliyordu. Bende boş verdim ve silahlara bakmaya başladım. Sonuçta bunlarla ne yapacağımızı öğrenecektik. Kısa bir incelemeden sonra SC20K’yı seçtim. Bana daha gfüzel görünmüştü. Teo ise diğer silahı seçti. Kev, "Hadi gidiyoruz. Bizi takip edin." Dedi ve yürümeye başladı. Cole da Kev’in yanında yürüyordu. Teo’yla ben önce birbirimize baktık sonra onların arkasından yürümeye başladık. Cole, "Sessiz olun, kimseye yakalanmamalıyız." Dedi. Sanırım fazla ses çıkartıyordu. Daha sessiz olmaya çalıştım. "Nereye gidiyoruz?" diye sordum. Kev, "New York'a." diye cevap verdi. Sorum tam olarak cevaplanmamıştı ama Kev veya Cole başka bir şey söylemeyecek gibi duruyordu. Daha fazla zorlamaya gerek yoktu. Mecburi sustum ve daha dikkatli olmaya başladım. En sonunda kamptan tamamen çıkmıştık. Şimdi doğruca New York’a gidicektik.

Kampın Girişi-Thalia'nın Ağacı'ndaki Rp Bitmiştir!

Kaçmak bazen tehlikeli
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tesadüfler Güzel Olur Bazen...
» New York'a Kaçmak
» Bazen Acı Dolu Bağırışların Kaynağı: Arena
» Roma Kampı'na Kaçmak.
» Tehlikeli Sular